0 oy
1,291 göst.
Aile kategorisinde (107 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 19 haftalık hamileyim ve eşim asker. Biraz kayınvalidemlerde biraz da annemlerde kaldım. 

28 Cevaplar

+4 oy
(7,972 puan) tarafından
Doktorun söylediklerini eger uygulamazsam bebegini kaybedegini düzgun bi dille uyar

Baktin anlamiyo sert çıkış hiç bisey bebeginden önemli degil..!
(107 puan) tarafından
Ya hiç ama hiçbir şey beeğimin sağlığından önemli değil ama arayıp kocamı üzmesinden çok korkuyorum.
-Reklam-
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Kır kalbini niye kirmiyorsun bebeginden önemlimi

(27,336 puan) tarafından
Hahahahahau ay bacim Allah iyligini versin
Kaynanani cok merak edirem
Resmini görsem direk derim nasil biri oldugunu heheheh
tarafından
Atimmi ahahahahahah
(27,336 puan) tarafından
Hele at baci merak ettim hehehehe yorum yapacam bakam tutturabilirmiyim
Bizim oraların karilarini az çok tahmin edebilirem
tarafından
Veyyy post acim hemii yok bak ben sana diyim atacam gel özele hele
(27,336 puan) tarafından
Gelirim aşkım
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Kırarak..

İnciterek..
(107 puan) tarafından
Ya ben onu kırarsam o da arar askerdeki eşimi kırar üzer
(7,174 puan) tarafından
Annesi oğlunu düşünmüyor doğacak bebeğini düşünmüyor ise sen napabilirsin ki
0 oy
tarafından
Annecigim dkktotum biyle boyle dedi torununun iyiligi icin  ben yapmasam olurmu
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Agrin varmis gbi davran en basit yontem 
(107 puan) tarafından
Şuan o yöntemi kullanıyorum ama daha ne kadar devam ettirebilirim bulmuyorum
(121 puan) tarafından
Guzel yontem :)
(1,234 puan) tarafından
Dogurana kadar ettir3bilirsin canm sonucta yalan soylemiyon dr oyle soylemis allah korusun bsy olsa en cok sen uzulursun saglicakla dogur ins
(107 puan) tarafından
Amiin Allah razı olsun.
(1,234 puan) tarafından
Ayrıca canm kndi evinde kal allahin izniyle bsy olmz inan evind3n rahat yer yoktur
0 oy
tarafından
Hizmetçilik yaptırmaya mı götürmüş seni hiç birşey bebeğinden değerli değil 

Ayıl bayill hastayım kötüyüm mualemesi yapp. 

Evine dön 
(107 puan) tarafından
Canım hamile olduğum evimde tek başıma kalmaya korkuyorum bugüne kadar annemlerdeydim annemde sabah kayınvalideme olanı biteni çok güzel bir dille anlattı ama buraya geldikten sonra komutları yağdırmaya başladı daha ilk dakikadan
tarafından
Evine dön korkma .
Değişmez o kaynanan esinlede kötü olma kaynananlada kavga etme
(107 puan) tarafından
Off canım annem ya yerimden kıpırdatmıyodu beni sabah ben gelirken de uyardı o kadar kaynanamı ama ne çaree :(
0 oy
(909 puan) tarafından
Gerçekten doktor sana öyle bir şey dediyse hemen eşini ara anlat ve yatağından kalkma Allahin cezası pislik ya sinirlendim sen ayrıca o sesinden önce yavrunu dusunmelisin boşver bebeğe bir şey olacağına eşin uzulsun
(107 puan) tarafından
Allah korusun evladıma bişey olmasını asla istemem 5 aydır onu içimde hissetmem bile bana yaşama sevinci veriyor ama buralarda kaynanaya dil çıkarmak çok zordur Erzurumlu Kaynanalar baya sert olur
(909 puan) tarafından
Kız yemişim erzurumlu kaynağı beni cildirtmasinlar a. Hamile kadınlara zulm etmek nedir hiç mi Allah'tan korkmuyor bu tövbe tovben
0 oy
(271 puan) tarafından
Şöyle işte kuzum bende şuan köydeyim ve dediğin gibi iş hic bitmiyor ben 1 ay kalıp gideceğim diye ses etmiyorum yoksa herkeze lafını veririm de iste bakms
(107 puan) tarafından
Aynen ya bende birkaç gün kalıp gidicem ama inşallah bu birkaç gün de başıma bişey getirmezler bunlar
(271 puan) tarafından
Ne kadar iyi olursan o kadar saf olmuş oluyorsun önceki postlarıma bak ben akşam a kadar onların iso evi yemeği ama şeker kıskanıyorlar isye du ta böyle kuzum kendini düşün bebeğini
0 oy
(143 puan) tarafından
Kalbini kırmayı bilemem de canim somra bebeğine bisey olsa yemegi sofrası kalbi batsin keske yapmasaydım da bebegime bisey olmasaydı dersin öyle demektense al karşına yataktan tuvalet harici kalkmam yasak seni uzmemek adına bisey demiyorum iş bekleme benden de
(107 puan) tarafından
Kız doktor bu lafları söylerken bu da yanımızdaydı her şeyi duydu ama geri kafalılık ediyor bana diyoki doktorlar abartıyo biz eskiden tarlalarda doğum yapardık bu düşük tehlikesini bu kadar abartmayın
(143 puan) tarafından
Yuh duyduğu halde mi o zaman bi anda sanci girmiş gibi çığlık vs at kendini yere bida da kalkma ay anam cok ağrım var falan yap :) der geline bisey oluyo oğlan sonra bize kızmasın
(107 puan) tarafından
Ay sonunda bayılma numarası falan yapmaya başlıycam yaaa
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Niye gittin ki silah zoruyla mı götürdü bence dön annenin yanına valla i orda kalmak zorunda değilsin. Bebekten de önemli değil onun kalbi valla kusura bakmasın gerekirse kır
(107 puan) tarafından
Ya canım annem elimi sıcak sudan soğuk suya sokmadı elinde olsa tuvalete bile o götürücekti ama sırf eşimin de bunların da gönlü olsun diye geldim birkaç günlüğüne ama nerden bilseydim kendine hizmetçi arıyo
0 oy
tarafından
Annene döneceğini söyle bence bebeğimi kaybetme riskim var burada iş yapamam kusura bakma de eger bebeğine bir  şey olursa Allah korusun çok çok üzülürsün biraz kırman gerekiyor
(107 puan) tarafından
Ya Allah korusun. Allah herkesin bebeğini bağışlasın ama napacağımı şaşırdım bikaç günlüğüne geldim zaten ama anlayış sıfır sıfır sıfır
0 oy
(121 puan) tarafından
Annen neden izin verdiki gitmene keske guzel bir dille anlatsaydi ona kirmazdi belki hem rahatsizsin annenlerde nazin gecer ama kaynananda zor canim allah yardimcin olsun
(107 puan) tarafından
Anlattı ama diyo ki hep sizde kalması olmaz biraz da bizde kalsın oğlum küser neden karımı misafir etmediniz diye.
(121 puan) tarafından
Oglu karisinin calistirilip bebeginin hayatinin riske atildigini duyunca kismezmi acaba  sen esine soyle doktor boyle dedi diye esine oda kirmadan anlatsin annesine canim
(107 puan) tarafından
Ya canım eşim bunları duysa çıldırır annesini de çok fena kırar ama benim ağzımdan duyması lazım annesinin ağzından duyarsa bana düşman kesilir
(121 puan) tarafından
Bebeginide dusun canim olurmu baskasini kirmamak icin sen uzulme
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Üzülen üzülsün düşman olan olsun. Er ya da geç herkes anlar doğrusu neyse. Önce güZellikle söyle anlamıyorsa sert ol kalkma yapma. Ama tavsiyem o kocanı sana düşman etmeye çalışmadan sen önce eşini ara güzellikle annesine onun anlatmasını söyle
(1,698 puan) tarafından
Sms atamaz mısın?
(107 puan) tarafından
Atarım atarım da canım telefonda ses sese anlatsam daha anlaşılır olur. Hem azıcık da sesimi titretirim kıyamaz bana
(1,698 puan) tarafından
O zaman idare et uykuya dal numara çek akşam olunca da eşini ararsın
(107 puan) tarafından
Valla dua ediyom eşim erkenden arasın beni anlatayım. Hatta inşallah babasını arar derki karımı evimize götürün dinlensin
(1,698 puan) tarafından
İnşallah canım ya. Keşke annenlerden gitmeseymişsin valla üzüldüm gerçekten
0 oy
(6,825 puan) tarafından
O seni ve çocuğunu düşünmeden sana iş yaptırıyor bir de düşük tehlikesi varken sen tutmuş onun kalbini nasıl kırmadan söyleyebilirim mi diyorsun çocuğunun sağlığı söz konusu çat çat çat söyle o seni bile bile işe kaldırıyor da sen mi söylemeye çekiniyorsun
(107 puan) tarafından
Ya düşük tehlikem çok fazla hemde ikizdi bebeğimin birini düşürdüm. Bunu da hayata tutundurmak için aylardır savaş veriyorum ama korkuyorum ki emeklerim bi günde heba olacak
(6,825 puan) tarafından
Çocugum düştü bnm ilk ve ne yaşadım bn bilirim kimsenin umrunda olmadı böyle iyi olunacaksa hiç olma daha iy.sana annemin bir öğüdünü vermek istiyorum iyi dinle aşkım sen ona iş yapacam diye çocuk düşürürsn sonra çocuğun olmaz bi çocuk doğuramadn derler kötü sn olursun .bizzat annem yaşamış. Evladınınn tutunmasına yardımcı ol seni  düşünmeyni neden düşünüyon
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Söyledin mi ona anne düşük yaparım diye 

Eğer yinede anlamıyorsa hiç birşey bebeğinden senden önemli değil 
(107 puan) tarafından
Ya canım doktor olanı biteni yüzüne yüzüne anlattı ama umursamıyo diyo bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu yeni yeni şeyler çıkarmayın
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Ne demek aldı benı göturdu ya oyuncak mısın sen esya mı doktor oyle demısken esınde yanında degılken en ıyı annen bakar nasıl gıdıyosun hızmetcı mı sanıyo senı
(107 puan) tarafından
Ya amacı tamamen asker oğlunun karısını misafir etmekmiş ama ben daha çok hizmetçi konumuna düşürüldüm
(1,657 puan) tarafından
Ben ömrumde boyle mısafırlık gormedım :d
0 oy
(33 puan) tarafından
Düşük tehlikem var bunu biliyorsun bile bile bana is is yaptiriyorsun eger cocuguma birsey olursa yaptırdığın bu isler yüzünden o zaman hesabını ağır sorarım de kaynanana bence o zaman aklını başına alir bu işin şakası olmaz valla dikkat et birsey soyleyemiyorsanda dediklerini yapma bi iki defa zaten onun dikkatini ceker neden yapmiyorsun diye sorar sende açıklarsin durumu 
(107 puan) tarafından
Ya yapamamaya başladım zaten belim ağrıdan kopma aşamasına geldi oturdum koltuğa gelip ne derse desin valla umrumda değil
0 oy
tarafından
Yanlis anlma ma cok safsin bebgin duse napcannn ya kirilmasn diye sizn yuzunuzden degip bnm yuzmden dersin. Git annenin evine ya ara esini soyle uzulsun kirilsin bu ne 
(107 puan) tarafından
Valla ne yanlış anlıycam haklısın safın önde gideniyim. Bi yüzüne çıkıp diyemiyorum ki senim yüzünden ben evladımdan olamam hemde zorla hayata tutunmaya çalışırken
0 oy
tarafından
Kaynana söylemek yerine eşini ara konuş doktor böyle böyle dedi annemde böyle diyo onu kırmak istemiyorum sen konuş de oğlu derse bişey olmaz sen dersen kötü gelin olursun
(107 puan) tarafından
Eşim gece olunca arıyo canım gündüzleri telefon kapalı. Bana şuanlık acil bir çözüm lazım
tarafından
Ben olsam ölü taklidi yapardım atardim kendimi yerlere karnım agriyo bebek hareket etmiyo diye
0 oy
tarafından
Eşine direk anlatma yorulduğunu dile getir eşin üzmesin ama bebekle sana olan olsun konuştuğunda dile getir
(107 puan) tarafından
Eşime anlatsam annesine aşırı kızar ama ben şu son olan sağlık problemlerinden eşime bahsetmedim üzülmesin diye. Ama beni bu kadar yormaya devam ederse anlatıcm başka çare yok
tarafından
Canım susma karnındaki bi can onu yormaya hakkı yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde hasibeeeee (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 970 göst.
0 oy
5 cevap 217 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde csmcnu (0 puan) tarafından soruldu
0 oy