0 oy
362 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (158 puan) tarafından

Kızlar ocak ayında sezeryanla doğum yaptım göbek kaldı yaaa ne yapabilirim gitmesi için çok kötü gözüküyor gözüme :'(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende de aynısı var ya şubatta oldu :(

-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Korse kullanmadın mı??

Evde düzenli mekik çek internetten bak göbek eriten hareketlere düzenli yap inşallah gider
(158 puan) tarafından
Kullanmadım canım bir kere denedim çok ağrıdı çıkardım
(661 puan) tarafından
Mekik cekmek zararliymis canm doktorum onermedi , sezeryan gobegi yok aslnda iyice kndini toparlaynca yediklerine dikkat edip , hareket yuruyus yaparsan vucudnu toplarsn dedi , tabii bunun icin zaman var dedi ama sukur 20 gunumuz doldu bugun gobek kalmadi  , sende kendini iyi hissetmeye baslaynca hafif bi diyet uygularsn dikkat edersn gider insallah
(1,722 puan) tarafından
Mekik zararlı ama doğum yapalı uzun xaman olmuş ya o yğzden dedim hani dikişleri iyilrşmiştr o yüzden tehlikrli durum yoktur diye ana canı acırsa tabi yapmasın. Korsenin çok faydalı olduğunu duydum keşke onu kullanabilse
(158 puan) tarafından
Dikişlerim tam geçmedi canım ya bazen sızlıyor:(
(661 puan) tarafından
Korse de faydali dye duydm bnde ama bakalm bn de kullanaym diyorm iyce toplaynca ama cok sk almam normal brsey alirim zaten gitti saylr kalmadi bse de  biz kadinlr fazla pimpirikliyix
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Kilonu verdin sadece göbek mi var cnm 
(158 puan) tarafından
evet canım kilo verdim ama göbeğim kaldı hamile kalmadan önce hiç göbeğim yoktu
(2,064 puan) tarafından
Sıkma canını ya yaz geliyor alırsın bebişni yürüyüş yaparsın en iyisi cnm boşver takma kafana çok
(158 puan) tarafından
Çok rahatsız ediyor beni ya eşim kilo almamı istiyor hep 55 kiloyum 5 kilo daha al diyor bazen şakalaşıyor benimle damper gibi olmuşsun traktör tekerleği gibi olmuşsun diye :):)
0 oy
(139 puan) tarafından
Cnm aralik 28 de dogum yaptim sezeryan doktor daha ilk gunden korse aldirdi belden olandan onu taktım hem daha rahat kalktim gezdim hemde hc gobegim kalmadi 
0 oy
(644 puan) tarafından
Kilo verdikce o da gidecek kilo vermeye calis egzersiz yap
(158 puan) tarafından
Kilo verdim canım dahada versem iskelet gibi olucam ama gitmedi göbek kaldı

İlgili bir soru bulunamadı

381,600 soru

11,423,853 cevap

34,981 kullanıcı

...