0 oy
1,298 göst.
Aile kategorisinde (107 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 19 haftalık hamileyim ve eşim asker. Biraz kayınvalidemlerde biraz da annemlerde kaldım. 

28 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
O aramadan sen ara kocani anlat az fena olmak lazm yoksa baş edilmiyo
(107 puan) tarafından
Eşim geceleri arıyor geceye kadar sabretmem lazım çünkü sinirlerim de epeyce bozuldu her an patlıycam diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(738 puan) tarafından
Eşine söyle isterse üzülsün benim esimde askerdi anası ne yaptıysa söyledim valla olduuu onların kahrını cekmeyemi evlendik nasıl diyor sana şunu yap bunu yap diye anlamıyorum ki senin bebeğini dusunmen lazım geri annenlere dön bence
(107 puan) tarafından
şuan bi söyledim anne rahatsızım Allah korusun burası köy dedim bişey olsa hastaneye yetişemeyiz bile ama bana cevap bile vermedi. İnat ettim ya yerimden bile kalkmıycam. Onun yüzünden evladımdan olamam
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bebeginiz yer sofrasi,caydan onemli.Bunu bile bile yapiyorsa siz niye kalbini kirmayacaksiniz.Esinize ne diyecek esinin dusuk tehlikesi var doktor yat dedi ben calistiriyor muyum diyecek?
(107 puan) tarafından
Eşim üzülmesin diye o gittikten sonra yaşadığım sağlık sorunlarını anlatmadım zaten hep annecim yanımdaydı o bana hem eş oldu hem anne oldu. Ama kaynanam belliki işlerden çok yoruldu evin işlerini yapayım diye de beni misafir ayağına getirdi. Ama böyle devam ederse kalbini kırıcam başka çarem yok
(6,203 puan) tarafından
Kendinize bunu yapmayin o bebek size emanet ve ev isinden daha onemli. Esinize annenizle kalacaginizi soyleyin bence cunku yatmaniz gerek kaynananizin size destek olmasi lazim
(107 puan) tarafından
Ya evet gitmeden önce eşimle annemde kalacam diye anlaşmıştık Zaten bugüne kadar da annemlerdeydim. Sabah aradı bi tatlı dille gel bizde kal diye bende bikaç günlüğüne geleyim dedim ama köye adım atar atmaz beni hizmetçi gibi görmeye başladı. Ama çaresini buldum dediklerini duymamış gibi yapıyom az önceden beri.
(6,203 puan) tarafından
Yat dinlen insallah risk biran once gecer❤
0 oy
tarafından
Canm Allah korusun 19 haftalık çocuk düşmez vefat eder.. ve onu mezara defnetmek gerekir.. vefat etse cenazesinde deli gibi pişman olursun,keşke yapmasaydm da kocami arayıp şikayet etseydi yavrumdan onemli miydi dersin.o durumda bile seni suçlarlar. Sen çok ağrım var de yat kanepeye, doktor istirahat verdi hiç iş yapmamaliymism de geç, eşine de şikayet ederse etsin, eşine anlat doktor yasakladı de ne var yani. Allah sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah yavrularımızı..
(107 puan) tarafından
Amiin Allah razı olsun dediklerinde haklısın tekrar konuşmayı deniycem olmazsa sert konuşucam evlasım için
0 oy
(460 puan) tarafından
Yerinizde olsam önce eşime ben söylerdim. İlk kayınvalideden duyarsa dolduruşa gelebilir. 
(107 puan) tarafından
Evet bende ondan korkuyorum işte. Eşime önce benim ulaşmam gerekiyor ki dolduramasın. Zaten sms attım şimdi ilk fırsatta beni ara diye
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Şaka mı yapıyorsunuz .. doktor ne dediyse tekrar bı hatirlatin olmadı annenizin yanına gidin... Ben olcam kibarca uyarma falan düşünmem yani... Demekki iş için aldı sizi annenizin yanından... Anne eskisi gibi iş bekleme benden doktor böyle böyle dedi zorlaniyorum diyin en kötü
(107 puan) tarafından
Ya vallahi bende bu durumlara düşecek kız değildim de eşime olan aşkım beni böyle fedakâr etti ama daha fazla fedakarlık yapamam hele bebeğim söz konusuysa hiç yapamam gerekirse babamı arıycam gelsin götürsün beni
(4,961 puan) tarafından
Bencede ama önce konuşun anne benden iş bekleme bak diye sonra gitti bırakıp diye konuşur arkanizdan gerekirse eşinize söyleyin bu. Yüzden annemlerde kalcam diye güzelce anlatın
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Uyarma doktor kontrolüm var de annenin yanına git .O kendine hizmetçi niyetine getirmiş valla seni vicdansız kadı yaaa
0 oy
tarafından
Valla o erzurum un kaynanaları çok beter oluyo bizim komşu vardı çocuğu bile yanında sevmek ayıptı onlar da. Eşine durumu bildir o görüşsün bi kaynananla. Git annenlere çekme onu boşver çocuğundan kıymetli değil ya
(107 puan) tarafından
Aynen öyle canım ya. Erkekler annelerinin yanında çocuklarını kucağına bile alamazlar öyle baskı kurmuşlar insanların üzerinde. Ama ben ailemde böyle şeyler görmediğim için çok garibime gidiyor. Benim abimin eşinin de aynı durum olmuştu annem onu baş tacı etmişti yerinden bile kaldırmamıştı
tarafından
Tabiri caizse evde bi diktatörlük var onlarda

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 147 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde hasibeeeee (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 973 göst.
0 oy
5 cevap 227 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde csmcnu (0 puan) tarafından soruldu
0 oy