0 oy
1,315 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim ailesinin yaşadığı sehre tasinmak ıstiyor. Büyük sehirin gecim sıkıntısı  cok fazla yeri geliyor altindan kalkamıyor. Bana da pek bir  sey  yansıtmıyorda ama zorlandığını biliyorum. Artik ay sonu nasıl gelecek diye dusunmek istemiyorum diyor yada markete gittigimizde canın bir sey cekecekte alamayacagim diye dusunmek Istemiyorum dedi. En basiti yarin çocuğumuz doğduğunda bir sey istediğimde alamazsan zoruna gitmeyecek mi dedi. Ayni evde oturacagiz diye korkuyorsan ben seni ayni eve sokmam dedi hatta onlara en uzak yerden tutariz evi dedi. Evet hakli kucuk sehirde yasamak daha iyi ama ordada mutlu olacağımı düşünmüyorum.  Sağolsunlar kaynanam kayinbabam beni dogacak bebegimi el üstünde  tutar ama kızları da onlarin burnundan getirir.  

Aklim çok karıştı nasil yapacağım bilmiyorum. Gidip her seyin ustesinden gelmeyemi çalışayım. Yoksa tum yuku yine eşimin omzuna mi bırakayım bilmiyorum. Eşim kim ne derse desin ben senin arkandayım merak etme dedi. Burdaki duzenimiz ordada devam edecek  dedi. Ben senden sadece bana guvenmeni ve arkamda durmani istiyorum diyor. Ama dedigim gibi aklim karıştı. 

8 Cevaplar

0 oy
(140 puan) tarafından
Eşinin ailesinden uzak yerde oturucaksan git bence eşine destek ol.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine guveniyorsan seni koruyup kollayacagina laf soyletmeyecegine inanıyorsan git bence eşin güzellikle dile getirmiş bak seni kırmadan sende tüm yükü onun omuzuna verme Allah yardımcınız olsun eşini dinle gerçekten güveniyorsan
tarafından
1 2 hafta once kardeşiyle bir sorun oldu benden habersiz aramış ben kardesinizim demi beni ne kadar seviyorsanız eşimi 2 kat seveceksiniz demis ama oraya gidince huyu degisirmi ondan emin değilim
tarafından
Eşini en iyi sen tanırsın karar senin
0 oy
tarafından
Ayni evde yasamicaksaniz git bence. Ayni evde yasicaksaniz bosver gerekirse ac otur yine de gitme. Uzaktan herkes iyi gibi gözükür ayni evde kotu oluyorlar. 
tarafından
Ayni evde oturmayı hem esim hemde kayinbabam istemez oraya 1 haftaligina gidiyorum adam yanimda rahat rahat oturamiyor bile
0 oy
(114 puan) tarafından
Git canım git ama mümkünse o sehrin bi ucuna sen bi ucuna
0 oy
tarafından
Canım sonuçta aynı evde oturmuyorsun ki git bişey olmaz 
0 oy
(6 puan) tarafından
Esin böyle güven verici konuşuyorsa git bence endişelerini dile getirmiş bugün yanında durmazsan oda senin yanında olmaz ben olsam giderim 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bence git eşine destek ol hem büyükden zarar gelmez insana ben kayınvalidemlere yürüyerek 10 dk mesafedeyim hem yarın eşin evde yokken dogumun başlarsa yanında bi büyük olur 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Eger esin dediklerini yapcaksa sonradan etkilenmeyecekse kimseden gidersin tabi rahat edersiniz ama ya yapmassa isi gucu nasil esinin tayinlr falanmi gitceksiniz en bastan is mi bulcak bunlarda önemli 
tarafından
Yok hayır ordan is bulacak oyle gideceğiz. Cok sukur neredeyse 1 sene olacak evleneli evindem isine isinden evine bir koru aliskanligi yoktur. O konuda guvenim tam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
8 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gozdeh (6,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 387 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.
0 oy
7 cevap 6,479 göst.
16 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Yağmurina☁️ (332 puan) tarafından soruldu

380,339 soru

11,388,190 cevap

34,892 kullanıcı

...