0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından

Merhabalar 

Yine bir kayınvalide problemi aslında tam problem mi onuda bilmiyorum:)

Kayınvalidem çok aşırı cimridir bize de sürekli para harcama konusunda karışır bütçemiz bir olmamasına rağmen onlara alıştım ama bu kadarını midem kaldırmadı gerçekten

Geçen hafta pazar iftara çağırmıştım bugünde biz onlara gittik kayınvalidem yemeği yapmıştı bende salatayı yaptım o sırada pilav da yapılacaktı. Midemi bulandıran olay ise şu; evlerinde fare var ne ilaçtı yapışkandı falan gitmedi bu fare pirincin olduğu plastik şişeyi kemirip içine pislemiş. Kayınvalidem bu pirinçleri atmak yerine yapacağı kadar pirinci alıp içinden fare pisliklerini temizleyip pişirdi sofraya koydu. İçim almadı hiç birşey yiyemedim hala psikolojik olarak midem bulanıyor sanki. Yani bende nimet atmayı israfı sevmem ama bu kadarı da normal mi ya o pirinçler yenir mi 

1 cevap

0 oy
(912 puan) tarafından
Canım tabi sağlıklı değildir ama şöyle bir bilgi vereyim ben çekirdek fabrikasında kalite kontrol yapıyordum orda depolar olur ve kuru gıdalar kayısı badem dakota çekirdek vs aklına gelebilecek bütün kurur yemişler olur onlar paketleme den ayiklamadan geçiririz nedeni ise depolarda fare olması bu sadce tek firmada olmaz istisnasız bütün firmalarda aynı sorun var tarlalardan girerler ve atarlar demek istediğim aslında daa farkında olmadan zaten temalı şeyleri yiyoruz bunu kendi gözünle girmek tiksindirmis kaldıki pirinç bataklıkta yetişir kurbağa fare ve bir sürü böcek vardır zaten yani sadce bol istedim yikadiysa sorun yok zaten paketlenemeden de aynı sorunlar var yani 
(34 puan) tarafından
Bilemedim ya göz göre göre yenmez gibi ya
(912 puan) tarafından
Tabi göz görünce yenemez o ayrı bende çekirdek vs yemeyi bıraktım zaten hak veriyorum zaten sana
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 601 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde Lavinya3758 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 772 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Senemerken (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 397 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,177 göst.
22 Kasım 2020 Aile kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu

374,690 soru

11,207,716 cevap

34,511 kullanıcı

...