0 oy
1,145 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından

anlamis degilim anlamaya calisayimmi onu da bilmiyorum :blink: gebeligimin baslarinda komsum saolsun birsey yapmis bana da getirmis yedim eline saglik falan cok begendim uc gun oonce aklima dustu cok canim istedi ona benzer bisiler yaptim asla yerine gecmedi bende tarifini istedim veremem canim dedi ya :Dkokusu da gitmiyo tadi da yani versen nolcak acaba hadi vermiyosun yap getir. hala denemelerdeyim bulamadim ruyalarima giriyo

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
niye veremiyormus . soyleseydin canim cok cekti malzeme parasini vereyim bana biraz yap diye
(2,241 puan) tarafından
dedim cok aserdim falan diye daha da ne denir ki
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Alla alla niye vermiyomus  çok mu gizliymis
(6,825 puan) tarafından
Kuzum semizotu  pazı sarimsak sumak eksisi nane tereyağ bunlar varmıydı senin yaptiginda
(2,241 puan) tarafından
tirsk mi :) internetten baktim simdi andirin diye geciyomus corbasinin goruntusu cok benziyo bu yedigime valla . bulabilirmiyim onu acaba
(1,064 puan) tarafından
Yapmasi biraz mesakatli ama tadi harika
(2,241 puan) tarafından
bulmaya çalışcam bakalim muhtemelen o . cok teşekkür ederim :))
(1,064 puan) tarafından
Rica ederim:))))
0 oy
(241 puan) tarafından
Yok artik neden vermezki bi insan tarifini allah allah bu insanlik nereye gidiyo ya
(2,241 puan) tarafından
hadi cocugu olmasa asermeyi bilmiyodur falan diycem kendide eminim asermistir . pis bisi ne yaparsan yap o tadi almayinca gecmiyo
0 oy
(368 puan) tarafından

Belki hoşluk olsun diye yapip getircek bekle bakalim:D yapmazsa çök ünüğne

(2,241 puan) tarafından
uc gundur onu bekliyom :))) umudum bitmek uzere
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ap tal kadin tarifi verse ne olacak sanarsin cok unlu bir asci pastaci felan ulan man yak solemesen ne olcak kendi kafeni acip orda mi satis yapcan ondan mi solemion gerckten enteresan yani
(2,241 puan) tarafından
hayir bulsam zaten senin kapini calmam demekki cok canim istemis sende annesin bende anne olcam anla halden dimi
(2,351 puan) tarafından
Hamile bi kadina yapilcak bisey degl o yani dusuncesz biriymis
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ne yaptığını söyle  biz biliyoruzdur belki  yardımcı olalım bari
(2,241 puan) tarafından
eger yedigim o ise valla harika bisi agzinizin tadini biliyonuz :))))
tarafından
:D ben sevmiyorum ama sana afiyet olsun canim :*
(4,875 puan) tarafından
Tirşik sevilmez mi kız :D
Valla canım halleden olmazsa ulaş bana  ben yollarım sana sıkıntı yok.
(2,241 puan) tarafından
allah razi olsun canim insallah buldum :))) soylemen yeter
(4,875 puan) tarafından
Amin Rabbim cümlemizden razı olsun :D
0 oy
tarafından
Neyin egosunu yapıyor acaba anlamıyorum bu insanları ya 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ne yapmış canım şöyle belki bizlerde yapıyor tarif veririz 
(3,149 puan) tarafından
Kuzu kulağı roka denedin mi şuan zamanı ya madımak da olabilir
(2,241 puan) tarafından
cok saol canim roka denedim . madimak da tadini biliyorum o degildir diye dusundum canim . artik bulamazsam tekrar sorcam sinir oldum
(3,149 puan) tarafından
Tekrar sorma birine birşey deyince isteyince kici kalkıyor malesef yaptığın çorbayla yetin ya beynine bunu böyle kabul ettir bende papaz eriği aradim durdum kış olduğu için bulamadım aklıma geldikçe unutmaya çalışıyorum hala doğum yaptım bu arada hardal olabilir bak ebegümeci ısırgan otu
(2,241 puan) tarafından
sormayacagim ikinkez gittim artik insan olsaydi ya soylerdi ya da yapip getirirdi ebegumecini denemedim eksiymis o da birde ona bakayim bulabilirsem yoksa artik yapcak bisi yok :) saolun
(3,149 puan) tarafından
Rics ediyorum onu da dene tabi mayhoş bi tadı var
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Tövbeee devlet sırrı sankı hamıle kadına yapılacak seymı ya. 
0 oy
tarafından
Ayy nefret ederim öyle insanlardan ya sanli cebinden paranı istemişsin. Alt tarafı bi tarif deseydin ya malzemeler neyse söyle ben aliyim sana verio yap bana bi sevap kazan. Hamilesin sonuçta ya ne kadar bencil bi insanmış 
(2,241 puan) tarafından
bir sekilde aklimdan cikacak sonucta ama soylememesi zoruma gitti yazayim istedim gicik oldum cunku
tarafından
Tabiki aklımdan çıkacaktır mutlaka ama keşke verseymis hamilesin sonuçta canın çekmiştir.
0 oy
tarafından
Ispanak corbasi olabilirmi cnm oda eksi oluyor
(2,241 puan) tarafından
ilk ispanak denedim canim :) olmadi
tarafından
Netten bktm semizotu veya pazida var ebe gomecide var bunlari denedinmi
(2,241 puan) tarafından
ebegumecini denemedim digerlerini biliyorum . eksi mi ebegumeci
tarafından
Eksi degil cnm ama belki limontuzu veya sumakla eksi yapmis olabilir aklima bu geliyor
(2,241 puan) tarafından
cok saol canim :)
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Belki yapip getircektr canm ondan oyle demistir iyi dusunmek istiyorum :angel:

0 oy
(57 puan) tarafından
Tirşik olmasın o çorba eksili olur bende Marasliyim
(2,241 puan) tarafından
valla simdi netten baktim andirin otu da deniyomua goruntusu cok benziyo o corbaya :)) bulabilirmiyim o otu burda
(57 puan) tarafından
Nerede oturuyorsunuz sehir olarak kayseri sivas yozgat o taraflarda bilir marketlerde pazarlarda satılır . Ama onun bir zmani var simdi yeni yeni cıkacak takipte olun  zamani gecince bulamazsınız
(2,241 puan) tarafından
esimin isyerinden biri hallederiz demis :)) insallah buldum teşekkür ederim
(57 puan) tarafından
Hadi gözun aydin bende ilk gebeligimde asermistim o corbayi o kadar cok ictim ki ustunden gecti 5 sene simdi gormeye tahammulum yok tiksinmisim :)sende sonradan icebilmek icin cok abartma benim gibi :)
(2,241 puan) tarafından
saolasin :)) ilk defa ictim cok begendim belkide degisik geldigi icindir bilmiyorum iste hic olmayacak seyleri boyle canin cekiyo degisik . oturup kaşık kaşık baharat yedigimi bilirim .insallah bundan sonra bulabilcegim seyleri aseririm .
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canim nasıl bişeydi de belki bilen çıkar tarif verir
0 oy
(452 puan) tarafından
Yaptığı şeyin adını biliyosan netten bak cnm orda vardır tarifi, yaptıktan sonrada sn ona götür çatlasın tarifi bulmuşsun diye. Yazık günah ne insanlar var yaa nsl bi günaha girdiğinin farkında değil heralde
(2,241 puan) tarafından
adini bilmiyorum iste canim cogu seyin tadini biliyorum birde denedim de onu bulamadim ama sanki buldum gibi simdi yorumlardan corbanin goruntusu tutuyo :))
(452 puan) tarafından
İnşallah bulmuşsundur cnm
0 oy
(34 puan) tarafından
aşotu olabilir mi?  ondan da öyle çorba yapılıyor. 
0 oy
tarafından
bir suru sey geldi dilimin ucuna yazmayayım simdi buraya neydi yedigin canim belki bizde vardir tarifi
0 oy
(5,311 puan) tarafından

Bizde yaparız cnm tarifi vereyim dene istersen 

• Yarım su bardağından biraz fazla  dövme 
  • 1 su bardağı haşlanmış nohut
  • 1 bağ pazı (pancar yada  semizotu
  • 3 diş sarımsak
  • 1 yemek kaşığı sumak ekşisi 
  • Tuz
  • Pulbiber
  • Nane
  • Tereyağ veya sıvı yağ
(2,241 puan) tarafından
saol canim pazi ve semizotu tadinda degildi sanki ama belki eksi katarak olmustur :)
(5,311 puan) tarafından
Dene istersen en azından tatmin eder seni
0 oy
tarafından
Neymis peki istediğin şey. Ben vereyim sana tarif :)
0 oy
(2,241 puan) tarafından

herkese cok teşekkür ederim Allah razi oolsun yardimci olmaya calistiniz :)<3muhtemelen aradigim seyibuldum cok saolun 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,368 göst.
24 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤Ceyhune Coşkun❤ (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 475 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,398 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 561 göst.
0 oy
17 cevap 571 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde OzlemY44 (28 puan) tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,131 cevap

34,839 kullanıcı

...