0 oy
2,651 göst.
Aile kategorisinde (616 puan) tarafından
Iyi aksamlar kizlar 1 bucuk yllik evliyiz 4 aylilta oglumuz var . Esimle az once tartistik sebebi ise cok sacma .  Esim birlikte olmak istedi oglumuz uyuyunca oluyor elbetteki oglumuzda uyumustu odamiza gectik . Afedersiniz cok acik soyleyecegim kondom komidinim ustunde duruyor acar misin dedi bende kizdm cunku surekli benden bunu istyor. Kendi yataga yatiyor hic bir sey yapmak istemiyor bende sakayla karisik sabah uyannca soyle yzuunu de yikayiveriyim dedim . Bu oradan bi basladi zaten isteksizsin vesaire . Esim BENCIL hemde fzlasiyla . Oglan uyurken cay yapmistim bi ara uyandi ben onu emzirdim . O bu arada cayini icti uzandi dinlendi sonra bana habire hadi cayini ic cayini ic diye acele ettiriyor . Tamam dedim buna kendi kendime . Sonra camasir bitmisti bu arada esim yatak odasinda uzanms bni bekliyordu bende 3 camasir vardi onlari serip yanina geldim . Sonra bu tavirlandi gitti bu ara oglum tekrar uyandi ben onu emzrdm vs. Sonra teklif ettim geleck misn gelmeyeck misin diye . Gelmedi bu surekli isteksizsin demeye basldi ama beni hic dusnmuyor yemek yerken bile ilk o yiyor emzirecekmis gibi ... sonra bende ne bicim insanmissin ya yeter bu kdr bencil olma dedim tartistik ben de kavga esnasinda serefsz demis bulumdum arkamdan geldi bogazimi boynumu skıp tokat atti aynaya baktigmda izi kalmisti . Bende bu boyle olmuyor alperen buyusun bosanalim dedim . Bir cok olayda aynisini yapiyor...  cok yiprandim artik

25 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sofrayı birlikte toplamayı öğrenecek çamaşır 3 tane ise oda seninle asacak yok öyle hersey i sana yaptırıp yatakta beklemek bencillik onun ki 
(5,938 puan) tarafından
Hayır gayet normal yazmışsın kaynana postları dedikodu postları nasıl normalse yazdigin postta gayet normal
(616 puan) tarafından
Tesekkur ediyorum bu durumlari bende normal buluyorum her evde yasanilan seyler . Birbirimizin basina gelmeyecegi ne malum . Insan yakinina anlatamayinca boyle burada soruyor ;(
(5,938 puan) tarafından
Tabiki de yakını na anlatsan seni hep bu sorun ile hatırlayacak malesef sorun cinsellikle değil ki kuzum eşin kadını gibi hissettirmiyor malesef ki ve kaba bir insan inşallah düzelir
(616 puan) tarafından
Insallah yoksa sonumuzu goremiyorum
(5,938 puan) tarafından
Allah hakkinizda hayırlısını nasip eylesin aminnnnnnn
-Reklam-
+2 oy
(274 puan) tarafından
Keşke biraz daha ustu kapali anlatsaydiniz hani cok detay vermissiniz bunu daha yumsatarak paylasmak en guzeli olurdu bence ozelinizi once kendi icinizde cozun olmuyorsa bir Aile terapisti isinizi gorebilir.
(616 puan) tarafından
Siz sahiden bunami takildiniz
(274 puan) tarafından
Takilmadim nacizane bir istek aslinda sorunun devamina gelince  size el kaldirmasina bisi yazamadim bile cunku ben cabuk yukseliyorum hani ne olursa olsun el kaldirmasina yazicak bisi bulamiyorum yardimci olucak oncelik bebek ve sizin dinlenmeniz tabiki erkekler genel olarak sabirsiz tahamulsuz ama sizde orda yan gelip yatmiyorsunuz asla kabul edilir bisi degil yaptigi tavrinizi net koyun ev isi cocuk eşi memnun etme kolay degil bu isler okadar ama nediyebilirimki sadece tavrinizi koyun ciddi anlamda size el kaldirdigi icin suskunlugunuzu koruyarak vicdan yaptirin derim ben zor olcak ama yapin bagirip cagirdiginizda ustte cikarlar boyle cunku genelde
(28 puan) tarafından
IBenim yorumlari kaldirmislar neden acaba ayni seyi bende sordum hanimefendiye benim yorumlarimi.kim  kaldirmiski
(274 puan) tarafından
Hanimefendi rica ediyorum kendi yorumunuzu yapin baskalarina yorum yapmayin lutfen iyi aksamlar.
+1 oy
tarafından
Özel mahreminizi burda anlatmak zorunda degilsiniz hem günah hem haram onu yansıtmak.. Diye bilirdiniz kocam bencil ve kavga ettik VS e dikkat etmek lazım. İnşallah düzelir cnm Bi kavgada hemn boşanalım lafı çok basıt ama devami böyle ve başka sorunlariniz varsa bilemem Bi eşi yönlendirmek herzaman kadından geçer. 
0 oy
tarafından
Erkekler istiyorlar ki kendileri ne zaman ne isterlerse o olsun. Ama bunun her zaman mümkün olamayacağını dusunemiyorlar. Sana neden şiddet uyguluyor her zaman mı böyle . 
(616 puan) tarafından
Genelde haksiz oldugunda
0 oy
tarafından
bebek bakmi zaten zor bide uyandi uyanacak dusuncesi insanda istek mi birakiyor ki
(616 puan) tarafından
Anlamiyolar ;( ki
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Canim adamin yapisi oyle demekki sende ustine gitmseydin. Haklisin ama haksiz duruma dusmussun. Benim esimde o yonde asiri dusuncesiz herseyini benden ister. Bir kere yatti odamizda ben salondaydim msj atmis odamizin camını ortermisin diye:D dusun yani elini uzatsa orter. Bende umursamiyorum lafini etmiyorum etsem uste çıkacak kavga edecez n gerek. Sende cok takma can cikar huy cikmaz bacim. 

(616 puan) tarafından
Olmiyor iste dayanamiyorm
(7,402 puan) tarafından
Haklisin canim ama anlamayan adama ne dicen ki. Ta bu deveyi gudecen ya bu diyardan gidecen derlerya. Ama sana siddet uygulamsi cok yanlis. Sen bu rahatsiz oldugun seyleri ona hic dedinmi patlastin mi canim
(616 puan) tarafından
Evet her defasinda
0 oy
(271 puan) tarafından
Bu kadar.dusuncesiz olan insanlara ne diyeceğimi bilemiyorum cnm Allah yardımcın olsun 
(616 puan) tarafından
Sagol cnm allah razi olsn
0 oy
tarafından
Tamm ağır olmuş söylediğin kelime ama bu şiddet uyguluyca anlamına gelmez şiddet sadece dayak değildir söz de küfürde Bi şiddettir ama yanlış o yaptığı 
(616 puan) tarafından
Genelde haksiz oldugunda yapiyor . Bir tokat ama benim icin cok buyuk bir sey
tarafından
Bi tokat diyip geçme. Sonra devamı gelir hepn
0 oy
tarafından
Erkekelrin bu işi aceleye geliyor sende işini gücünü bırakıp hallet yanu canım ❤️ onu da açarken biraz cilve et geç kenara bu kdr basit
tarafından
Aman takmayin bu asliyi değişik bi tıp zaten geçenlerde kaynanama kızdım diye de saygısız edepsiz vs demişti kendisini ezdirmeye çok meraklı bi tıp sanirsam sen kendini ezdır canim benim baskalarini kendi saçma yorumlarinla bunaltma bence
(616 puan) tarafından
Sagolun kizlar beni bi sizler anladiniz birdr birkac arkadasim daha digerleri beni yanlis bildu :)
tarafından
Bilenler yanına bilmeyenler yoluna tatlım takma sen ;)
(758 puan) tarafından
Haticeee canim fazla erkeklerii düşünüyorsun fazla deger veriyorsun. Bence herseyin sıniri var ne yapacakti diyorsunda o evde annesiyle kizi yasamiyo adamda yasiyo. Ve calistigi isin agirligina gore degisir bu durum kimileri masa basi rahat bir iş imkanıda olabiliyor ama sen fazla fedakar olmalarini bekliyosun kadinlarin . Fazla fedakarlik erkek de rahatlik olur
tarafından
Bnde kinaye yaptım tabi ki ne yanlış anladınız kızlar
Eşi yan gelip yatacak kadın ev temizlicek ( kinaye)

Minik hatun canım bnm bu erkekleri fazla dusunmemle ne ilgisi var ki ? Bn orta yolu biliyorm esimde destek oluyor her konuda nyse canım ..
0 oy
(61 puan) tarafından
Lütfen kimse kirilmasin ustune alinmasin ama anlatacak kimsemiz olmadi icin burda derdimizi anlatiyoruz birbirimize bi cikis yolu icin siddet haric asagi yukari bende aynilarini yasadim dile getiremedim cevremde guvendigim kimse yok paylasicak insan icine atiyoda kendini aticak biyer bulamiyo bunu burda anlatmasinin sebebi son raddeye gelmis olmasi cok uzgunum ama boyle
(616 puan) tarafından
beni birilerinin anliyor olmasi guzel :( her seyi dusundum bu aksam her seyi . Acaba ben yok olsam dedim yavrum ne olucak ?  Insanlar anlayamiyor ;(
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Ne olursa olsun sen hareket etme. Oda sana asla şiddet uyguluyamaz... bencil oldugunun farkinda degil. Yaptigi ayip sonucts o bebegi tek basina yspmadin sen
0 oy
(327 puan) tarafından
Şiddet uygulanacak bir durum Değil anlayışlı olsa keşke böyle erkeklerden nefret ediyorum yaa
0 oy
(3 puan) tarafından
Şiddetin hiç bir zaman makul bir sebebi olamaz. Aldatmak dışında. Yani boşanmak en kötü şey ama böyle bir insanla da ben yaşamak istemezdim
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bence sen ev islerine falan yardim etmedigi icin kizgin ona.. kii haklisindaa yardim etmesi gerekiyorr..

Oma cok yoruldugunu sana asla yardim etmedigini soyle ev cocuk yemek derken vinselik dusunecek durumda olmadigini soyle cnm
(616 puan) tarafından
Soylemedimmmi saniyorsun anlattim . Bna donup bitek sen dogurmuyosun diyor
(616 puan) tarafından
ben dogumdan beridir yemek yiyom hizlica kalkiyom dusa 4 5 dakika giriyorum . Bebegim huysuz ve durmuyor
(5,519 puan) tarafından
Ozmn sadece kendini dusunen bencil biri allah yardimcin olsun
0 oy
(782 puan) tarafından

En ufak seyde el kaldiriyolar tabi ******** demissn dokunmus demek ben benimkine demeden sinirleniyor el kaldiriyo az daha konussam yerim dayagi :(7

0 oy
(1,422 puan) tarafından
Vicdansiz insan ya zaten yukun yeterince var hafifleticegine bide sana siddet uyguluo sunu yap bunu yap demk haddim degil canim Allah akil fikir versin ins esine birazda merhamet
0 oy
(571 puan) tarafından
Gerçekten zor bi durum canım anlayışsız ve gerçekten bencil bir eşmiş herşeyi kadından bekleyip bide üstüne kendisi dert oluyor 
0 oy
tarafından
Allahım ya burdaki insanlar da bi acayip değişik değişik yorum yapmışlar insanı iyice sinir eder bunlar...
0 oy
tarafından
Birincisi her karı koca da bu kavga olur bu sebepten evlilik bitmemeli hemen.

Eşin daha çok yogurulucak. 

Kadınlığını her zaman ön planda tut kullan çünkü bu hem kendin için hem de evliliğin için önemli salma kendini.

Ben hamileyim şuan eşimle istediğimiz gibi rahat değiliz o konuda inan şuan anlayışlı ama doğumdan sonra çok farklı şeyler olucak eslerde ilgi istiyorlar tüm ilgiyi çocuğuna verme eşini de düşün sonuçta o çalışıp o bakıyor size. Eğer sorumluluklarını yerine getirmez ise o zaman tavrını al karşına al konuş derim. Benim esimde bana hamile olduğum halde el kaldırdı boynumu sıktı iki gün oldu hemde sonra onu tehdit ettim bir açığı vardı ordan tehdit ettim özür diledi bende hataliydim bende diledim barıştık geçti takma kafana yoksa ömür geçmez erkekleri adam edelim derken kendimizi kaybedicez boşver üzülme sen 
0 oy
tarafından
Aslinda sen de haksizsin. Kendini çok yigit gostermissin. Hamileyken dogumdan sonra hep is içindesin. Keske nazlansaydın yapamiyorum edemiyorum diye. Bak o zaman belki hersey değişirdi. Esinde harbi oküzmüş nefret ediyorum boyle adamlardan. Ne ysptiğı ne de dedigi doğru. Tam bencilmiş

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 455 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 971 göst.
0 oy
18 cevap 427 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 613 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu