0 oy
644 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim eşim ailesine cok düşkün oraya gitmek isityo devamlı orda gülüyo eglenıyo sohbet edıyo aksam oluyo evımıze geliyoruz cok soguk Sanko mutsuz benimle konusmuyo.ama ailesinin yanındayken de benimle knsyo ılgılenıyo anlamadm gitti ben evine baglı olsun evinde mutlu olsun istiyorm ne yapmam gerekli sizce ayrıca ben her istediğini yapıyorum üstüne düşüyorm ilgileniyorum güler yüzlüyüm ama böyle yapınca tabı lafımı esırgemıyorm söylüyorum mesela 2gundur ailesine gittik bi gün dondurma alcm dedi ertesi gün güllaç alcm dedi.bugun kendo evimizdeyiz 2kere dondurma alırmsn dedim duymazlıktan geldi 

12 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Karşına alip konuşmayı denedinmi

tarafından
Denedim cok önceden aynı genemı denesem bilmıyorm
(27,352 puan) tarafından
Dene tekrar
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evde mi bisey var acaba:woot:

tarafından
Ne gibi
tarafından
Ne bileyim başka yerde iyi diyon evde iyi değil diyon ondan dedim.
0 oy
tarafından
Bağlanmaz bacı anca kötü yola düşüp büyü muyu yaparsan öyle 
tarafından
Ahaha niye ciddiye aldin ki. Akıl vermedim kısaca düzelmez dedim
(3,542 puan) tarafından
Bkt biz öğretmenler bazen böyle yapabiliyoruz ve yanlış anlaşılıyoruz :D
tarafından
Ahaha sorma kiz ben alışkınim sıkıntı yok az linç yemedim burda ☺ filmlerde dizilerde oluyor ya büyü yapiyolar başlık bana onu anımsattı ya ☺
(1,001 puan) tarafından
Buyucuuuu oğretmennn seniii skshaksisushs
tarafından
Her çeşit büyü yapılır kızlar bilginize ☺
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun . 

0 oy
(119,319 puan) tarafından
Seninkide ana kuzusu demekki isin zor allah yardimcin olsun
tarafından
Öyle evet malesef
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sende düşme üzerine bırak ne halt ederse etsin sahte gülüç ilgi verecekse uzak dursun daha iyi yatakta da başka yere yatsın mümkünse 
tarafından
Aynen böyle değildi noldu anlamadm
(6,136 puan) tarafından
Birak kendi haline Allah dil vermiş konuşmasını bilmiyor mu dönme pesinde mutlu olduğu yere gitsin
tarafından
Pesinde döndükce böyle oluyo
(6,136 puan) tarafından
Farkındaysan bırak o zmn kaçan kovalanir
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Tabii ki de onlardan kopmak. Gidiş geliş azalmalı ya da uzaklaşmalısınız.  Senin eşininki alışkanlık.  Kolayına geliyor işte hem eski düzebim olsun hrm evliliğim yürüsün hem ütü çamaşır tam takır olsun oh be hayata bak
tarafından
Vallahi o kdr dogru söyledinki agzına saglık tamda istediği bu kayınpederime dicem artk sen sürekli bizi cagırıyosn ama baba Vedat size geldikçe benden evinden uzaklasıyo boz arada sırada gelırız yanlış anlama nolur dicem
(139 puan) tarafından
Canim sen oyle soylersen eger onlar esini doldurur bende annesini uyarmstm esimin ama gtti esime soyledi braz zaman gecince ve inadina daha cok cagirir cunku onlarda kendinde Koparmak istemiyolar ogullarini onlarla hala aileymis gibi sanki evlenmemia gibi davransin oglu istiyolar. Basima geldi hepsi biliyorum
(4,040 puan) tarafından
Evet canım onlara hiç bulaşma nasıl yapıyorsan eşinle aranda hallet güzel güzel mi anlatırsın bugün gitmeyelim sana evde yemek hazırlicam mı dersin bu şekilde davranarak yavaş yavaş çözmeye çalış. Valla siz oraya alıştıkça onlar da size alıştıkça gidip gelmeler daha da artacak resmen aile olamıyorsunuz bu yüzden
0 oy
(139 puan) tarafından
Degismiyo aslaaa. Esimle tatile gidiyoduk gecen sene tatile gitmeden onceki gun annesine gttik orda bülbül espriler ama beni yoksayiyo onlarin yaninda falan tatilden geldik bana daha geldiğimiz ilk gun annemlere gidelm ozledim demezmi  5 gunluk bi tatildi oyle boyle kavga etmemistik bebek gibu bu ne ya aklima geldikce soguyorum. Allahtan gecen yaz ailesi bze cok yanlislar yapti aralari acildida smdi braz mesafe var yoksa hala onlara tapardi resmen onlardan hc kopamiyo onlarla aile goruyo kendi ni sanki hc evlenmemis gibi. Aileside bes para etmezin teki birde canim. Kisacasi olmuyo 3 sene bitti hala ayni 
tarafından
Ayyy ciddimsn ne zmn anlıcaklar bunlar ya ben tahammul edemıyorm
(139 puan) tarafından
Bendee ne kavgalar ne bosanma durumuna gelmeler oldu suan yine ailesiyle barisilsin yine ayni seyler yasancak eminim Valla bilmiyorum nolucak :(( ruyalarima giriyo o derece ya
tarafından
Cok cok zor herşey lerini yapan biz ama yinede en ufak şeyde kötü gene biz.
(139 puan) tarafından
Aynen oyle sebep yokken bile kotu olan biziz
0 oy
tarafından
Çocuk var mı ?
tarafından
Hamileyim
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Ana kuzusu onlar bacim duzelmez evimdekinden bilirim ben
0 oy
tarafından
ailesine düşkün adamasa evine bağlamak zor hemde çok zor 
0 oy
(70 puan) tarafından
Aynısı benim evde var yapacağın hiçbirşey yok bu tür boyle bilsem asla evlenmezdim 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 250 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.