0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Arkadaşlar selam ya öyle bir zoruma gitti ki içimi dökecek hiç kimsem yok buraya yazdım kaynanamla birlikte yaşıyoruz altlı üstlü eşim beni ne zaman kaynanamın evinde görse niye morelin bozuk neyin var ya da onlar bana gelse niye mutsuzsun noldu diyip duruyor bişey yok bişey olmadı diyorum yok yine soruyor hani kimseden rahatsız olmuyorum gelsin gitsinler bende gideyim geleyim ikimizde de sorun yok eşim tutturmuş senin biseye morelin bozuk neyin var bıktım ya artık bugün öyle bir patlama noktasına geldim ki çok zoruma gidiyor artık az önce babam gelmişti agladim diye inemedim yanına adama ayıp şimdi niye gelmedin diyince ben ne diyecem 

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Seni bilmem ama ben esimin ailesini görünce bütün yaşam enerjim gidiyor. Sevmiyorum sevmedigim insana da güler yüz gösteremem hiç. 
tarafından
Ahaha ağızları dualı da bize değil kiz pis ruh emiciler
tarafından
Aynen kuzum ben baslarda onlara da hep iyi yaklaştım onlar kendilerinden soğuttu. Şimdi görünce canım sıkılıyor konuşasım bile gelmiyor
tarafından
Ayni bende oyle kuzum ya nekadar iyi olmaya caliştiysam baska seyler yaptılar artik bende iyi olmaya calismiyorum evime kabul edip.onlerine ikramda bulunmam.bile onlara fazla ama onuda allah rizası ve esim icin yapiyorum
tarafından
Ben konusmuyorum kizim.icin gidiyorum arada gorsunler diye haha hihi aa ya aynen bakalim modu

Bide verme yedirme daha yemio tut duser kizimla alakali muhabbet
tarafından
Valla ben de eşimin hatrına selam selam gelirler ama ben de mecburiyetten gidiyom
-Reklam-
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Moralin bozuk olmazssa demez niye böylesin diye

Normaldede  moralsiz dolaniyorsan eger alismalari lazim degilmi yada ben şöyle sorayım kaynananla oturmak yanlarında olmak hosuna gitmiyor diyemi boylesin

0 oy
(119,126 puan) tarafından
Örtmenime katiliyom 
0 oy
(739 puan) tarafından
Belkide istemeden öyle duruyosun dur oda eşinin dikkatini çekiyodur :) 
(18 puan) tarafından
Ya bu tutturmuş sen mutlu değilsin istemiyorsun bilmem ne ya yok öyle bişey uydurma hani ne ben nede kaynanam bunu ona hissettiriyor o tutturmuş senin niye moralin bozuk
(739 puan) tarafından
Bazen bende de oluyor istemiyorum istemsizce

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 382 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.
0 oy
3 cevap 192 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Dlk.12345 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy