0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Iyi akşamlar kızlar benim sorum kaynana ile ilgili kaynanam kızları olmayınca hep evimde hiç çıkmaz iyidir kızları geldi mı yanına ne gelir ne sorar bu arada alt üst oturuoz kızı da altımizda öbürü de geldi ikisi hep annesinin evinde onlar oldu mu sormaz ölsem bile tek derdi kızları olur kapısını kitler kızları kızları bende çok sinir oluyorum yane nerden öyle yapıyor o zaman kızları olmadığında da artık ona mesafeli olacam herşey kızlarına hizmet eder yedirir icirir bokta bize 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aman sana bulaşmasın da kızlarıyla mübarek olsun bunu mu dert ettin 
(137 puan) tarafından
Yan dert etmiyorum da canım insan geme de üzülüyor alt üst oldu mu bu resmen iki yüzlülük ben hasta olsam demez hasta nasılsın kızlarına birşey olsa ah vah eder yane vala geme insana dokunuyor
tarafından
Kiz üç sene benim gözümun önünde neler yaptı bir bilsen. Ben ameliyat oldum annelerde kaldım bir gün sormadı. Kizi ameliyat oldu bir ay bırakmadı yataktan çıksın kızına hizmet etti. Kizi otururdu bana derdi onu yap bunu yap. Kızının hoşuna gitsin diye bana laf vuru laf söylerdi daha neler neler. O yüzden boşver senden uzak olsun yeter
(137 puan) tarafından
Ay aynı benim kaynana gitti kızının yanında kaldı 2 ay doğumda getirdi yanında da 2 ay bıraktı baktı öyle ben hasta oldum kaç kere kapimi çalmadı ondan insan zoruma gidiyor
tarafından
Alıştım kuzum zoruma gitmiyor artık benden uzak olsunlar da napiyolarsa yapsin lar. Insan kendini öldürse de boş öylelerine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bastan yuz vermen hata olmus bence
(137 puan) tarafından
Haklisin vala doğru dion vala inan ki insan üzülüyor alt üst oldu mu bi de hep yiz yüze gos göze alt görümce üst kaynana :(hiç güzel dgl
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Yani kızları tabi ki öncelik ne var bunda :) Ben mi konuyu yanlış anladım canım acaba: )
(137 puan) tarafından
Ya tabi herkes öyle öncelik kızları ama onlar yokken yakın onlar varken hiç saymasa yapmasa siz bile olsanız üzülmez misiniz
(137 puan) tarafından
Işine geldi mı diyor kızlarım gibisin ama bana bi iyiliği dokunmadı hele kızları geldi mı tm ölsem gelip bakmaz çünkü yasadim
(1,403 puan) tarafından
Aman dert etme o kadar onlar yokken  sende çok samimi olma boşver
(137 puan) tarafından
Öyle yapacam artık ama haklı dgl miyim onlar olmadı mı gelir yapar eder giderim onlar oldu mu tinlamio bile takmio  insan ister istemez üzülüyor ne bilim ya
(1,403 puan) tarafından
Öyle yapıyorsa tabi ki haklısin
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Boşversene ne güzel keşke gelmese ya
(137 puan) tarafından
Haklisin vala yakınlarımda öyle diyor ama canım alt üst oldu mu herşeyi goruon ister istemez insan üzülüyor yoksa umrumda dgl uzak olsam
(1,254 puan) tarafından
Üzülme kuzum boşver
(137 puan) tarafından
E vala haklisin uzuluoz değmiyor ama gerçekten  aklı olan hiç kimse alt üst oturmasın hiç ıyi dgl
(1,254 puan) tarafından
Allah çok şükür uzağız biz
0 oy
(538 puan) tarafından
Kızları gelince gelmişken sanada uğramıyorlar mı yada senide çağırmıyorlar mı. Sanırım ufaktan seni dışlıyorlar. Aman Salla gitsin. Evinin huzurunun bozulmasına sebep olacak şeylerden uzak dur. Kocana anlat mutlaka . Böyle oldu ama üzüldüm diye. Kocan iyii bilir 
(137 puan) tarafından
Haklisin canım vala takmıyorum ama işte bazen insan giriyor öyle insan üzülüyor dediğin gibi boşver en güzeli mesafe uzak ne yapsan yaranamazsin
(137 puan) tarafından
Hayır canım geçen sefer görümce geldi gitti kaç kere hasta oldum hiç gelip kapimi çalmamıştı hiç bende hiç doğru dürüst çıkmamıştım yukarı
(538 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun insan üzülüyor işte.

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 563 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tugcaam (102 puan) tarafından soruldu
+2 oy
26 cevap 925 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 1,510 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Sarii (2,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 825 göst.