0 oy
356 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından

Valla biktim artik ya teyzem falan mesaj atyo yemek yedinmi şunu ye bunu ye ac kalma cok ye bebegi ac birakma vs.
 Cok istiyosaniz gelin hazirlayin yeyim demi tek basima ne hazirlarsam onu yiyorum 

Yahu ben sizden cok dusunurum bebegimi size ne?

Bide emziriyomusun sütün geliyomu gına geldi artik

12 Cevaplar

+2 oy
(732 puan) tarafından
Kusura bakma ama iyilikte yaramıyor belliki
(41 puan) tarafından
Anlamadim?
(732 puan) tarafından
Bilmeyen yada sütü olmayan okadar insan var belliki seni düşünüp soruyorlar. Bunu bu şekilde düşünenide ilk defa seni gördüm
tarafından
Yani sana iyi bişey diyorlar seni düşünüyorlar neden bu tepki
(732 puan) tarafından
Ben süt için buraya dahi sordum ne yesem diye. Keşke hep olsa öyle insanlar
tarafından
Aynen canım sana katılıyorum
-Reklam-
+1 oy
(81 puan) tarafından
Haklisin banada soruyorlar. Hergun 2 3 kere annemle konusurum ve bazi kisilerle konusurum ablam vs her konusmamda emiyor dimi. Mesela sabah konusmusuz anlatiyorum oglen soruyor anlatiyorum rutini aksam gene soruyor burada dusunmek yerine dusuncesizlik cok bilmislik var. Cok defa kiziyorum yaa ne bileyim diyorm sonra yine konusuyoruz ilk defa emiyor mu diye soruyor sanki ilk kez boyle soru sormus gibi gicik oluyorum. Ayni sekilde cocguma corba yemek yapar yediririm herkes bana der masallahin var cocuguna guzel bakiyorsun vs.. gorntulu konusmada corba yemek yediriyorum hala muz yedir yok azck sunu yedir sabah verdim diyorum olsn yine ver diyor onceden annemin lafina uyardim sonra pisman etti beni cunku muzu sabah disinda verincr kabiz oluyor ben duzenimi oturttum. Bu arada bana diyenlerinde bebisi var gece gunduz dananoyle besliyor verme ben sana meyveli yogurt yapayim kucuk kavanozlara diyorum vermiyorumki diyor gozumun onunde 1000 kere yediriyor. bin turku bahaneyle. INSAN DA BIRAZ SAYGI DUSUNCE DEGER VERME OLACAK.

YASADIGIM DURUMDAN DOLAYI O INSANLARI SILMEK ISTEDIM ***** YERINE KONULUYORUM AA SORMUSMUYDUM AA HIC DUYMAMISIM BU KADARDA GERIZEKALI YERINE KONULMAZ. NEYSE KI ANNRM HARIC DIGERLERINI DIREK SILDIM ENGELLEDIM. AKSINI IDDIA ETMEYIN ANA AVRAT DUZ GIDIP KALBINIZI KIRARIM YETER! GIDIN OTEDE OYNAYIN
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Olmaz olur mu heryerde var onlardan bayan bilmişler:)
(41 puan) tarafından
Sorma valla
0 oy
tarafından

İyiliğin için diyorlar ...

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Zevk alıyorum yiyip icmemekten çocuğumu aç birakmaktan diyeceksin oylelerine.sinir olurum bana biri öyle söylese herkes kendi işine baksın annelik duygusu çok farklı birşey insan elinden gelenin fazlasını yapıyor zaten bı öyle duyunca insan kendini yetersiz hisseder 
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Ne güzel işte seni düşünüp arıyorlar mesaj atıyorlar gururlanacagina gocunuyorsun 
0 oy
tarafından
Sorsalar soruyolar diye kizarsiniz sormasalar yakinip durursunuz biraz memnun olun ne cok sikayet ediyosunuz ne güzel seni dusunmusler iste 
0 oy
tarafından
Üyeliğin için soruyxorlar canim ne güzel işte ben bi başıma öğrendim her şeyi ne güzel arayanın soranın gelip gidenin var işte 
0 oy
(236 puan) tarafından
Biz henüz küçüğuz daha 14 haftalık, o gibi şeyleri bı kere duydum ama haklı yere dediler benim kansızlığım olduğu için kan yapıcı şeyler ye dedilerdi o kadar :) 

Şuan herkes cinsiyeti öğrenmek istiyor diye yazıyor arıyor

Sonrasında süt konusu bende de olucak diye tahmin ediyorum
0 oy
(582 puan) tarafından
Benim teyzemde sorar kızar düşünür..et ye süt iç yumurta ye hergün iki tane yumurta ihmal etme diye söylenip durur..ne mutlu bana ki benimle ilgileniyor..şikayet etmek sorun çıkarmak aklmdan bile geçmedi..senin sorunun ne anlsmadim
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Yok sütüm gelmiyor hayrına gönderim de bı emzir de sende ;D
0 oy
(55 puan) tarafından
Bizde de daha doğmadan kime hamıle oldugumu söylesem her gün arıyor mesaj atıyor nasıl olmuş bakalım Hamis bilmem ne diye, görüntülü atıyorlar sürekli foto istemeleri yok mu bitiriyor beni. Teyze hala neyse de özellikle bekar arkadaşlarımdan bıktım artık son görülmemi kapattım kimseye cevap vermiyorum iki gün sonra yazıyorum, esim var uyumak istiyorum evimle uğraşıyorum hamilelik var bekar kızlar muhabbeti çekilmiyor artık  cok haklısın canım doğunca hele seni hiç düşünemiyorum Allah kolaylık versin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 264 göst.
21 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 341 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Aysenur5561 (168 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 604 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı