0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (680 puan) tarafından
Gecen post actım nenem hasta gitmem gerekiyor mu diye babam nenemi bugün hastaneye götürmüş özele orda yapılan test pozitif cıkmış hemde durumu cok ağır virüs bütün organlarına bulaşmış annem ablam erkek kardeşlerim babam hepsine bulaşmış ağlamaktan öldüm Allah rızası İcin dua edin onlar İcin elimden birşey gelmiyor cok kötüyüm

10 Cevaplar

0 oy
(1,008 puan) tarafından
gwcmis olsun canım rabbim.sifa versin atlatirlar artık tedaviler daha bilinçli yapiliyot
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim çok geçmiş olsun ya onlarda bilmedi zaar Allah sifalarini versin inşallah Rabbim sana bağışlasın  üzme kendini Allah büyük her virüs olan ölecek diye bişey yok iyileşirler inşallah. Allah yar ve yardımcıları olsun
0 oy
(662 puan) tarafından
Gecms olsn canm nasl bulaşmış ki nenene
0 oy
(975 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm. Allah hepsine şifa versin. Okudum önceki postunu da. Testler temiz çıktı demişsin. Nasıl, devlette yapılan testler negatif, özelde pozitif mi çıktı? 
(680 puan) tarafından
Evet  canım
0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah :(((

0 oy
(2,792 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin inşallah 
0 oy
tarafından
Üzüldüm sen gittin mi peki
(680 puan) tarafından
Yok gitmedim
tarafından
Çok geçmiş olsun nenen belki yaşlı diye bu kadar düştü ama herkes ağır geçirmiyor Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin insallah canim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ayy canm yaa Rabbim yardimcilari olsun insallah iyiki gitmemissin anneni dinleyip
(680 puan) tarafından
Yengeme bulaşmış annemlerden saklamış oradan bulaşmış
(4,237 puan) tarafından
Rabbim yardimcisi olsun insallah cnm
(680 puan) tarafından
Saol canım inşallah
(4,237 puan) tarafından
Uff sinir oluyorm insanlar boyle yapinca madem bulasti bu virus neden baskalarina bulastirip vebalini aliyorlarki
(680 puan) tarafından
Sorma
0 oy
(11,507 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte şifa versin canım

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 288 göst.
0 oy
17 cevap 232 göst.
19 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (12,881 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 816 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 635 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde bombacımulayime (758 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...