0 oy
442 göst.
Aile kategorisinde (4,134 puan) tarafından
Nezaman yaptiniz.. ve sonradan agladilarmi nasil gecti o süreç ?

15 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Biz deldirdik 6 aylikken agladi ama 2 gunde gecti smdi 10 aylik küpe takiyom geri cikariyom yoksa eliyle cekiyo 
(4,134 puan) tarafından
Ayyy dikkat et agzina alir Allah korusunn
-Reklam-
+1 oy
(2,768 puan) tarafından
14 aylık ve yaptırmak istiyorum ama bi yöndende büyüyünce kendi yaptırsın kendi kararı ile diyorum
(4,134 puan) tarafından
Eşimde diyo kendi karar versin ama küpeye kim yok derki
(2,768 puan) tarafından
Güzel duruyo evet ama napalim kuzum korkuyoruz çekerler felan bilmezler daha Allah korusun
(488 puan) tarafından
Kupeye ben yok derdim şahsen:) küçükken deldirmisler. Alerjim oluyor direk yara oluyo taktiğim saniye. Altın gümüş hiç fark etmiyo. Hayatım boyunca hiç takmadım ve maalesef afedersiniz her duşta deliklerin içini ıslatmak için kupe kullanıyorum. Keşke yapmasalarmis :/
+1 oy
tarafından
Bende bursa beklim bakalım ne dicek ler kızımın iki takım küpesi hala takamadk
(4,134 puan) tarafından
Uiii en güzel şekilde taksın minnoş♡♡
tarafından
Teşekkürler bir dayısının hediyesi biri de amcasının
+1 oy
tarafından
2 yaşında hala yapmadım kıyamam. Eğer 5 6 yaşında isterse hoşuna giderse yaparım. şimdi bişey anlamaz sadece canı acıyacak yapamam 
+1 oy
(2,241 puan) tarafından
9aylikken deldirdim canim delinene kadar agladi korktu sonra hic kizariklik bile olmadi aglamadi . kucukken delinmesi iyi oynamiyolar alisiyolar kupeye . yegenimi 2yasinda deldirdiler kac kere kupeyi tutup cekti 
+1 oy
(27,353 puan) tarafından

40 lı iken deldirdim suan 5 aylik ip takili kulaklarina duruyor öyle  10 aylik olsun takicm küpe bakalim..

(27,353 puan) tarafından
Anlamadim
(27,353 puan) tarafından
Yok küçülmuyor
tarafından
Sen azerimisin dedim
(27,353 puan) tarafından
Hayır değilim
tarafından
Tamam
+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Yaptiracaksan 1 yaşından sonra yaptirmalisim en sağlıklısı o  
+1 oy
(1,449 puan) tarafından
2 yaş oncesi doktorumuz önermedi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Şuan 17 aylık olcak küpesi annem aldı ama hala bekliyorum bana kalsa almazdım takmayacak tim ama annem almış bilmiyorum kıyamadim da delirme konusunda 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ah ah en büyük hayalimdi 

babam bana 6 yasinda kulağımı deldırıp altın küpe almisti.

Bir gun kizim olursa kulağına takıcam diyip yıllarca sakladım satiirmadm 

Şuan 3.5 aylik kizim var ama kupemi evlendk çaldılar :( 

Şimdi olsa 21 senelik küpe olcakti :(
0 oy
(454 puan) tarafından
Daha yeni deldirdim cumartesi günü kızım 15 aylk krem sürdürüyolar uyanıkken deliyolar uyuşturuyor çünkü ilk gün çok mızmızlandı ağladı birde memlekete gitmştk uykusundan uyndı onunda etkisi oldu şmdi bişeyi yok ama fikrimce azcık dana küçük olsa iyi olur kafasını tutuyosun çünkü sinirlanyolar hele biraz daha btyük olsa hiç durmayacak
0 oy
(3,187 puan) tarafından
3-4 yaşında düşünüyorum kupererimiz var çokta seviyorum ama elbisesine takılır, çeker yutar , yırtar kulağını vs kıyamıyorum.. :)
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Doğum günün den bir hafta sonra deldirme yi düşünüyorm
0 oy
tarafından
Doğar doğmaz yapılsa daha kolay olur gibi hissediyorum 
0 oy
(148 puan) tarafından

Merhaba kızlar ben gümüşçüde çalışıyordum ve kulak burun deliyordum sağlıkçılar bize bebeklerin kulağını delmemizi önermiyorlardı sebebi ise 0 1 yaş arası gelişimleri daha tam olmadığı için delindiginde yeri yanlış oluyor yani buyudugunde delik farklı yerde oluyor sonra memnun kalmıyorlar tavsiyem biraz daha bekleyin isterseniz :) 3 4 yas ve uzeri idealdir  ..

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 755 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 583 göst.
28 Nisan 2019 Diğer kategorisinde ❤❤ NADİDE ❤❤ (1,499 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 453 göst.
23 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Kezban (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 231 göst.
6 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu

380,364 soru

11,388,658 cevap

34,894 kullanıcı

...