0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından

O kadar kötüyüm ki biliyorum herkes şu anda çok kötü yavrularımıza sarılıyoruzdr sıkı sıkı gerçekten bi daha anladım ki evlat bambaşka Rabbim sabır versin anneye diğer evladını ona bağışlasın bizim yavrularımızı da tüm yavruları her türlü hastalıktan beladan korusun... :(

14 Cevaplar

+2 oy
(11,507 puan) tarafından

Amin inşallah canım 

-Reklam-
+2 oy
tarafından

Amin amin amin İnşallah

+2 oy
tarafından

Aminnnnn canm bende cok kötüyüm sanki bana olmuş gibiyim yavrum venm melek oldu :'(

+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Amin  çok üzüldüm gercekten
0 oy
tarafından
Ne denir ki bilmiyorum Gerçekten bu Hepimiz de çok büyük ders olması gereken bir şey arkadaşlar lütfen çok büyük zaruri ihtiyaçlarımız haricinde dışarıya çıkmayalım hiçbir Anne evlat acısı ile sınamayı hak etmez Allah o anneye sabır versin
0 oy
(73 puan) tarafından

Amin.Allah hec kime övlad acisi.Hec bir korpeyede anne acisi yasatmasin.Allah butun balaları qorusun.butun Hamile analarimiz qorusun:(

0 oy
(2,874 puan) tarafından
Ne oldu ki konuyu bilmiyom 
(98 puan) tarafından
Ben de anlamadım
(2,874 puan) tarafından
Diğer postlara baktım burdan birinin galiba çocuğu koronadan vefat etmiş rabbim sabır versin ailesine çok acı
0 oy
tarafından

Amin okuyunca çok kötü oldum.:'(

0 oy
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,891 puan) tarafından

amin inşAllah canm cümlemizinkini:'(çok üzücüü

0 oy
tarafından

Başlıkta bile ağlamaktan icim çıktı okumicam bakmicam günlerce uyuyamam :(((( nedenini bilmiyorum ama rabbim sabır versin :'(

0 oy
(14,081 puan) tarafından
Cok kötüyüm buraya girmek bile istemiyorum çok çok çok zooorrr ALLAH kimseyi pişman etmesin evladıyla sınamasın inşallah RABBİM yavrularımızı korusun kimseye evlat acısı vermesin
0 oy
(4,916 puan) tarafından
Kendimi o annenin yerine koyup empati yapmaya çalışıyorum ama korkudan geri çekiyorum kendimi çok zor çok
0 oy
tarafından

Gene hangi annenin ciğeri yandı :(

Geçen ki mi kayınvalidesi yüzünden yatan çocuk mu 5yaşındaki

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 671 göst.
5 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 407 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 935 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,833 soru

11,309,247 cevap

34,741 kullanıcı