0 oy
503 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Sizce yapabilirmiyim normal dogum hatta bana şey demislerdi acaba senin özel bölgen yokmu demislrrdi ya hayır ya delimisiniz demistim zordu ya herseyde beni bulur 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Özel bölgen yok mu ne yaaa asddgjkş :D Ay çok güldüm kusura bakma:D

(28 puan) tarafından
Valaha bende dedim bian acaba yokmu öyle şey varmi dunyada yani dmeistim yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye yapamayasın çok ta güzel doğurursun  pırt diye
(28 puan) tarafından
Ne bilem ya :))))))
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Allah askina kim oyle sacma sapan bisey soyledi hem sende normal yapmazsin ne olcakki kendi tercihiyle sezeryan olan cok insan var mesela ben :) 
(28 puan) tarafından
Esimin yengesi soylemisti bian bende öylemiyim ya dmeistim
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Ben ilişkide hep aşırı zorlanıyordum ve vajinusmusa az kalmıştı artık olmuyordu.. Doktorum vajinan gerçekten çok çok dar demişti. Normal doğum yaptım ve darlık problemi geçti. Normal yapabilirsin hatta avantaj olur 
(28 puan) tarafından
Valaha gerçekten zordu vajinus ama allahtan geçti yaparım ya normal bencede
(1,698 puan) tarafından
Yaparsın beee nolcak. Millet cahil cahil konuşuyo sen kafayı takma doğum anı bebek nasıl gelmek isterse öyle gelir
0 oy
tarafından
Dogum da sancı ile açiliyor merak etme 
0 oy
tarafından
Alaksi yok canim dogrirsun 
0 oy
tarafından
Valla bı tanıdığım da da var oda yapamadı canim ya normalndogum
tarafından
Evet evet belki bı ay fazla eşiyle yakinlasamamis çok zorlanmış hatta doktor kontrolünde olmuştu o iş ama o normal yapamadı ama sen yapabilirsin aynı olmaz ki
(28 puan) tarafından
Doktormu ona demiş normal yapamazsın canım
tarafından
Yok o doktorla konuştu yapamam falan demiş doktorda ikna etmeye çalıştı edemedi istediğini yaptı oda
(28 puan) tarafından
Hmmm ay ama kız haklı şimdi çünkü vajinus çok berbat bisey ben hak verdim
tarafından
Korkma ama o doğumdan ziyade alttan muane ettiremem dedi ona çok takılmış di
0 oy
tarafından
Bacım sen çıkarcan ben çıkarttım güzel tavsiye ederim boy bir elli kilo 80 ama gtu yere yakın olandan korkcan ben başim dik bir şekilde nedir ki dogrurum dedim Allah kuvvet veriyor 
0 oy
tarafından
Bende öyleydim normal yaptım
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Dogurursun tabikide ben dogurdum.sende dogurursu 
0 oy
(421 puan) tarafından
Benim komşum da senin gibiydi canım sezeryan doğurdu kendi istedi ama normale hiç uğraşmadı direk sezeryan olsun dedi 2.yi doğurdu hatta yeni 
0 oy
tarafından

Öyle bir dogurursun, herkesin gözü açık kalır ...

0 oy
tarafından
Canım herkes doğum yapıyor kimse o doğumhanede kalmıyor illa çıkıyor o bebek yani sen bence çok güçlü birisin normal doğum yaparsın hem kendi sağlığın hem bebeğinin sağlığı için hemde o cahil insanlara karşı yani özel bölgen yokmu ne demek çatlak kadın.  
0 oy
tarafından
Bacım kim dedi onu sana ya..

Çok güldüm :)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bak varmış özel bölgen:D bu konuda sanırım gerekeni doktorun söyler. Yada yaşamış arkadaşlar bilgim yok.
0 oy
tarafından
Onlar doktor muymuş nerden biliyorlarmış kimseyi önemseme doktorun ne dediyse odur ağzı olan konuşur boşver 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 930 göst.
0 oy
15 cevap 251 göst.
0 oy
9 cevap 210 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aayfer (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 458 göst.
19 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu

378,220 soru

11,320,083 cevap

34,765 kullanıcı

...