0 oy
773 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Cok arkadaş gibi olanlar acaba yüz verince astar istenmiyormu çokda soğuk olanlar kendinizi sevdirmemis mi oluyonuz acaba orta yolu ne kimler nasıl davranıyor gorumcesine memnunlarmi merak ediyorum umarım anlasilmisimdir. 

52 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benim görümcemin bana yapmadığı kalmadı namusuma iftira attı babama hakaret etti hamile iken beni çok kötü sarstı yere düştüm yaptıklarını inkar etti eşime de demedigim şeyi eda böyle dio dedi benden uzak olsun mumkunse
-Reklam-
0 oy
(976 puan) tarafından
Benim anladığım Hiç kimseyi gereğinden fazla sevmeyeceksin. Ben kardeşten öte gördüm ama sonra anladım ki onlar için öyle değilmiş. Severler ama iki tanesinde kıskançlık seziyorum maalesef. Ederinden fazla kıymet vermemek lazımmış 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
4 görumcem var 2 kisiyle ayni yastayim digerleride bi kac yas kucuk ilk zamanlar cok iyiydik lakin simdi cok mesafeliyizz ⁸
0 oy
(365 puan) tarafından
2siyle kardeş gibiyim 2 sini hiç tanımıyor sokakta insan gibi
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Görümcem yok :D

0 oy
(4,668 puan) tarafından

Bi kız kardeşim daha olsa görümcem olmasını isterdim<3

0 oy
(817 puan) tarafından

Benim gorumcem yok amma isterdim olsun acayib uğraşirdim onla:devil:

0 oy
tarafından
Benim 3 görümce var 3ü de benden büyük hatta birinin kızım yaşında torunu var..heosi benim ablam annem gibi koruyup kollarlar eşimden çok düşünürler beni..hatta az önce birisiyle görüntülü konuştuk..virüs dolayısıyla da görüşemedik 2 aydır..grubumuz bile var görünlerimle ben sadece..ama mesefa olmalı herşeyini anlatma yine de
0 oy
tarafından
Her zaman mesafemi korurum yeri gelince kardeş de olurum yeri gelince yabancı olurum . 
0 oy
tarafından
Gorumcem yok malesef olsa belki iyi anlasa bilirdik
0 oy
(56 puan) tarafından
5 görumcem var sadece 1 le samimiyim ve seviyorum 
0 oy
(123 puan) tarafından
benim görümcem yok ama ben görümceyim yengelerimle iyi anlaşırız hele bi tanesiyle abla kardes gibiyiz beni o büyüttü sayılır benim yaşıtlarım var 2 tane hep gittiğimde kal diye ısrar ederler bazen kalırım sabaha kadar sohbet ederiz yani çok samimiyiz 
0 oy
(879 puan) tarafından
Valla 3 eltim var benden hariç bana firsat gelmiyor gorumce sevmeye kii zaten hep mesafemi korumusmdur en guzeli 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Biz gorumceyle nötürüz  ya benden küçük zaten 15  yaşında can ciğer de değiliz soğuk da 
0 oy
tarafından
Yeri geliyo mesafeli yeri geliyo yakın tam ortası bizim severim ama o da beni sever sanırım öyle hissettiriyo fazla samimiyet iyi değil bana göre 
0 oy
(487 puan) tarafından
Her zaman mesafeden yanayımdır
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Biz bir yaşıyoruz mecbur iç içeyiz ama kardeş gibiyiz hepside iyi yani arada tartışma oluyor 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bizim gorumcemler aramiz cok iyi..abla kardeş gibiyiz..dert ortagim sirr ortagim her seyim❤
0 oy
(796 puan) tarafından
Allah korusun yaaa 
0 oy
(671 puan) tarafından
Hepsiyle mesafe leyim büyük gorumcemle iyiyim 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,346 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 441 göst.