0 oy
982 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar cocugunuz bi hata yapsa yaramazlık falan sona dayısı teyzesi halası amcası nesnesi dedesi herhangi biri kızsa zorunuza gidermi neden kızdın dermisiniz sadece bunlar için başkası zaten azarlayamaz öte git diyemez dee.... Merak

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ben cevap verim ben eğer hata yaptı ve bunu onlar gördüyse kizdilarsa bişey demem . İşte çocuğuma derim onlar haklı yapma birdaha ama böle her halta kızan ses eden insanlae değiller.bin şükür 
-Reklam-
+1 oy
(9,174 puan) tarafından
Yani şoyle ki ben annemin bbamn kardeşimin çocuğumu şımartmasna asla izin vermem. Mesela ben bişey almıyorsam gidip dedesi alıyorsa kızarm neden aldn die. Çunku çocuk bu sfer yuz buluyor anneyi takmıyor. O yuzden eğer yanlş bişey yapıyorsa annem bbam kızabilir ama tabi k8 abartmadan. Şiiişştt ypma kızm fln gibi :D gerisni istemem
tarafından
Aha bende kız bazen insanın zoruna gidiyor deilmi
(9,174 puan) tarafından
Illa ki kzum :) ne kdar da suçlu olsa o bizim çocuğumuz. Ama yine de çok yuz verip şımartılmasnı da istemem dediğm gbi, yeri gelince de kızsnlar ☺️
0 oy
tarafından
Yani öyle çok sert değil ama kızanlar oluyor teyzeleri dedesi falan ki haklılar bazen çok yoruyor. Bende bazen yeğenime kızarım sözümü dinler 
tarafından
Aynen bende yegenlerimenkziiyom
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Valla 5 yasinda bi kizim var cok inatli halasida babaanneside heosi yeri gelince kiziyo cunku bunaltiyo onlarii benim icinde bi sıkinti degil 
tarafından
Öle valla bazen kiziliyo
0 oy
(9,977 puan) tarafından
Eğer çok yakinlarimdansa ablam annem yada kayinvalidem kayinpederim ve yapilmamasi gereken bisey yaptiysa bisey demem bende kizarim
0 oy
(415 puan) tarafından
Benm düşüncem şu ben ve babasından başka kimse kızamaz ben buna izin vermem  ne yapmış olursa olsun daha küçük sonucda ne anlar cocuk
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kimse benim cocugun karısamaz bana söylesin ben zaten gerekeni yaparım
tarafından
Valla ben kızmalarindan.yamayim.okulda hata yapsa da öğretmeni kızabilir. Bence
(226 puan) tarafından
Öğretmenle diğerleri bir değil bı annesi bı öğretmeni bütün gün çocukla anne ve öğretmen çok daralabilir ama annane babane dede bigun goruyor eve gidiliyor ondada kizacaksa hiç vitmem daha iyi
(3,669 puan) tarafından
Ögretmenden bahsetyorum cnm amca hala dayı falan :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
daha dün akşam bu konuyu konuştuk amcasına dedim ki sana saygısızlık yaparsa eti senin kemiği de senin dövebilirsin azarlayabilir istediğini yapabilirsin bütün amcalarına dayılarına teyzelerine halaların da söylüyorum ama dayıları ve teyzekeri hiç kızmazlar kıyamazlar şimdiye kadar amcaları da hiç kızdığını görmedim ama o ikisini deo izni  verdim halası evet bağırıp çağırıyor cadaloz bir halası var o çok kızıyor ama sevgi şefkat da gösteriyor şımarttığı da oluyor
tarafından
Ya hala sonuçta bilmiyom.bende halam danncam dan dayimdan cekinirim.cocugumda öle olsun isterim
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Eğer suçluysa zoruma gitmez 
tarafından
Aynen canım
0 oy
(13,807 puan) tarafından
O saydığin kişilerin hepsi karışabilir , yeri gelince azarlayabilir bence ama ölçülü şekilde. Yani çocuğuma kendini değersiz hissettirecek kadar abartirlarsa bende gereken cevabı fazlasiyla veririm.
tarafından
Evet haklısın
0 oy
(119,169 puan) tarafından
Baby boyum benim kirmizi cizgim ☺️ ona kizana bende kizarim
tarafından
Günaydın canumm:) yok kız bebekken zoruma gider ama buyunce derim keisn bişey yapmıştır
tarafından
Buket nerde kız dogurdumu
(119,169 puan) tarafından
Yooo dogurmadi ortmenim ev tasidi yaa yerlesme asamasinda suan
0 oy
(758 puan) tarafından
yaramazlik yaparlarsa kizsinlar .. 
tarafından
Aynen canim
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Yakin akraba cok abartmadigi surece sıkıntı yok sonucta onlarin da cani ama oyle yabanci olsa parcalarimmmm :blink:

0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bazi hatalarını ben görmemiş olabilirim. Kizabilirler. Ha öyle bağırıp çağırma değil ama kizabilirler. Hiç sorun yapmam
0 oy
(499 puan) tarafından
Maalesef benim zoruma gidiyo. Kendım bagırınca bile zoruma gidiyor ki baskası öf dese bile kalbıme bişey oturuyor  biliyorum aslında cok sevıyorlar ama.sanrıım bagırınca azarlayınca cocugun aldıgı hasarı bıldıgım için bu kadar cok takıyorum 
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Öyle bir dünya yok :)) Ben bazen kızıyorum oğluma ama yanımızda birisi varken asla. Bazen babası şakasına kızıyor ağlıyor hemen, yapma diyorum alışık değil senin kızmana :d Ona bile içim gidiyor ki başkasına azarlatmam. 
(226 puan) tarafından
Bunu bende yaptım ya ama şimdi babasinida dinlemio :((
(2,119 puan) tarafından
Azarlayarak dinlemez zaten daha hırçın olurlar. Ne azarlayacak ne şımartacak babalar ortasını bulmaları lazım aslında.
0 oy
(167 puan) tarafından
Bende izin vermem.kaynanamlarla kustuk ben cocugumu tej basima dedesz babannesiz buyuttum.simdi baristk ama kizsalar zoruma gidiyo ben onu ne hallerle buyuttum ne emekleri varda kiziyorlar diye.babasi bile kizsa zoruma gdiyr bnm.cnki esim surekli yollardaydi.eve ayda bir geliyordu ben onlari ac susuz buyuttum yeri geldi.o yuzden kimsenin hakki yok duye dusunuyorm :):)
0 oy
(10,245 puan) tarafından
Azarlayabilirler annem babam teyzesi kayınvalidem halaları el üstünde tutar yavrumu normalde bi hata gördülerse ve o an ben yoksam azarlayabilirler
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Fazla abarmasalar sorun  etmem 

Dün koydeydik girumcemle beraber girumvemin kızı 6 yasinda çok yaramaz esimde sinirli biri kızın elinde cam su şişesi var koşuyor esimde elinden çekti kızın yüzüne su firlatti girumcem ses etmedi ben olsam kiyameti kopartirdim  gorumcemede soyledim ne olmuş dayisidir dedi güldü 
tarafından
Valla bende ses etmezdim kız ne dayısı sonuçta dövmemis cocukda küçük değil
0 oy
tarafından
Hataliysa köşeye çeker çocuğumla sakin sakin konusurum ama niye kızdiniz deyip çocuğunun gözünün önünde sanki ne yaparsa yapsın onun hatalarını görmezden geleceğim mesajını vermem.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 547 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 117 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sila_eymen (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 451 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...