0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar ayrı eve çıkcaktım maddi durumlardan dolayı çıkamıyorum. Ben kaynanam görümcemle yaşıyorum bilen bilir. Bizde odaları değiştiricez oturma odası biraz büyük diye benim kendi odamda beşik koymaya yer yok çünki. Eşim çalışıyor ilgilenemiyor. Bir yandan marangoz bulmaya çalışiyorum. Bir yadan odamdaki eşyaları sökmeye çalışıyorum. Bir yandan oturma odasını halletmeye çalışıyorum. 34 haftalık da hamileyim belim ayrıldı resmen. Kaynanam da açmış televizyondan yaprak dökümünün eski bölümlerini izliyor. Ay deli olcam kendi işi olsa böyle mi yapae acaba hamileyim işte yardım etsene bana ne olcak eline mi yapışcak

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Lafı bilmem de o uydunun kablosunu keserdim yemin olsun yapardım 
tarafından
Youtubeden izliyor kız ordan izlemese açar telefonundan yani bütün yaprak dökümü izlemekten içim bunalıyor
tarafından
Telefonunu ıslatır bozarım tek tek yaparım valla ama ona o keyfi yasatmamm:))
tarafından
Zeynosun annesi keserim valla telinde ıslatır bozarım yardım da istemem ona minnet etmem ama o keyfi de yasatmamm :)
(1,008 puan) tarafından
vayy iyiymiş ben arada fikir.alayim.sizden
tarafından
Sen sor kız bana laftan anlmayaana anlatma yontemını degıscen:)
-Reklam-
0 oy
(248 puan) tarafından
Yardım iste belki yardım eder
tarafından
Canım görmüyor mu karnım burnumda ordan oraya koşuşturuyorum
0 oy
(13,887 puan) tarafından
yardım etmesi lazım insan olmak bunu gerektirir
tarafından
Ay bir kere daha nefret ettim kadından
0 oy
(126 puan) tarafından
Çok insafsız bu kaynanalar allah korkuları yok iclerinde boşver cnm laf söylesen ne olcak tartisicaksiniz kendini üzme hamilesin sen ben okdr sıkıntı çektim üzdün kendimi bebeğinden oldum kimseninde umrunda olmadı
tarafından
Başın sağolsun canım Allah yardımcın olsun  vallah öyle karnım burnumda ordan oraya koşuşturuyorum hiç umrunda değil.
(126 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun .o kaynanada Allah akıl fikir merhamet versin ins en kısa zamanda kendi evine gecersin
tarafından
Amin canım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay suan valla sinir oldum soyledin mi guzellikle anne kalk bi yardim et yapamiyorum diye 
tarafından
Canım yarın odalar taşıncak bilmiyor mu tek başıma yapmaya çalışıyorum söylemeye gerek mi var görmüyor mu ordan oraya koşuşturuyorum
(7,098 puan) tarafından
Kiyamam ya esinle bi konus canim ya
0 oy
(13,723 puan) tarafından
Asla minnet etme
tarafından
Yok eşim marangozu ayarladı Allahtan bende eşyalarımı topladim azaldı işim istemedim yardim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bence söyle biraz yardım etsin yazık sana da
tarafından
Görmüyor mu hamile halimle yapıyorum söylemem mi gerekiyor
0 oy
(484 puan) tarafından
Onlara işin düştüğü zaman canavar olurlar. Senin onlara işin düşsün salaga yatarlar böyle vicdansız işte bazı kaynanalar 
tarafından
Öyle vallah düşüncesizler yani hamile halimle yapıyorum bi kılımı kıpırdatmadı hemde
(484 puan) tarafından
Oylelerki canım ben bi hastalandım aksama kadar ölü gibi yattim resmen cocugma bi süt bile yapamdm beni arayıp dediği şey oğlumun yemeğini yap ta öyle yat ne dyn sen ben geberym çok hastayım dedim  eşimde akşam dsardan biseyler almış getirmiş ona da söylendi durdu. Gelipte bi çorba yapmadı gelde bu karıya merhamet et
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Etmese etmiyor ah kuzum napcaksin iste :/
tarafından
Kızı da kaçtı gitti tek başıma yapıyorum ama yarın gelip odayı taşısınlar ben oturma odasını ellemiycem
0 oy
tarafından
Gönlü yoksa değişime kasten yapıyordur 
tarafından
Kendisi dedi değiştirin o zaman diye ayrı çıkamadik beşikde sığmayınca mecbur kalındı
0 oy
tarafından
Bugün cumartesi kız yaprak dökümü yokki 
tarafından
Kız ilk bölümlerinden youtubeden izliyor
0 oy
tarafından
Kendi düşünüp yapmiyorsa ağzınla işte anne şunu yapalım kaldıramıyorum belim ağrıdı şunu tutar mısın vs vs rahat verme sürekli çağır bir şey iste
tarafından
Yok be ne istiycem ondan görmüyor mu karnım burnumda belim ayrıldı yaparken
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kendisi düşünemiyo madem sen söylesene 
tarafından
Görmüyo mu yapıyorum hamile halimle yazık hiç acıması da yok

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,434 göst.
0 oy
3 cevap 290 göst.