0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah aklıma geldi bi güldüm sizde gülün ve sabır dileyin canlar. Geçen ağustos acil sezeryana alındım okadar kötüydüm ki yerimden kalkamaz haldeyim kaynanam 20 gün sonra bebek görmeye geldi, eşimde ceyranda kalmış beli tutulmuş hafif bana nasılsın demeyen kadın eşime sarılıp sarılıp nasıl belin tutuldu yavrumm diye bağıra bağıra ağladı yarım saat :) 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bu kaynanayı napmalı 

Kaynar kazana atmalı :)

Yazık üzülmüş demekki oğluna

tarafından
Yalandan ağrın sızın var mı diye sorsaydı Bari :)
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Valla canım ben hiç gülmedim kaynanana saydurnak istiyorum merhametsiz şey
tarafından
Gülmek derken ironi yaptım işte canım. Aynen merhamet yok
(10,411 puan) tarafından
Farkettimm
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Hey Allahım:D:)......

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Gülemedim canım ama o canı ciğeri kayıtsız kalmasını bekleme 
tarafından
Peki :)
0 oy
(778 puan) tarafından
Aaa aşk olsn cnm gelinlerin bı yeri acımaz gelinlere bişey olmaz aman oğulları daha onemli;;)
tarafından
Bizi supermen falan sanıyor olabilirler
(778 puan) tarafından
Benim kaynanam öyle değil şükürler olsn ama etrafımda çok gelinlerin hiç biseye hakkı yok
tarafından
Herşey den önce insan olmak lazım.
(778 puan) tarafından
Vicdan ve merhamet varsa bişey yapamaz kuzum zaten ama yoksa o insan herşeyi yapar
0 oy
(1,788 puan) tarafından

Sanırım gerçekten türkiye deki kaynanaların zeka seviyeleri ortalamaları çok düşük:D

tarafından
İnsani yönleri zayıf
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Daha gelinine sarilip ağlayan kaynana uretilmedi diye biliyorum :D

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Kendi doğurdu sen elin kızısın ya ondan bacım kendi doğurdkları ole olr ben hamillğimn başlarnda hasta oldum yatak döşek o kadar kötü oldum yemek yemeyi bırak tuvalete gidemiyodm o kadar hastaydım eşim kndi kendini doyuruyodu Bi kere kapımı çalmadı aramadı çok uzak da değilz oysaki 2 dakika lk yer neymş kontorü yokmş bahane istese helede blrdi benm anne geldi evimi temizledi yemek yaptı gtti benden eşime gçti sonra yoğurt çorba göndermeye başladı kndi doğurdu çünkü 
0 oy
(450 puan) tarafından
Oylelr bacum  pislik ler  kaynana diyince bnde sinirlendim simdi ayy tiksiniyorum artk valla 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Benimki de, çalışırken, hamileyken, doğum sonrası, şimdi çocuklu ve hamile halimle hep yemekleri ben yaparım ve farklı şeyler denerim, kaynanam hep "ooo maşaallah ne güzel dene böyle böyle öğrenirsin her şeyi" der. Arada bi pikniğe gideriz eşim mangal yakar, yelliyor ya yaparken arada, kaynanam "oğlum bileklerin yoruldu, ay mahvoldu bu çocuk, mangal yapmasaydık da evde börek falan yapıp gelseydik nolurdu sanki bla bla..." Sızlanmaktan bırakmaz bi o andan keyif alalım. Bu huyu olmasa o da iyi biri aslında :D

0 oy
tarafından
Hahaha harika ya :=) kaynanaları kısaca özetleyen bir örnek olmuş. Hepsi aynı hepsii 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ahahah evlat iste bosver :))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kaynar kazana at gitsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 324 göst.
0 oy
32 cevap 967 göst.
0 oy