0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından
Slm kizlar ben hamileyken benle kaynanam misafirlikten donuyorduk yolda bir tezgah duruyordu 3 kutu kuru kaysi kuru incir 10 tl idi tabi hamilelik dedim belki kaynanam der sana alim benim canimda cok cekti almadi bendede para yoktu bende almadim ama hep icimde kaldi bide kaynanam diyo icine az koymuslar diyo 3 kutu 10 tl azicik var icinde beyenmemis gibi yapiyor neyse oda onun insaniyetligi icte ama benim oz annem bile ben hamileyken orya gitigimde birlikte bir yere gitsek hic demez canim bisey cekermi alimi sana demez ama gelini yani yengem hamileyken ona neler neler alirdi derdi ayse gozun ne istiyor soyle alim sana gunah bebege gozu biseyde kalmasin alirdi ama hic bir zaman bana boyle demedi ne yapalim hayat iste 

9 Cevaplar

0 oy
(6,825 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bnm eşim sağolsun annem alırdı ama niye zahmet ediyorsun onlara bn alırım derdi.kaynanam dan patates istemiştim hamile iken sobalı fırına atıp yapmak.yapmadı o zmn amannn dedi şimdi olmaz sonra yaparım hala yapacak Allah ellerine bırakmasın
-Reklam-
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Kaynanayı bilmem ama anne tuhaf bence ben izmirdeyim eşimin amcası vana bizim memlekete gidecek annem ve babam  kızım tuturmuşlar canın ne istiyor sana gönderelim diyo benim hamileliğin ilk ayında canım otlu peynir çekmişti babam annem hemen kargoyla buraya gönderdiler 
0 oy
(13,759 puan) tarafından
Hamileyken alingan oluyor insan. Belki annen cekinmeden istersin diye düşünmüştür o yüzden sormamiştir. Benim pek yakın çevrem yok ama hamile olduğumu duyanlar soruyorlardı canın ne istiyor çekinme söyle diye. Gerçi ben kimseden istemedim ama yinede düşünenler sağolsun .
(13,759 puan) tarafından
Bende hamileyken eşimden tantuni istedim ama almamiştı . Hala söylerim başina kakarim. O zamanlarda insanın daha fazla zoruna gidiyor böyle şeyler. Aslinda kaynanan da seni düşünmüyorsa torununu düşünmeliydi ama belliki o daha çok şeytanlık yapmayı tercih etmiş. Evin ayriysa dert etme birdaha hamile kalirsan oturmazsin sofrasina.
(68 puan) tarafından
Cok sinsi Allaha havale olsun oglunun yaninda bana cok iyi oglu olmadiginda beni bir kasik suda bogar
(13,759 puan) tarafından
Oğlu yokken uzak dur sende. Boylelerini kendi silahiyla vuracaksin. Sende eşin yokken kadinı takma hiç ama kocan varken annecigim diye dolaş peşinde.
(68 puan) tarafından
Bende aynen oyle yapiyorum zaten ama benden asiri nefret ediyor bilmem ki neden ben yaninda acliktan olsem su bile vermez yani o derece Allaha havale olsun
(13,759 puan) tarafından
Oğlunu paylaşamiyordur. Etme bulma dünyasi , düşer birgün senin eline. Sende o zaman ona onun gibi davranirsın.
0 oy
tarafından
İkisi arasında ayrım yapmazsan mutlu olursun hamilelik her gördüğün şeyi yiyip içeceğim bir dönem değil yemezsen baygınlık da olmaz bu olayı hastalık gibi görmekten vazgeçin benim de cebimde para yoktu alamıyorum ama sorun yapmadım yapmam da kaynanan almadıysa eşin cebine niye para koymuyor diye sorarım eşin bile haksız çıkar burada o yüzden bu tarz şeylere takılma sende eşine de sana gelirken alsın boşver o alsın almasın hamilelik süreci dışında bile almasa boşver iki gün sonra yerim de aallah yavrunu sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(68 puan) tarafından
Yani benim dedigim hic benim istedigimi yapmaz hep aksini yapar benim kocam. Cok cimri bide babasiyla ortak ondanda kaynakli
0 oy
(253 puan) tarafından
Bi kac postunu daha okumustum cok üzülmüştüm senin icin ablan icin.Rabbim yuzunu güldürsün insallah.hepimizin imtihani farkli seninkide boyle demek.evlatlarinla hayirli ömrün olsun inşallah 
(68 puan) tarafından
Ins ne yapalim buda bizim kaderimiz
0 oy
tarafından

hamilelign en güzel yani kimseden bsey bekleme esine gecsn nazn eş nye war bize bakmak için oyuzdn canım istemese de eşıme bseyler aldrırm:D

(68 puan) tarafından
Keske benim esimde oyle olsaydi kendini bilir aylesini bide onlara calisir ne yapim bende mecbur sesimi cikarmiyorum
tarafından
öyle de zor be canım söyle hç mi dinlemiyo seni niye ewlendi sana bakmak istedklerni yapmakla hükümlü hele de hamilesn yani
0 oy
(48,364 puan) tarafından
annede olsa dusunmuyor demekki
0 oy
(390 puan) tarafından
Her anne ayni olmuyo demekki
(68 puan) tarafından
Degilmi bebde onu soylemek istedim
(390 puan) tarafından
Aynen anne tek degil ki her evlat her baba her kardes ayni olmaz. Ablama gitmistim ablam pirzola yapiyodu annem geldi yermisin bile demedi ben zorladim anne bi tane ye dedim zorla yedirdim. Eve gittik annem dedi ki ne zaman ablana gitsem yemek yapar tadina bak demez .o an cok uzuldum . Bizde anneyiz sonucta aklima cok sey gecti cok.kotu oldum
(68 puan) tarafından
Hm amma ben annemin kiymetini cok biliyorum onu cok seviyorum amaa bana dememesi zoruma giti gelinine soyler
(390 puan) tarafından
Belki gelin laf etmesin diye esine soylenesin diye teklof etmistir
(68 puan) tarafından
Teklif etmiyordu aliyordu
0 oy
tarafından
O konuda hiç sorun yaşamadım şükür evlerine ne alsalar banada aldılar canım çektiği biseyi eşim bilmezdi annemle kaynanam alırdı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 371 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 357 göst.
23 Nisan 2020 Aile kategorisinde Talha nin annesi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 610 göst.
0 oy
1 cevap 130 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nehir2020 (796 puan) tarafından soruldu

377,091 soru

11,284,722 cevap

34,689 kullanıcı

...