0 oy
847 göst.
Aile kategorisinde (1,255 puan) tarafından
Kizlar eşim polis ve aynı zamanda eczanemiz var benim oğlum hasta biliyorsunuz eşim polis olduğu için genelde nöbette ve çoğu zaman eve gelip 1 2 saat bizimle ilgilenir uyur ve ben polislik yapmasını istemiyorum çünkü oğlumla çok ilgilenemiyor ve işi nedeniyle gördüğü duyduğu şeyler strese sokuyo istifa et eczane bize yeter diyorum hayır diyo kayinvalidemler de aklına giriyo sizce haksız mıyım eşim yanlış mi yonlediriyorum

14 Cevaplar

+2 oy
(5,311 puan) tarafından
Bence herkes mutlu olduğu işi yapmalı bu hayatta 
(1,255 puan) tarafından
Hangi ailede sorun yokki
Mesela oğlumla şu zamnda ilgilenmeyip ne zaman ilgilenicek
(5,311 puan) tarafından
Bak bunun için ayrı bi zaman isteyebilirsin oda bunu ayarlayabilir ama mesleğinden ayırlmasını istemen  yanlış yani
(1,255 puan) tarafından
Biz balayına gittik tamam mi 3 gün geri çağırdılar apar topar geldik yıllık iznini  bile tam kullanamıyor ki
(5,311 puan) tarafından
İnsan isterse herşeyi yapar kuzum bunu eşinde yapabilir
(1,255 puan) tarafından
Insallah
-Reklam-
0 oy
(27,166 puan) tarafından

Neden gül  gibi mesleginden ediyon esini  

Bence yanlış düşünüyorsun 

(1,255 puan) tarafından
Ama benle oğlum la ilgilenemiyor ki oğlum hasta herşeyi bende neredeyse
(27,166 puan) tarafından
Olsun ama esininde calisip çabalıyor canim anlayışlı olmak lazım esinin ailesine bakma sen..
Bu zaman zor zaman ise para ya ihtiyacınız olur birikiminizi yapin çocuğunun geleceğini düşün kuzu
(1,255 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(48,083 puan) tarafından
eczaci kim oda mi esinin polisligi seviyorsa onu yapsin
(1,255 puan) tarafından
Evet eczanede onun ada aktif ama polislik yapıyor
(48,083 puan) tarafından
eczacilik mi okudu esin yani onun diplomasini mi kullaniliyor eczanede canim eger oyleyse ordada bayagi isi oluyordur
(1,255 puan) tarafından
Ya tabikide baya işi var ordada maddi anlamda yeterde artar bile
(48,083 puan) tarafından
esin maddiyata bakmıyor demekki polisligi seviyor. eczacilik okuyup polis olmasi zaten bunu gosterir
(1,255 puan) tarafından
Evet isini çok seviyor
0 oy
tarafından
Devlet memuru nasıl eczane açıyor onu anlamadım. Yasak çünkü.
tarafından
Beni ilgilendirmiyor o konu. Eşim polis, eczanesi ver demişsin. Ben de Dmk'ya göre devlet memurluğu ile bağdaşmayan iş olduğunu, devlet memurluğundan atılmayı gerektirdiğini söyledim. Bu kadar basit. Devlet memuru, ek gelir getirecek ticari faaliyette B U L U N A M A Z. Gerisinden banane :)
(1,255 puan) tarafından
Yooo valla ek gelirimiz var bir eczane bir de aile oto galerisi var oda ortak buda eşimin babasıyla ortak isim soy isim vereyim şikayet et olur mu güzelim
tarafından
Sağda solda çok söyleme. Durduk yere soruşturma geçittirirsin eşine.
(1,255 puan) tarafından
Yooo söylüyorum işte bak duysun görsünler yani bunu amirleri biliyo sorun olsa olurdu 6 sendir bu düzen böyle
tarafından
Demek ki amiri ben değilim :) Buradan da duyuramazsın, Cimere yaz :) Sanki bana adı soyadı ile yazıyor da buradan da söylüyorum diyor. Neyse bu avam muhabbeti devam ettiremem. Konumlarımız çok farklı çünkü.
0 oy
(12,502 puan) tarafından
İşini çok seviyor demek ki 

İnsan ne seviyorsa onu yapmalı :) 
(1,255 puan) tarafından
Haklısın kuzum
0 oy
(777 puan) tarafından
Benim eşim elektrik operatörü.vardiyalı çalışıyor bayram yılbaşı farketmiyor eşim hep çalışıyor.doğum izninde bile telefonları susmadı sürekli çalıştı.10 yıldır evliyim hep yalnızım 2 çocuğum var.eşim elinden geldiğince bizimle vakit geçirmeye çalışıyor.gerekirse uyumuyor ama bir şekilde düzeni götürüyoruz.yani diyeceğim o ki her işin zorluğu var.sen herşey güzel olacak diye adama işi bıraktırırsın Allah korusun başka birşey olur bu günlere muhtaç olursun.yapma kuzum adam devam etsin.Allah hakkınızda hayırlı olan neyse onu yaşatsın size.
(1,255 puan) tarafından
Haklısın balım benim duygusal davranıyorum biraz
(777 puan) tarafından
Bu karantina süreci hepimizi çok yordu canım.daha duygusal daha içe dönük olduk.eşlerimizden daha farklı davranmasını bekliyoruz inan bana çoğumuz aynıyız.
0 oy
tarafından
Askere polise ıstıfa ver denmez kuzum cunku onlar vatan askı aslında meslrk olarak para İcin kimse canını tehlikeye atmaz sen askıdan vazgecermısın oda gecemez iste 
(1,255 puan) tarafından
Haklisin galiba çocuğun hastalığı etkiledi benj
tarafından
Olsun canım bazen psikolojimiz etkileniyor sabır de zordur polis esı olmak ama guclı ol pes etme Rabbım yavruna kat kat sifa versin
(1,255 puan) tarafından
Amin kuzum saol
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Benim babamda emekli asker eger annem babama asker olmayi birak dese hakli olarak annemi bırakırdı ve hakli cunku askere polise o iş  meslek degil vatana feda ediyor onlar kendilerini birakmazlar asker polis esi olmak kolay degildir ama gururu yeter bence sende o gururla otur canim eşini zorlama
(1,255 puan) tarafından
Tabikide çok güzel gurur ama bazı şeyler zor be kuzum ama haklisin duygusal davrandım
(1,113 puan) tarafından
Zor canim biliyorum biz 3 kardesiz babami pek gormeden büyüduk oda simdi bize yapamadıklarını torunlarina yapmak icin hayal kuruyor Allah izin verirse tabi seni de anliyorum hersey senn üstündedir eminim yorulmussundur da ama anneler güçlüdur herzaman
0 oy
tarafından
işini seviyorsa enqel olma derim iki wün sonra bişi olur senin yüzünden der
(1,255 puan) tarafından
Doğru
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Yani durumunuz varsa birakadabilir ama istiyorsa olmaz tabi 
(2,524 puan) tarafından
Eski mi ne biliyim allta gördüm :)
tarafından
2019 2020 :) sorun çözülmüştür bence zaten.
(2,524 puan) tarafından
Ki çocuklar yanimda ağrıyor cagriyorlae hiç farkında değilim
(2,524 puan) tarafından
Hep cocular yüzünden:)
tarafından
:))) olur öyle.
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Esin istediğini yapsın bence karışma sonra senin yüzünden demesin mutsuz olursa huzursuzluk olur 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
en ufak pürüz de emin ol sen suclanirsin senin yüzünden gibi en iyisi dokunma bisey deme herkes kendi bilincinde sonuçta o mutluysa sana bsiey demek düşmez bacı
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Eczanenin daha cok getirisi yok mu yaa esin seviyor bence o yuzden birakmak istemiyor 
0 oy
(236 puan) tarafından
Valla benimki de polis başka bi geliri olsa anında bırakır demek ki adam seviyo işini 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 943 göst.
22 Haziran 2019 Aile kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 989 göst.
28 Haziran 2019 Aile kategorisinde rabiaydin54 (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,769 göst.