0 oy
792 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızımı kim görse 8 9 aylık sanıyor oysa ki yaşına girdi boyu zaten 70 cm 8700 kilo kime 1 yaşında dediysem bugün inanmam dedi 

image

image

12 Cevaplar

0 oy
(2,067 puan) tarafından

Hayır canım  1 yaşında duuro  takılma sen onlara masallah  cok ttali minyon  tipli <3

tarafından
Hele biri bir şey yedirmiyon herhalde dedi sağol canım
(2,067 puan) tarafından
Ay canım boşver  sem takılma onlara  sağlığı yerinde olsun
tarafından
Ben şikayetçi değilim kilosundan ne edeyim minyon tipli 4.5 aylıktı emekledi 10 aylıktı yürüdü haraket çok yediği eriyor
(2,067 puan) tarafından
Malslalah canimm bemim kizm 7 aylık  daha yeni emeklmee basladi  bizm kızda çok haraketi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oy maşallah kuzuma <3 ben pek anlamam boydan kilodan ama bir yaş gibi duruyor nasıl duracak bakma millete herşeye konuşuyorlar 

tarafından
Sağol canım ya ne bileyim evet minyon tipli ama o kadar da küçük durmuyor diye düşünüyorum biri bir şey yedirmiyon herhalde dedi
tarafından
Kiz manyak bu millet. Kilolu da olsa ne yediriyon obez olacak hasta mı yoksa o bu derler. Aman takılma boşver cani sağ olsun yeter
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Kilo ve boy olarak minyon oyzdn ole sniolrdir canım 
tarafından
Ya evet minyon ama o kadar küçük durmuyor biri aç bırakıyon dedi tobe ya
(3,769 puan) tarafından
Hee ac bırakıyorum gel sen doyur deseydin  :)) sinir olmaya değmez ağzı olan konuşuyor kuuzm   :))

Bende onemserim kiloyu boyu kiizm 18aylik tabiki sağlığı herşeyden önemli ama kilosunu boyunuda takip etmeyi seviyorum

Ama boşver dedgm gibi takma ben kızımı old doktora gtrdm hepsi iyi gelişimi güzel hatta önde dediler ki ondede ama otizimin bi altı tehsisi koyuldu geçen göz muayenesinde  :(  önce hersey sağlık  sağlığı yerinde mi kuzum?
Seni emiyor mu bu arada? Yemesi nasil
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Millete takılma kendi çocuğu zayıf olan kadında benmkine bu çocuğa çok yedirme dedi boşwer kilolu olsa suç zayıf  olsa suç sağlıklımolsun bişiler öğrensin gelişimi düzgn olsun yeter
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Minyon tipli bı bebiş kuzum. Önemli olan sağlıklı olsunda kilosu azmis çökmüş önemli degil
0 oy
(503 puan) tarafından
Daha nolsun annedi masallah ayakta duruyor :) nesi benzemiyirmus.
0 oy
(538 puan) tarafından
Cok takılma. Her çocuk bir değildir. Kimi anneler kendi çocuklarını yada başkasının cocuklarını sürekli istemsiz bi şekilde yada kasıtlı bi şekilde kıyaslar dururlar. O da çok evde bebekle vakit geçirmekten oluyor sanırım. O kadar bebek gelişiminden anlıyordu madem cocuk doktoru olaydı. Tövbe tövbe ya 

Gelişimi sağlıklı sıhhatli olsun Rabbım kaza bela vermesin akıllı uslu zeki olsun sevgili saygılı olsun . Yeter. 
0 oy
(583 puan) tarafından
Gayette bir yasinda duruyor bi insanlarda ne çok boş konusuyorlar ya 
0 oy
tarafından
Canım kızım 6 aylıkken falan bir kadın geldi bana annemin komşusu kızımın kilosu gayet yerinde iken kadın zayıf kalmış dedi halbuki kilosu normal bir kiloda .

Kadının kendi kilosuda 120 kilo .

Sen kendi kızına bak dedim 6 yaşında ama kemik gibi .
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sağlığı yerinde olsun millet ne derse desin sen aldırma dinleme boşver önüne bak 
0 oy
tarafından

Maşallah yerim prensesi. 

Benim kızıma da öyle deniliyor bende kimseye 1 yaşında demiyorum artık 5 aylik diyorum :D:D

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Aman millete bakma cnm dev adam mı olcak masallah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde O.38.hd (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 253 göst.