0 oy
939 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Benim geçmeyen boğaz ağrım ile tabakların içinde kaşıkların içinde dolaşan böceklerin bir ilgisi olabilir mi ? Birde o böceklerin dolaştığı yerlerde çocuğum emeklemeye çalışıyor ama eşim akşam bana dert yanıyor amcalığının hakkını veremiyormus yeğenine fitre verecekmis bende diyemedim sen önce babalığının hakkını ver diye aylardır bu evden taşınalım diyorum hep erteliyor şuan çok doluyum ağlamak istiyorum ama artık gözümden yaş gelmiyor 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ilk olark herkes evine baksin ya 
(249 puan) tarafından
Fitre vermesi sorun değil sadece orda amcalığının hakkını veremiyormus demesi sinirimi bozdu daha bir gün babalığının hakkını veremedigi için üzülmedi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Şu erk2kler niye ailelerini düşünmez hiç anlamıyorum senin kardeşin  senin çocuğuna amcaligi  4. 4luk yapiyomuki senin gibi once yeğenim diyomuda sen aileni çocuğunu bırakıpta yeğeninin peşine dusuyosun kafalarından ne geciyo acaba 
(249 puan) tarafından
Abisi bizim düğüne bile gelmedi takı takmamak için
tarafından
Işte mantık bunun neresinde kendi evi ihtiyaclsr8 dururken yeğeni  düşünmek
(119,460 puan) tarafından
Sana ++++++
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Evi ilaclatsaniz ise yaramaz mi
(249 puan) tarafından
Yaramaz canım komşumda da varmış apartman ilaclanmasi gerek
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yeğenine niye veriyormuş fitre onu anlamadım babası VS mi yok durumu mu kötü  ve neden içinde tutuyorsun cümleleri siz neyse bebek olan evde böcek rutubet var sa taşınmak için konusmalisin yada  ilaclatmak için 
(249 puan) tarafından
Kışın mayısta taşınırız diyordu şimdi yazın taşınırız şu korona bitsin diyor sanki korona bitecek de bahane işte annesiyle babası ayrıldı yeğeni annesiyle kalıyor
(12,777 puan) tarafından
Hım versin o zaman cnm fitre bu sonuçta  kalbine kötülük sokma sen elinden geldikçe temizle evi sirke ile VS konuş bol bol int VS bak sen bul  ev
(249 puan) tarafından
Versin canım vermesi sorun değil ama amcalığının hakkını veremiyormus ona üzülüyor benim çocuğumun herseyini ikinci el aldı beşik desen dökülüyor resmen içindeki tahtaları falan düşüyor
(12,777 puan) tarafından
Cnm Benim  bunlar için başta direnmen lazm geçmiş gitmiş bosver sen evden çıkmaya bak
0 oy
tarafından

Bizim evde de var ya ufffff daha sahurda öldürdüm bir tane hamam böceği napayım öldürmeyince yine geliyorlar. Kokuyla birbirlerini buluyorlarmış. Kesin bir çözüm var mı ya bu böcekler nasıl gider???? 

(249 puan) tarafından
Ilâçlamak ama bizim apartmanda var yine gelirler
tarafından
Ben bizzat gördüm nerden geldiğini. Lavabo giderlerinden bide dış kapı altından geliyorlar. Kapattım yine aynı.
(249 puan) tarafından
Nasıl bi bocek acaba bizdeki ayağını bastığı heryere yumurta bırakıyormuş surekli yumurtluyor yani
tarafından
Bizdeki bildiğin hamam böceği artı karınca
0 oy
(373 puan) tarafından
Evi ilaclatabilirsiniz  cnmm
0 oy
(132 puan) tarafından
Canim benim eskievimdede vardı bir ilaç aldım evin köşelerine sıkıyorum olanlar ölurdu ve aylarca gelmezdi eve tavsiye ederim çok memnun kalırsın 
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Kız zaten yegenine fitre veremezki dusmuyo ona bi kere
0 oy
(119,460 puan) tarafından
Bu nasi bi kafa yaa 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Valla erkekler hep böyle kendi ailelerine gelince kaynım var 16 yaşında faturalı hat kullanıyor 4 aydır 400 lira fatura getiriyor eşim kontorlu yapın dedi dinlemediler bu ay aradı eşim vadafonu kontorlü icin tamam dediler onay vermek icin bida aramışlar vadafondan öyle böyle kandırmışlar kayınpederimi onaylamamış eşim ödeyecekti cayma bedelini 90 lira onaylamadiklari icin bi ücret daha gelmiş 180 lira bide faturalar boş yere 300  e yakın para ödeyecek ben bisey deyince o benim babam diyor babası da memur yani durumu var olmasa neyse 
0 oy
tarafından
Nasilda iyi bir amca gozlerim yasardi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 396 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Umutsuzz (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,543 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 599 göst.