0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba ertesi gün hapı kullanmıştım 1 ay dir adetim gecikti acaba haptan mı kullananlar cevap verebilirmi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 ay mi gecikti test yapmalısın bence 
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ben Dr uma sormuştum bir aya kadar gecikme yapabilir dedi. Ama yine de test yap demisti
0 oy
(296 puan) tarafından
Ben internette okumuştum cnm adet düzensizliği yapıyor diye ama ben hiç kullanmadım 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
1 ay gecikme cok fazla kuzum bir test yap cikmazsa da yine bir doktora görün adetin sökülmezse
0 oy
tarafından

Mutlaka test yap gerekirse kan da ver ben ertesi gün hapı ile hamile kaldım bebeğim 6 aylık <3

tarafından
5 haftalıkken. Kisttim olduğu için düzensiz oluyordum. Doğum kontrol hapı kullanıyordum doktor kalmazsın bırak Bi süre kendi düzenin nasıl olucak bakalım dedi. O ara aksilik olursa ilaç alabilirsin dedi. Kist ve ilaca rağmen oldu.
tarafından
4kalbin annesi bebeğimin sağlığında hiçbir sorun yok, doktorum ertesi gün haplarının bebeğin sagligini etkilemesi imkansız dedi henüz embriyo oluşmadan önce içtiğin için hapı yani ortada bebek olmadigi için etkilemiyor merak etme
(20 puan) tarafından
Gercekten cok sevindim bu cevabiniza hep aklimda bi sknti vardi cok tesekkur ederim
tarafından
Tahmin ettim o yüzden detaylıca anlatmaya çalıştım zamanında ben de çok korkmuştum endişe etmeyin ❤️
(20 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hapa güvenme test yap mutlaka 
0 oy
(40 puan) tarafından
Test yaptım arkadaşlar negatif zaten pozitif çıksa bilicem ki o yüzden gecikti 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 76 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Azizeak (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zahide_1995 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,485 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...