0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gördünüz mü bilmiyorum ark.lar Instagram'da ünlü fenomen bir Şahıs ben kanser hastasıyım yardım edin IBAN nosu atıp size karşılığında toka gönderirim demiş gel gör ki ortada ne toka ne de aslı olan bir hastalık varmış bu kişiyi de tabii ki savcılık suç duyurusunda bulunmuşlar biri EYLÜL ÖZTÜRK ÖZKAN bir diğer fenomen ise HAZAL KAYA 2 gündür mağdur olduklarını ve bir daha yardım yapmayacaklarını belirttiler böyle bir hastalığı nasıl alet edip de yalan dolan işe kalkışır bir insan benim aklım almıyor hiç mi korkmuyor birinin birbedduasi tutarsa diye bunlar da kanıtı demem o ki burada yardım da edenler olmuştu bakın fenomenleri bile kandıran şahıslar zihniyeti bozuk kişiler var KANMAYİN İNANMAYİN... 

image

image

5 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Benim  instagram yok canım zaten iyikide yok diyorum çünkü herşey artık yalan dolan 
tarafından
Bacım olmasa da burada da geçenler de bir bayan dolandırmış bir kaç ark.imizi guvenilecek artık insan kalmadı ki maalesef
(14,079 puan) tarafından
Burda da kimseye güvenmiyorum hayatta normal yaşamda bile kimseye güvenim yok
tarafından
Yardıma gerçekten muhtaç olan birine de bunların yüzünden işte yardım edilemiyor
-Reklam-
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Eylül Öztürk birçok hasta için bebek için yardım topladı bunu da sosyal medya üzerinden yaptığı için kandırarak faydalanmışlar demek ki. Hele ki böyle bir hastalıkla sanki dalga geçer gibi

Yazık ..

Çok yazık ..
tarafından
Maalesef dün ben artık yardım etmiyorum dedi kadın haklı bir de hamile ikisi de üstelik yapılacak şey mi bu yaz
(1,174 puan) tarafından
Eylül tekrardan mı hamile kız magazine döndü olay ama bilmiyodum takip etmiyom onu
tarafından
Tabii ikinciye hamile zayıf olduğu için gostermiyo Alex kardeş geliyo bunun adı da değişik olacak sanırım :))
0 oy
tarafından
İyi kide param yok ama olsaydı kimsesiz çocuklara yardım ederdim lösev gibi yerlere Allah onları da islah etsin
tarafından
Amiin bacım ama işte akillanmiyolar yazık insanların mağdur ettiler sigortalı çalışan bir amca varmış ona göndermiş oda içlerinde mağdur kim bilir nelerin parası gitti yaaa ama bunların yanına bırakmazlar eminim herkes ayaklanmış ben zaten inanmıyorum gerçekte olsa Allah günah yazmasın ama güvenmiyorum kimseye bende bundan dolayı işte
tarafından
Aynen sonuçta sosyal medya artık onların yüzünden mağdur olanlara yazık olcak facede kayboldu diye paylaşanlara bile inanmıyorum
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Evet ya gördüm kadın baya deli olmuştu yazık 
tarafından
Haklı ama bu hamile haliyle ikisi de cildirmamasi mümkün değil onların da işleri cidden zor burda da ark.lar inanmasın artık bu nedenle paylaştım bacım
(1,787 puan) tarafından
Kız burdada vardı öyle biri herkesten yardım toplayıp satmış adi kadın
tarafından
Biliyorum o geldi işte aklıma tanımıyorum okumadım da kimdir ama bir kaç ark post attığında okumuştum
0 oy
tarafından
Bunu Instagram da hzlaydin mi paylasiyo bu kız fenomen ben hiç bişey anlamadım
tarafından
Evet paylaştı bir aracı vasıtasıyla 23 yaşındaki bir kız herkesten yardım talebinde bulunmuş kimi 200 kimi bin göndermiş hepsi de mağdur tabii
tarafından
Bunda hzlin parmağı varmı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 228 göst.
0 oy
0 cevap 72 göst.

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...