0 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar eşimin anne babası ayrı babası İstanbul da annesi de bursada yaşıyor bizde annesiyle ayni sehirdeyiz ikisininde ikinci evliliği  kayinpederim basinda beri beni istememiş 5 senenin adi var daha ilk kez duyuyorum zaten düğünumuze el gibi geldi uzaktan izledi babalık olan adam daha çok katkı sağladı o yaptı düğünü eşim bir sürü borca girdi babası yine geri çekildi eşim yine babam dedi her fırsatta aradı sordu simdi karisi terk etti kayinpederimi bende her fırsatta aradım gel bize dedim bakarım ben sana dedim hep kızım kızım der bana doğum yaptım bir kere arayipta gözün aydın demedi 4 ay oluyor gorumceme elli kere geldi bi adim uzagindayiz bebek görmeye gelmedi çok kirildim esimde tuturmus havalar çok güzel babamlara gidelim diye bende surat yaptım gitmiycem dedim baban aradimi geldi mi dedim verdim aldım bugün eşim konuşurken duydum kayınpederim aradı bende burada konuş kaçma dedim yanımda açtı hoporlere verdi kayınpeder diyor niye gekmediniz eşim ruveyda istemedi çok kırgın sana diyor napayim kirginsa zaten senin aklına ruveyda giriyor başından beri hic onaylamadim ben bu evliliği dedi ay inanamadim umrumda değil kendi kaybeder İstanbul da yasayanlar ne kadar geçim sıkıntısı çektiğini iyi bilir bize istanbula taşının diyor bende istemiyorum dedim duzenimi bozamam dedim bu yüzden ben eşimin aklına giriyomusum çok üzüldüm kızlar siz olsanız gidermiydiniz esinizin aklına uyup 

5 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kiz seninde wu sorunlarin hic bitmedj.fazla kafani takiyorsun bow ver
(350 puan) tarafından
İyice bunaldim valla ya kaynanadan kurtulduk dedim simdi kayınpeder başladı esimde sesiz kalıyor görmüyor hic birşeyi annesine gelince kaplan oluyor babasına gelince kuzu sinirlerim bozuldu iyice kendi aileme anlaticam babam sinirli birisi alıp götürecek beni diye korkuyorum
(6,681 puan) tarafından
İşin zor canim rabbim kolaylik versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gtmezdim canm madem hala onaylamadgm ewlilik dye knusuyo ne isim war
(350 puan) tarafından
Hem o canım hem de bebegimize gelmedi sozde dede digmi ondan birşey beklemiyoruz  ki gelsin bi dede olarak görsün istiyo eşim bazen esimede üzülüyorum ne anadan ne babadan fayda var diyor ama kader iste
0 oy
(571 puan) tarafından
Gitme tabi canım madem seni istemiyor ozamn yanında da olmicaksin bırak ne hali varsa gorsun
(350 puan) tarafından
Hep eşimin hatrina arayıp sordum eşime diyorum AC gözünü diye adam resmen evladını kandiriyor ya karisi varken bi kere arayıp sormuyor karisi terk etti simdi eşime muhtaç kaldı kendine zemin hazırlıyor bunları bi görse benim kocam o zaman anliycak da yok anam yok
(571 puan) tarafından
Esin taniyordur babasını ya sen karışma boşver sonra suçlu sen olursun
0 oy
tarafından
gitme evinede çağirma sen.iyi niyetini yeterince gostermissin canim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Asla gitmezdim  bir daha da konuşmazdım zaten

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 481 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 654 göst.
16 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 57 göst.
2 saat önce Aile kategorisinde iki bebek (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 431 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycacicek (2 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,677 cevap

34,746 kullanıcı