0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Kızlar 5 buçuk aylık bebeğim var uykusu o kadar hafif ki kapı gıcırtısına dahi uyanır.bu sabah uyuttum temizlik yapmaya başladım kapi çaldı baktımki karşı komşu neyse geldi salonda durdu kaynanamla ayak üstü konuşmaya başladılar ama ikiside nasıl konusuyo mübarek mikrofon yutmuş gibi.bende yenge biraz yavaş konuşurmusunuz bebeğim uyuyo dedim.bu sefer kadın daha fena bağırdı uyuyorsa uyusun konusurum öyle yapiyorsunki size gelmeyeyim mi dedi ve bağıra bağıra konuşmaya devam etti.siz olsaydınız ne derdiniz bu komşuya 

20 Cevaplar

+3 oy
(592 puan) tarafından
Ona ne desen laftan anlamaz. İnsan gibi cocuk uyuyor demissin verdigi cevaba bak... Ne desen bos...
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Sende deseydin misafirliğin kısası makbuldür...

+2 oy
tarafından
Bidaha geleceği zaman çocuk uyuyorsa kapıyı yavaşça aç çocuk yeni uyudu sonra gelirsiniz de anlar hatasını. 
+2 oy
(27,357 puan) tarafından

Ağzının ortasina bitane çakardım vallaha..

+1 oy
tarafından
 Benim evimdesin farkında misin de. Konusmalarina dikkat et birdahakine kaynanamla birsey konusmak istediğin zaman haber et kaynanami sana yollayım de.
0 oy
tarafından
Saçını dolardım elime kim olursa olsun net öncelik bebeğim
0 oy
tarafından
Ben çok kötü bozardım kadını, başka zaman gelsin lütfen der kapıyı gösterirdim kibarca
0 oy
(249 puan) tarafından
Bisey demezdim desen de anlamaz çünkü laftan anlasaydi o sekilde aptalca bi tepki vermezdi
0 oy
(3,752 puan) tarafından

1 uyarı

2 uyarı 
3 uyarı 
4 kapı dışarı 
0 oy
tarafından
Kovardım net o kimki benim evimde bana rolleniyor rezil ederdim onu 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bir daha acmazdim.kapiyi. kapiyada not asardim lutfen zili calmayin bebek uyuyor diye
0 oy
(113 puan) tarafından
Bişey denmez böyle insanlara napar eder seni suçlar baskasinada seni suçlu gösterir. Gerizekalilar
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kayinvalidemi uyaririm ben madem onla sohbete gelmiş... Karı yüzsüz ona diceni demişsin zaten
0 oy
tarafından
Direk kolundan tutup dışarı atardım öyle nefret ediyorum ki o görgüsüz insanlardan
0 oy
tarafından
Bise demezdim neden tartışma çıksın ki demek kadının seviyesi belli
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ağzına ederim ev benm çocuk bnm hayırdır.

O değil de sn ne dedin bn onu merak ettim
(909 puan) tarafından
Canım öyle bağırarak söylediki kadının söylediklerinin aynisini kaynanamda bana söyledi konuşmaya devam ettiler bağıra bağıra ne deseydim ki allahina sen söyle
0 oy
(418 puan) tarafından
Gelmezsen gelme sen bilirsin deseydin
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Volum düşürelim hanımlar cocuk uyuyor derdim. Zaten ben komşuda olsa habersiz gelen misafiri sevmiyorum. Evimin içine girecekse once arayıp müsait misin diyecek. Neyseki huyumu bilir herkes habersiz kimse gelmez. Kaynanam bile içeri girecekse gelmeden arar. Uygun olan da bu bence. Saygı ve medeniyetle ilgili bir durum. 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Kaynanama söylerdim o uyarsin muhattap olmam
(909 puan) tarafından
Canım yüzü kaynanamdan buluyo zaten kadın öyle deyince kaynanamda aynısını söyledi konuşuruz uyanırsa uyansın diye
(3,617 puan) tarafından
Ozaman ikisininde agzinaaaaaa

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 519 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 374 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yuska (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sda.aymina (69 puan) tarafından soruldu