0 oy
549 göst.
Aile kategorisinde (6,810 puan) tarafından
Kızlar eşimle msjlasiyoruz  napıyosun diyor mesela kahvaltı yaptım diyorum 5 dakika sonra bana kahvaltı yaptın mı diyor beni dinlemiyor bu bi saygısızlık değil mi bir değil iki değil hep aynı bende artık dedim biraz dinlemeyi öğrenmelisin yaptığın saygısızlık dedim ben seni kalbime almışım onlar hikaye diyor eee sevgi olsa ne ki beni sayıpta  konuşmaları mi dinlemiyor zoruma gidiyor

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşine kızıp duracagima onda ki hastalığı araştırmaya bak derim. Bu tamamen b12 vitamin eksikliğinden kaynaklanıyor beyni küçültür herşeyi unutturur zamanla bazılarında 40 yaşına gelmeden insanları adını sanini bile unutturur ınşallah değil diyelim  yine de ben olumsuz konusayimda siz goz ardı etmeyin...
(6,810 puan) tarafından
B12 eksikliği olabilir canım amaa işine geldiğini unutmaz
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Yanlış anlama ama beni   Bence senin eşin  kesinlikle izne gelip birbirinizi dinleyip konuşup  sorunlarınızı çözmeniz gerekiyor die düşünüyorum.  Çünkü sürekli stres halindesin  bu seni çok yıpratır ve karşı tarafı da çabuk yıpratırsn. 
(1,379 puan) tarafından
Soyleyecek oldugumu Hatice yazmjs bile bu aslında birbirinizi ozledıgınızden kynaklınıo hemen bir araya gelmnız lazım
(6,810 puan) tarafından
Öyle amaa şuan izne gelirse doğumda gelemez  ki kızlar sanirim 3 ay daha dışımı skmam  gerek
(4,875 puan) tarafından
Neden doğuma gelemez doğum izni yok mu  ?
(6,810 puan) tarafından
Var canım amaa eşim bugün izne çıkıyorum dese 1 hafta sonra gönderirler 25 gün izin kullanır haziran 15 te ger dönüş yapar ve temmuz sonu gibi gelmek isterse şknti çıkarırlar bulunduğu yer bu konuda biraz skntili  hem gel git iki masraf yapamayiz borcumuz çok o yüzden ıdera etcez
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Dikkat dağınıklığı olabilir bende eşime anlatırım anlatırım sözlü yüz yüze anladı sanırım sonra bişey yokmuş gibi aynı şeyi sorar eder bunu saygısızlık olarak değerlendirmiyorum dikkat daginikligi kontrasyon problemi olarak goruyorum
(6,810 puan) tarafından
Ben neden saygısızlık olarak degerlendiriyorum  biliyomusun başka şeye gelse hiç unutmaz amaa benimle konuştuklarını falan unutuyor yani kısaca dinlemiyor bence beni
0 oy
tarafından
Haklısın canm böyle şeylere bende sınır olurum 
(6,810 puan) tarafından
Bende çok sinir oldum ben bisey anlatırım dahaa 40 defa sorar artık sinir oluyorum dinlese zaten aklında tutabilir
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Üzülme tatlım o seni düşündüğü için demiştir 
(6,810 puan) tarafından
Amaa ben ona daha 5 dakika önce kahvaltı yaptım mutfak topluyorum dedim bu bugün ki yaşanan daha bi çok şey var
(4,758 puan) tarafından
Tatlım o haldesin senden uzakta aklı sende her dk soruyor ne güzel işte değerini bil kuzum blraz da onu anla onun yerine koy kendini kuzum
(6,810 puan) tarafından
Peki öyle olsun alttan almaya devam
(4,758 puan) tarafından
Aynen öyle tatlım
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bence sizin sorunlarinizin sebebi mesafeler..ayri kaldiginiz icin duygulariniz karişti
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım bir sakin ol istersen  .her postunda eşine yükleniyorsun. Bir şeyi 2.defa sorması seni dinlemediği anlamına gelmiyor. Unutmuştur sormuştur bu kadar büyütme bu konuları sen strese girip eşini de strese sokarsın. Ne şartlarda olduğunu bilmiyorsun. Ona manevi anlamda destek ol yanında olduğunu hissettir adam da nefes alsın bir. Benimki de sorar aynı şeyi 3 kere sorduğunu bilirim .cvp ver geç. Öyle bir durumda canım sıkıntın mı var ıyimisin diye sorarım. Varsa söyler yoksa sebebini söyler yine yorgunum vs diye . Az sabırlı ol adama yüklenme. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 176 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,336 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 409 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 230 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 667 göst.