0 oy
993 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar cocugunuz bi hata yapsa yaramazlık falan sona dayısı teyzesi halası amcası nesnesi dedesi herhangi biri kızsa zorunuza gidermi neden kızdın dermisiniz sadece bunlar için başkası zaten azarlayamaz öte git diyemez dee.... Merak

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eltim kızar o yüzden ben ses etmem yaparsa yapsın banane diyorum bazen kaynanam azalıyor çocuk naz yapar dimi ağlayinca oda kaynanama kızıyor sen niye karışıyorsun benim kızıma diye o yüzden ben karışmam 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cocugumu rencide etmeden veta temasta bulunmadan evet uyarabilirler bunun icin birinci derece olmasi lazim amca dayi dede nend hala teyze gibi onlar dışındaki asla tepki veremez bir seyinden rahatsiz olursa bana soylemesini tercih ederim.
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Benimde kizim 4 yaşında hiç kimsenin ona kizmasinaa izin vermem bazen halası kiziyo yada amcasi diyorum kızmayın bişey yapsa bana seslenin benim çok zoruma gidiyor bide kızımda o.kdr yaramz değil belki ondandir çok hasas bı çocuk nede olsa balık burcu:)
0 oy
tarafından
Annemler bakiyor cocuguma daha kucuk.Egerki baskalarinin yaninda hatali da olsa azarlamicaksiniz yoksa baktirmam dedim.Ben ve babasida başkalarının yaninda cocuk azarlamaya kalbini kirmaya rencide etmeye karsiyiz.Cocukta buyuk hasarlar birakiyor.Sonra basbasayken kizilabilir konusulabilir lakin toplum icinde azarlanamaz.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Onlara öyle bir fırsat vermem 
0 oy
(610 puan) tarafından
Annem babam eşim dahi biri bişey dese hopluyom ama ben kızarım :D
0 oy
(538 puan) tarafından
Çocuğumun terbiyesini ben veririm. Zaten azalamasına gerek yok. Uyarsın düzgünce yaramazlık yaptığında. Ben dururken cocuguma kimse böyle davranamaz kesinlikle. Böyle derdim onlarada. 
0 oy
tarafından
Valla afedersiniz ama ben o kişinin  ağzına anladiniz nokta nokta nokta

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 547 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 117 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sila_eymen (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 452 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

380,488 soru

11,392,215 cevap

34,900 kullanıcı

...