0 oy
334 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İşte memlekette annemler, kaynanagil var bizde başka şehirden onların yanına geliyoruz hani 1 hafta olmuştu kaynanagil bizden gideli zaten bizde geldik annemide özlediğim için. Neyse 2 gün önce geldik buraya bugün anneme gidecektim benim niyetim gidip kalmaktı kaynana istersen otur gel akşam kebab yapalım dedi bende kırmamak için tamam dedim, sonra neyse 3,4 saat oturduk annem oğlumu sevdi falan sonra ilk kapıdan girince ayaklarına su döküm mi dedi eşime dalgasına sonra kebab yapim kızıma damadıma dedi Hadi gelde kırr nasıl kırcan sürekli gelmiyorsunuz kebab yiyin dedi eşime söyledim zaten annemler yapacak dedi boşver yapmasın annen dedi. Bende o kadını da kıramıyorum gitmiş et almış avcarlamış mangalı yakıyordu hevesi kaldı. Bende arabada dönerken konuyu açmak için nereye gidersek herkes kebab diye tutturuyor dedim bilseydim annemde yapacak bize ben çocuğun eşyalarını alırım annemde kalırdım en azından hevesi kalmazdı dedim, sırf senin anneni kırmamak için ben kalmıyorum geri dönüyorum dedim. Zaten bizden döneli 1 hafta olmuş biz gelmişiz bırakta annemde yiyim demi. Bende dedim beni yarın yada öteki gün anneme bırak ben orada kalacam 4,5 gün dedim. Yarın yada öteki gün gidecem umrumda değil valla hiçbirşey bu yüzden gelmek istemiyorum memleketimden soğudum soğuttular beni. Nereye gitsem huzur yok. Bir yandan kaynım vukaat işledi dün kayınbabaya da dedim silahı götürmüş ağzına etti gece 3 e kadar bunaldım artık 

6 Cevaplar

0 oy
(27,151 puan) tarafından

Ağhhhh ağhhhhh ben burada okurken pert oldum sen napasin

tarafından
Ah baci ah ağlıcam artık huzur yok yok
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kapini kitle evden cikma ben kapimi cekince evin icinde huzur bluyorum mesela:)
tarafından
Evim 8 saatlik yolda, ben memlekete geldim
(3,921 puan) tarafından
Yani kzum ne diyim ki :/ git annene kafani dinle ana gibi kimse olmazz
tarafından
Tabi olmaz, ağlıcam artık bıktım bu şeylerden
(3,921 puan) tarafından
Herkesde sorun kuzum napacan uzulme canim benm
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yeminle okurken beynim yandı allah yardim etsin sana
tarafından
Amin canım, zaten benim yandı da kül etme peşindeler
0 oy
(118,473 puan) tarafından

Selamin aleyküm sümeyraaaa :D

tarafından
Ve aleyküm selam sevda
0 oy
tarafından
Şom ağızlı sevda :D
0 oy
tarafından
Annemdeysem ve annem o kadar uğraşa girecekse kaynanama dönmezdim net. Onunki ana da senin ki ney ya. Kendilerini bir şey zanndiyorlar sanki onların malıyız bizim de annemle 4 saatlik yol var annemle kaynanamin da 3 saatlik kaynanam eşime önce buraya gelin demiş kusura bakmasın anneme söz verdim sen gidebilirsin dedim. Anneme kurban olsunlar el için annemi hayatta üzmem 
tarafından
Bende üzmem eşimde sen bilirsin dedi anneme gittikten sonra kebab yapcam diyince keşke dedim çocuğun kıyafetlerini yanıma alsaydım burda kalırdım hiç dönmezdim ama yarın giderim anneme
tarafından
Önceki postunu da okumuştum o yüzden bu şekilde yorum yaptım yanlış anlama. Bence de annene git gönlünü al kadincagizin heves etmiş

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,581 göst.
0 oy
27 cevap 738 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 217 göst.
29 Haziran 2023 Aile kategorisinde Pelin1 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 336 göst.

374,576 soru