0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

Kızlar dün gece saat 3. 30 da eşimi bi numara aramıs sabah alarm caldı işe gidecekti kalktım ilk telini elime ben aldım baktım bir numara dedim ki seni biri aramıs kim dedim oda tanımıyorum dedi bende ver ben whatsaaptan bakarım dedim baktım bi bayan var bu kim dedim vallahi tanımıyorum dedi ara istersen dedi aradım kızı dedim kimsin beni aramıssın oda dedi yanlıslıkla aradım son rakamları karısstırdım kusura bakmayın gercekten dedi bende tamam dedim kapattım ama içimde bi ukte kaldı siz olsanız ne düşünürsünüz

10 Cevaplar

0 oy
(44 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Numarayı kayıt et bi yere bak bidaha arıyor mu aramıyorsa bişey yoktur yanlışıkla olmuşta olabilir tabi gecenin köründe nasıl bir yanlışlık bilemem orasınıda erkek milleti 

(7 puan) tarafından
Dökümanına baktım hiç öyle bi nuamra yok
(44 puan) tarafından
Tamam o zaman içine kuşku düşürme
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından

Aklina kötü birsey getirme. Cok oluyor öyle gecen gecede benim basima geldi. Saat 2 civari yabanci bi numara aradi esim kim bu dedi bilmiyorum dedim ac dedi actim bi adam kimi aramistiniz dedim sen kimi aradin diyor siz aradiniz dedim bende yanlis olmus kusura bakmayin dedi cevap vermedim tam kapatiyordum siz nerdensiniz kac yasindasiniz basladi soru sormaya esimde bi aldi telefonu bi saydirdi bidaha arayamadi kimse. Cani sıkılan insanlar böyle yapabiliyorlar o yüzden fazla takma kötü düşünme. O esnada esim olmasa yada farkli birsey söylese adam al basina belayi şükür ki öyle olmadı .cok var öyle degesiz tatlım. 

0 oy
tarafından

Hayatınız alt yapısını bilmiorm ama bence okdr basit şeylere tklma güven esine

0 oy
tarafından
kötü birsey olsa esin al ara demezdi canım
0 oy
(77 puan) tarafından

Aynısı bana oldu beni bı numara aramis eşim kim dedi bende bilmediğimi soyledim .sabah 7 gibi aradı bende eşime al sen aç kimmiş sor bakalim dedim yanlislikla oldu demiş her kimse yani eşini boşuna suçlama canım

0 oy
tarafından

Benim de basıma geldi eşimin de geldi ve bana bi kız mesaj atıp duruyordu yok mutluluklar dilerim filan ariyorum yanlış diyor bi erkekte aramis num eşime attım bak diye bi daha arayinca dedim eşime yonlendiriyorum diye oluyor yani takma

0 oy
(351 puan) tarafından

Aklınıza kotu bisey getirmeyin  gecen hafta aynısını biz yaşadık hatta yaptık ve komik oldu :) gece saat 12 te geliyordu esimle  canimiz bisey çekti dışardan sipariş etmek için magnette ki numarayı aradık. Çaldı açmadı herhalde kapattılar dükkânı dedik uyuduk. Neyse sabah oldu esimi  yabancı bi numara aradı ve dedi ki " gece beni aramissiniz kimsiniz" ilk basta anlamadik  sonra jeton düştü gece arayacagimiz  dükkânı yanlış aramisiz kim bilir kimi aradık son 2 rakamı başka basmış eşim. Belki o da bi kadının numarasiydi bilemeyiz kocası aradı belki de kim bu arayan diye :) 

0 oy
(79 puan) tarafından

Bence birşey olsa ara diye eline numarayı vermez rahat bi şekilde. Bazen banada eşimede oluyo öyle gece gece çağrı bile atan oluyo ev numarası normal oparötör hatta yabancı nolar bile. Bence içini karartma o haltı yicek olan erkek telefonunu öyle rahat rahat ortalıkta bırakıp birde ara bak demez bence. :)

0 oy
(330 puan) tarafından

Ne düşüncem yanlışlıkla aramış işte. Bu gruptaki kadınlar neden eşleri onkarı her an aldatabilirmiş gibi her şeyden şüpheleniyo bu evliliğinize çok ciddi zararlar verir. 

0 oy
tarafından

Belki yanlışlık olmuştur ama numarayı kaydet ara da bak hiç aramış mi diye. Veya için rahat etmiyorsa birinin telefonundan mesaj at o numaraya. Bak aldatma falan var mı eşinin ağzından konuş bakalım saçmalama sen kimsin diycek mi. İsim de ver ne olck eğer icin rahat edecekse. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 292 göst.
8 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 479 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde MrvDK (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 528 göst.