0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde (90 puan) tarafından
kizlar 2 ay oldu nerdeyse gogus agrim halen gecmedi ozlikle.geceleri daha siddtli oluyo oglum 15 gunlulken dermatit oldu alerji isilik gibi gogusyumun heryerinde kirmizi kabarciklae oldu yanmasindan nerdeyse 5 gun emziremedim doktora gittim 10 cesi krem falan verdi  hepsini kullandim o gecti sonra uclari catladi busefede 15 gune oyle emzremedim dogru duzgun herturlu yaglar kremler kullandim o gecti simdide her emmesinde sanki damarlarim cekiliyo kizariklik catlama vs bisey yok kahverengi alaninda agri var ozellikle sol gogsum daga kotu ayrica gogusumun ust taraflarida agrimaya basladi bu nasil gececek bn catlicam agridan agri kesiciler bile agrimi almiyo bu boyle gidese bbebegi emziremicdm gibi :(( :((( :((( 

2 Cevaplar

0 oy
(10,426 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm o.agri bi zaman sonra geçiyor göğüslerin alışıyor yani benim öyle oldu 
(90 puan) tarafından
sagol canm ya gecen gun arkadasm gitmisti o soyeledi kalabalok oldugunu
(10,426 puan) tarafından
Kız almıyorlar  ki dışarısı kalabalıktir
(90 puan) tarafından
valla gormedigim icn bilmiyirum bnde onun yalancisiyim aman dsimi sıkar sabredeim 4 5 gun daha gecmezse giderim bayramsonrasi napimm
(10,426 puan) tarafından
Kuzum daha.gecen gittim.cok güzel.tedbir alıyorlar ve dışarıda görevli sadece randevu saati geleni alıyor
Inşaallah gerek kalmaz geçer
(90 puan) tarafından
insalah insallahh
-Reklam-
0 oy
(29 puan) tarafından
Bebegin kaç aylik
(90 puan) tarafından
53 gunluk
(29 puan) tarafından
Alışma süreci zor oluyo cnm eğer ilk bebeginse
(90 puan) tarafından
2. bebegim ama ilk emzirmem cunku ilk.oglum beni hicx hicc emmedii 2 ay sagarak verdim ama ailevi sikintilardan sutum cekildi oyuzden ilk emzirmem yani
(29 puan) tarafından
Tmm cnm alışma süreci bu sabırlı olman lazım alisicaksin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 610 göst.
0 oy
13 cevap 241 göst.
0 oy
6 cevap 151 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 710 göst.
27 Temmuz 2018 Kültür-Sanat kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu

377,975 soru

11,313,390 cevap

34,748 kullanıcı

...