0 oy
672 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,769 puan) tarafından

20lik disim ağrıyor arası boşluk diş yok olan distede dolgulu maalesef oda ağrıyor soğuk sıcak iyice hassaiyeti arttı  bi tane daha en arkada disim var yıllardır dolgulu oda çekilmesi gerek 2lik olan yerde damağım şişmiş üst damagim yara olmaya başlamış anlayacgnz ağızimin içi berbat :(( benim dişi çektirmek bi dert cektrdkdn sonrası bi dert çekildikten sonra bebeğime bakamiorm 1guj boyunca kanıyor ve ağrıdan kıvranıp duruyorum 

Yani çektirip de kurtulamiorm  :((((

Zaten bu durumda iken doktora da gidilmez gittigm ist da bi özel doktor var di tanıdık ona gitmem gerek çünkü coooook korkuyorum diş cektrmkdn:(( ama ona da gidemiorm yasak var 

Gece gündüz karışık uyku mu alamiorm sersem gibiyim sabahtan beri düşünün 

Gözlerim ağrıyor emdir emdir hal kalmıyor saolsun kizimdan 

Yarim saat uyudu kalktı artık 7 8 9 10da artık ne zaman uyursak:(( 

Ne OLUR BANA DA DUA EDIN BENIDE ORTAK ADIM DUANIZA RABBIM BANA DA SIFA VERSIN INSALLLAH :(

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rabbim  şifasını  versin inşallah herkese elini açmış olan tum insanlara aminnn 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah kuzum kıyamam Allah sabır versin şifa versin inşallah ya çok zor diş ağrısı :( 
(3,769 puan) tarafından
Hemde ne zor kuzum benim cektrne kdr zor cektrdkdn sonra ayrı bi zor ccgma bakama hale geliorm 1hafta ckiorm 1gun rahat kanior kansız kaliorm

En son ckrtrdgmde 1gun boyunca kanadı yatak kan oldu hep en sonunda altıma kızımın alt açmasını serdm ole uyudum ki kızıma dai bakamdm zar zor emzriordm
tarafından
Allah yardımcın olsun canım :(
0 oy
tarafından
Gecm8s olsun dış ağrısından çok çektim ben iyi bilirim hele o 20lik dış allah belasını versin o dışı ben ağzını açamıyordum ağrıda doktorda çekmemişti sen dolgu yaptıran dışını sınırını aldirmadinmi 
(3,769 puan) tarafından
Valla mesela arkadaki disimi aylarca ugrstmdi git gel en son tedaviyi yapiorm demişti doktorm benim dişler inanılmaz inatçı dis zor erkek doktor bile gücü yetmiyor çekerken

Diğer dolgulu olan yani çok agriyan ise blmiorm yıllar oldu yaptiali :((
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah  oruçlu deyilsen bı dış sarımsak ezip agiran yere 15 dk felan tut  sonra gargara yap inşallah geçer
(3,769 puan) tarafından
Deneyecgm kuzum allah razı olsun
0 oy
tarafından
Yirmilik diş çürük distir dayanmaz çürümesini beklemeden cektirin der diş doktorları

çok çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah. Bende yasadim o acıyı kışın ortası yollar kapalı köy yerinde of of.  Boşluğa aspirin kırıp  koyarak idâre ediyordum . 
(3,769 puan) tarafından
Benim yıllardır duruyor hani bi tarafta hiç diş yok arka tarafda yani oyzdn cektrmdm durumu da iyidi cektrme dedi doktor

Bi 20lik ağrımıyor ki :((

Benim için diş meselesi berbat zor kuzum :((
0 oy
tarafından
Kuzum ya majezik geciriyo aslinda amaa kullanamazsin dimi bide ozel bi muaynehaneye gidip antibiyotik yazdir eger sistiyse iltihap olmustur iltihaplida cekmezler zaten 
tarafından
Bakan olmazmi cektirsen de kurtulsan canim
(3,769 puan) tarafından
Ozaman Allah razı olsun eşim var di eğer o varken cktrrsm onu ise2fln yollamm ozmn cktrrm ama açık yer varmı ki oni blmiorm kaç tl diyecek onu da blmiorm
tarafından
Nerde oturuyodun sen kuzu
tarafından
Az daha sebret sabaha az kaldi zor ama dayan biraz daha
(3,769 puan) tarafından
Kocaeli canım ve uyumaya bile korkuorm uyanınca büyük bir ağrı ile uyairsm diye:(
Ama bi yandanda uyumak istiyorum bi an önce
0 oy
tarafından
Ayyy Allah yardımcın olsun çok zor geçiyor yaa
(3,769 puan) tarafından
AMIN INŞALLAH canım benim allah razı olsun bejim için hele diş meselesi ayrı bi zor
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm
(3,769 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
(653 puan) tarafından
Soğuk buz da dene çok iyi gelir insallh çok geçmiş olsun :/
(3,769 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah yaa
0 oy
(121 puan) tarafından
Allahım sifalar versin kuzum 
(3,769 puan) tarafından
AMIN INŞALLAH canım benim allah razı olsun kuzum
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Ben o dişleri 14 15 yaşında çıkardım doktora gittiğimde doktor öyle dedi çok şaşırmıştık. Allah şifa versin. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 564 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 435 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 865 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 9,412 göst.
6 Nisan 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde halidee (178 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı