0 oy
774 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Cok arkadaş gibi olanlar acaba yüz verince astar istenmiyormu çokda soğuk olanlar kendinizi sevdirmemis mi oluyonuz acaba orta yolu ne kimler nasıl davranıyor gorumcesine memnunlarmi merak ediyorum umarım anlasilmisimdir. 

52 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından

5 gorumcem var 1 ile kardeş gibiyiz evlendi çok ağladık sarılarak oburleri hiç arayıp sormam bayramda bile aramadım o kadar hayirsizim:)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Gorumcem yok ama gorumceyim. Gelinimizle kardeş gibiyiz bazen olur derdini anlatır bazen ben ona sıkıntımı söylerim. Eksiği varmi ararim sorarım. Seviyorum kendisini bir gun olsun aramızda kötü bise olmadi çok şükür 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Büyük olanla kardeşten öteyiz 

Ama küçükle anlasamiyoz
0 oy
(15,934 puan) tarafından
Onlar bana nasıl davranıyorsa bende öyle davranıyorum orta yol budur bence. Aynı çizgide yürürüz 
0 oy
(415 puan) tarafından
Gorumcem arkadaşımdı zaten öyle devam ediyoruz hiç gorumcemin yapmadı ama kucuklerimiz var onlar büyüyünce  nolur bilmiyorum :)
0 oy
(69 puan) tarafından
Yanındayken iyi olurum ama uzakken özel günler hariç aramam seviyeli dururum 
0 oy
(772 puan) tarafından
6tane görümcem var çok şükür hepsi iyidir kimini daha çok severim kimini biraz daha az ama en kötüsüyle bile abla kardeş yada anne kız gibiyiz. Hepsi benden çok büyükler ben görümcelerimin çocuklarıyla fln yaşıtım o yüzden görğmce olarkta göremiyorum hele bi eltim var kafanı yasla göğsüne orda uyu sarıl ona yani bi tane daha eltim war ama o uzakta herkesten uzak olmayı seçmiş yılda bi kez görürüz fln arayıpta sormam öle 
0 oy
(13,668 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

9yıldır can ciğeriz  :) 

0 oy
(18 puan) tarafından
2 görümcem var ikisiyle de gayet iyi anlaşıyoruz çok şükür. 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,346 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 441 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,043 göst.
31 Ocak 2021 Aile kategorisinde Talhaninannesi (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 358 göst.