0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Her serde bir hayır var diye buna denir. Bi köşenizde not olsun belki sizide aydınlatır diye anlatacağım. Bu virüsten dolayı maneviyatima yönelttiğim doğrudur Elhamdillihlah. Çok sıkıntı yapıyordum kendi kendime bebegimin emmemesini izlemedigim video sormadigim doktor kalmadı. Bir gün esma-ül husna yi merak edip okumaya başladım ve Ya Hadi diye bir Esmaya rastladım. Anlamı ise herşeye istikamet kazandıran yol gösteren yol veren gibi anlamları vardı. Kerametini araştırdığımda ise çocukların itaat etmesini yazıyordu. Bi gün gece 2 de kalktım 4 rekat gece namazının ardından gerçekten Rabbime güvenerek 21 defa ya hadi esmasini çektim. Yalvardım Allah ima ve sabah 7 de kızımı emzirmeye kalktıgımda kızım beni reddetmedi. O duyguyu öyle bi yaşadım ki Rabbim e şükür ettim. Ne kadar şanslıyız ki Müslüman olarak doğmuşuz ve insallah böylede ölürüz  Bu olay benim hayatimda dönüm noktam oldu. Sadece ınandim ve güvendim. 

5 Cevaplar

0 oy
(349 puan) tarafından
Maşallah rabbim daim etsin canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
ALLAH ol derse olur. Şüphesiz ki ALLAH ona açılan elleri geri çevirmez 
0 oy
tarafından
Ss ne güzel teşekkür ederim canım Allah razı olsun biz de çekelim bu Esma yı
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım benim biliyonmu bende oğlum 1 aylıkken meme reddi yaşadık, burdan biri denemişti aynen böyle faydasını görmüş. Bende oğluma mememe gaz ilacı sürerek zorla yediriyordum bir yandan ya Hadi şemasını cekiyordum o günlerde gerçekten çekiyordu yavrum. Sonra şükür 3 hafta tek yaşadık meme reddini. Şükür oğlum 6 aylık emiyor. Rabbim herkese nasip etsin.
0 oy
(119,067 puan) tarafından
Masaallah ne guzel 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 661 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 372 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 538 göst.
7 Haziran 2020 Aile kategorisinde Aygun (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 612 göst.

377,968 soru

11,313,161 cevap

34,747 kullanıcı

...