0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Ya ailesiyle birlikte Balıkesire gittiler bana gel dedi ama arabada yer yoktu bide evimizde yok orda halasının evinde kalacaktık onca kişi bende iki çocukla göze alamadım evde kalır temizliğimi yaparım dedim 4 gündür bı yandan çocuklar bi yandan temizlik işleri bi yandan dışarı işleri derken deliye döndüm bide büyük oğlum sabah kalkıp akşama kadar babamı özledim diye ağlıyor artık bende sinirden ağladım mesaj attım bi daha sakın çocukları bırakıp bu kadar uzun süre kalma diye. Bu arada nerdeyse her sene başka şehire gider bağlı olduğu dergâhın medresesinde kalır yılda bir kere böyle toplanırlar arkadaşlarla ve ben hep yalnız kalırım çocuklarla artık canıma tak etti önceden şikayetim yoktu ama gittikçe tek taraflı bir evliliğe dönüşüyor bununda verdiği sinirle çocuğu öyle ağlarken görünce buna mesaj attım açtım ağzımı yumdum gözümü ağzıma geleni söyledim şimdiye kadar her pisliğini çektim dayağın yedim pis kadın fotoğraflarına baktığını yakaladım başka kadınlarla mesajlarını yakaladım öyle samimi şeyler değil ama sonuçta bahane üretmiş resmen kadınlara yazmak için öyle gevşek bi adam bide görseniz kuran okuyor namaz kılıyor Allah kabul etmesin inşallah bana yaptıkları fitil fitil gelsin burnundan. Herneyse bugün de babamı aramış ******** beni şikayet etmiş kötü kelime kullandım diye. Bende babama baya bağırdım. Beni dövüp öldürmeye çalışırken baba değildin de bağırıp azarlamaya gelince mi babalığın tuttu dedim ağladım suratına kapattım  o kadar kötüyüm ki kalbim sıkışıyor resmen kaçıp gitsem sığınacak bir yerim bile yok annem babam desen ödü kopuyor boşanıp başlarına kalırım diye. Bazen düşünüyorum böyle merhametsiz anne babalık olur mu diye. O serefsizi evden kovsam gitmiyo boşan diyorum asla bırakmam diyo yani bildiğiniz köpeğin önde gideni bir türlü kurtuluşum yok bu bataklıktan

12 Cevaplar

+1 oy
(3,552 puan) tarafından
Bu ülkede pek çok insan sözde müslüman.. Ve bu ülkede ki dergah tarikat bilmem ne hepsinden nefret ediyorum.. İnsanın ilk önce içinde insanlığı olacak... Din kişinin kendi ile Allah arasında olan birşey... Cehennemin en alt katını ea öyle insanlar dolduracak işte.. Dışardan namaz kılıp abdest alan evindeki karısına ihanet eden şiddet gösteren... Münafık derle işte. Yazık.. Oysaki insanın eşiyle çocuguylq evinde oturup sohbet etmesi yemek meyve yiyip çekirdek çitleöesi. Çocukları ile oyun oynayıp onları mutlu etmesi kadar kendisine sevap varmı acaba.? Allah doğru yola iletsin. 
(34 puan) tarafından
Yüreğine sağlık ne güzel yazmışsın. Aynen öyle evdeki pisliklerini örtmek için dini bi perde olarak kullanıyor şimdi kalkıp anlatsam millet derki aaaa sana inanıyoruz o namaz kılıyor kuran okuyor böyle şeyler yapmaz.. Allah'tan elimde bir sürü fotoğraf var elbisemin kanlar içinde olduğu vücudumda morluklar. Gerçi görseler de umursamazlarr anne babamın merhameti yok el adamı mı merhamet edecek
(3,552 puan) tarafından
Evet ülkede basından sonuna zaten herkes Bi dini kullanma meraklısı. Oysaki herkesin dininden imanından banane. Ben bana davranışına bakarım. Yüce Allah kimsenin dini inancı ile beni sorgulamayacak nasıl olsa... Eğer birazcık İslamı tanıyıp Allah tan korkuları olsa. İhanet etmezler şiddet göstermezler. Hoş bu konu da da bazı ayetleri yada hadisleri kendi çıkarlarına göre yorumlayan varda neyse.. İnsan en cok bir baskasına yaptıgı hatalardan yargılanacak. En cok kul hakkından sorguya çekilecek. Bunların bilincinde olup ona göre davransa namazına niyazına bakmam şahsen.. Herkes kılıyorsa kendi için kılıyor.. Allah sabır versin sana.
(34 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
(48,083 puan) tarafından
+++++
-Reklam-
0 oy
(2,047 puan) tarafından
allah yardimcin olsum canm
(34 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(167 puan) tarafından
Arabada yer yoktu diye bir şey yok canım sen onun eşiysen arabada önce senin yerin olması lazım. Kendini dışlamışsın yok ben evde temizlik yapayım diye. Niye dışlıyorsun yapma bunu. Ne temizliği Allah aşkına. Adam gidecek sen evde temizlik yapacaksın. 

Madem boşanmak için bir çözüm bulamıyorsun, o zaman o nereye sen oraya git bir daha yalnız bırakma kendini. Allah yardımcın olsun 
(34 puan) tarafından
Bizim arabamız değildi amcasının arabası ve amcasının eşi falanda gidiyordu baya dolu araba iki küçük cocukla 6 saatlik yolu göze alamadım işte
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hangi dergahmış bu canım böyle

Dergah falan yok bence kandırılıyosun
(34 puan) tarafından
Nur cemaati yok kız foto atıyordu. Keşke kandirilsam keşke aldatsa beni de kurtuluşum olsa. Belki o zaman mecbur kalır boşanmayı kabul eder vallahi bunun için dua ediyorum olsa kaçmaz herşeyi didik didik arıyorum çünkü kurtulmak için
(14,428 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyeceğimi bilemedim ama kendini ezdirme,cepteymişsin gibi görünme sakın güçlü dur
(34 puan) tarafından
Cepte gösteren ben değilim maalesef ailem. Arkamda durmadiklari için bu kadar rahat kırıyor
(14,428 puan) tarafından
O zaman  aileni korkut biraz
Arkamda durmazsanız bakın neler yapıcam ben falan de yüzümü göremezsiniz asla izimi bulamazsınız de bacım

Bişeyler yap kendi kendine acı çekme
Allah sıkıntılarını tez zamanda feraha çıkarsın inş
0 oy
(1,004 puan) tarafından
Çok zor rabbim yardımcın olsun. Böyle adamlarda Allah'ı ağzından düşürmez ama yaptıkları pislik kalmaz....  Sen dua et ne olur inşallah düzelir ya da rabbim bir çıkar yol gösterir
(34 puan) tarafından
Valla ettiğim tek dua Allah hesabını sorsun fitil fitil gelsin burnundan ayaklarıma kapanıp helallik dilesin ama asla helal etmem haram zıkkım olsun bütün hakkım
(1,004 puan) tarafından
Amin inşallah hatasını anlayacak!
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Babana dediklerinle iyi yapmssn aynı zamanda eşine de rabbim sabır versin hem dergaha baglı hemde karı kıza mı bakıyo yuh yani 
(34 puan) tarafından
Evet 6 yıllık evliyiz hiç yakalamdim pis şeylerini ama geçen sene gördüm ve çok incindi gururum aciz işte ne diyim ki
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Balıkesir'de nere geldiler canım bende balikesirdeyim bide hangi cemaat  siz kendiniz nerde oturuuorsunuz
(34 puan) tarafından
Ben İstanbulda oturuyorum Balıkesir Dursunbey ordan arsa aldık hem bakımını yapmak için hemde halasını ziyarete gittiler
(2,330 puan) tarafından
Himm bende merkez sandım Allah yardımcın olsun sabır herkezin var bı imtihani
(34 puan) tarafından
Aynen öyle sabrediyoruz bakalım
0 oy
(31 puan) tarafından
Cocuklarin okula gidene kadar cekeceksiin yapacak bi sey yok canim.. malesef bilirim arkanda duran olmamasi ne demek cok iyi bilirim. Dayan dayanabildigin kadar.
(34 puan) tarafından
Kurtulacağımı bilsem sabrederim ama umudum yok şimdi elimden bişey gelmiyor çocuklar okula gidince ne değişecek ki
(31 puan) tarafından
E kuzum cocuklar okula gider sende ise gidersin akillari erer sana zorluk cikartmazlar demek istedim....
(34 puan) tarafından
Anladım canım inşallah. Artık biraz yüzüm gülsün istiyorum gözlerimdeki ışığı söndürdü bu adam
0 oy
tarafından
Bı söz var ya " o kadar cahilsiniz ki dininiz var diye ahlaka ihtiyacınız olmadığını sanıyorsunuz" diye, yazını okuyunca bu geldi aklıma. Tam eşine göre bi söz. Allah kurtarsın inşallah seni de çocuklarını da. İnsanın anne babası nasıl arkasında durmaz anlamıyorum. Evladı bu kadar sıkıntı yaşarken başını nasıl yastığa rahat koyar. Allah bunların hesabını sadece eşine değil onlara da sorar, inşallah da sorar.
0 oy
(561 puan) tarafından
En cok Haci hoca takilanlardan korkucaksin en adi oros. Cocugu onlar oluyo cevrede kimi gorduysem oyleler istisnalar kaideyi bozmaz ama oyle yani. Hem aileden yana hemde kocadan yana yüzün gülmemiş bu mübarek günde allah bi çıkış kapisi gostersn insallah sana bacım
(34 puan) tarafından
Çevresinde de dolu öyle insanlar ne haltlar yiyolar bilsen. Sonra bizimkine bahane çıkıyor onlarda yapıyo diye bizimkide yapmak istiyo koyun beyinli asalak anca sürü gibi birilerinin peşinden gider kendi beynini kullanma kapasitesi yok çünkü
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ne olursa olsun namaza ve okuduğu kurana bu şekilde konuşman  yanlış evet esin haksızlık etmiş  ama bunu konuşmanın zamanı vardı bence ikiniz de ayrı yerlerdesiniz eve dönüp güzelce konuşmak varken yinede rabbim.feraha çıkartsın inşallah 
(34 puan) tarafından
Namaza ve Kur'an'a çok şükür saygım sonsuz layıkıyla yapanada öyle her zaman saygı duyarım.  Ama ben bazı insanların sadece yapmak için yaptığı ibadetlerin Kabul olacağına inanmıyorum. Bu sadece bi perde olarak kullanıyor yaptığı kötülükleri kapatmak için
0 oy
(3,010 puan) tarafından
Nefret ediyorum böyle olduğundan farklı görünen insanlardan. Disarda görende ne güzel abdestinde namazında der. İnandığı dini kadının kendisine emanet olduğunu söylemiyor mu ona. Bu perhiz bu ne lahana turşusu. Sana akıl vermek haddime değil ama sende bundan sonra onun bu yaptığı pisliklerin delillerini topla. Bundan sonra bana en ufak bir yanlışın olursa el kaldırırsan bana kötü söz edersen canımı sıkarsan. Sosyal medyada her yerde bütün çevrenin göreceği şekilde paylaşırım bunları. Herkes görür nasıl bir insan olduğunu diye tehdit et. Çünkü böyleleri gizli yaptığı günahdan utanmaz ama millet duyacak diye cekinir. Allahtan korkmaz ama kuldan utanır. Babana da çok güzel cevap vermişsin hak etmiş. 
(34 puan) tarafından
Elimde fotoğraflar var ama zamanını bekliyorum herkes görecek gerçek yüzünü
(3,010 puan) tarafından
Bir daha sana el kaldırmasına müsade etme. Madem gidecek yerin yok ona da boyun eğme. Bu yaptıklarını koz olarak kullanıp mum edebilirsin onu

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 375 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,459 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 330 göst.
0 oy
3 cevap 183 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Dlk.12345 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 454 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde FNA (18 puan) tarafından soruldu