0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Kızlar 35 haftalık olduk an itibariyle bebeğim 34+3te 2 kilo 100 gr boyu 45 cm doktor normal dedi benimde kilo alimim yavasladi muz sut oeynir kasar ceviz hersey yiyorum benim gibi olan var mi kac kilo dogdu bebeginiz? 

9 Cevaplar

0 oy
(983 puan) tarafından
Kizlar uzuluyorum...
(983 puan) tarafından
Hep yarayacak seyler yiyorum canim ya 3 olsa sukur edicem burda uygulamada 2 bucuk falan gosteriyo kilo cm olarak uyuyo ama kilo olarak dusuk
(403 puan) tarafından
Artik haftada 200 300 gr aliyolr canm üzlüme.toparlar o kendini.bu uygulamadaki kilo banada fazla geliyordu bebegmn kosna gore.son haftada bile 300vgr almsti bebegim 38+5 tedogdu
(1,499 puan) tarafından
Canım balık yağı iç balık yağı ilk üç ay beyin gelişimi için son üç ayda da kilo alımı için iyi benimkide zayıftı kullandım faydasını gördüm
(983 puan) tarafından
Masallah canim Allah bagislasin yavrunu onumuzdeki hafta kontrolum var bakalim kac kilo almis olacak
(983 puan) tarafından
Nadide balik yagi kapsul iciyorum canim gebeligin basindan beri
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım son haftalarda kilo alır zaten ama ben bu anne ksrnınada ki bebek kiloları 100 100 doğru değil hiç ölçmedi dokturum benim kafanı yorma bol bol muz ye son haftada.
(983 puan) tarafından
Muz yiyorum canim sut urunleri tukrtiyorum kuru meyve hep dikkat ediyorum yediklerime 35 gun kaldi doguma zayif dogar diye uzuluyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kuzum niye üzülüyosun merak etme son zamanlarda hizli kilo aliyolar hem bu alman doktorlarin cihazlarina güvenme hiç yanliş çikiyo genelde bnm doktorum tam cihazda yazani soylemiyo en son 2500 2700 arasi demisti net bile söylemiyolar anliyacagin hicccc kafana takma hem zayif cocuklar daha cabuk toparlanip kilo aliyolarmis dogumunda kolay olur hem
(983 puan) tarafından
Normal dedi aslinda canim neler yiyrbilirim dedim sen ne kadar yesende o alacagi kiloyu alir kilolu iyi degil dedi ama 2100de cok az geldi gozume 35 gunumuz kaldi daha ne kadar alacak ki hepte dikkat ettim yediklerime
0 oy
(41 puan) tarafından
Herşeyden  once   sağlık  önemli  sağlıklı  olsunlar   kilo  almak  kolay   dogduktan  sonra   kilo  alır
(983 puan) tarafından
Evet dogru ama annelik rahime dusunce basliyir endise ediyorum
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Kilosu iyi bence son ayda kilo alır zaten kizim 35+3 günlük doğdu 2530 gr dogdu boyu uzundu ama
(983 puan) tarafından
Allah bagislasin canim niye erkem oldu ?
(3,617 puan) tarafından
Gebelik zehirlenmesi geçirdim acil sezeryana alindim
(983 puan) tarafından
Allah uzun omur versin yavruna canim
0 oy
tarafından
36 hafta 2770 47cm doğdu Allah sağlık versin kiloya boya bu kadar takılmayın erken doğunca boyu kiloyu hiç düşünmüyorsunuz 
(983 puan) tarafından
Allah bagislasin insan herseyi dusunuyor iste evlat olunca
tarafından
Amin inşallah sizinde kucağınıza almayı kısmet etsin Allah takılmayın kilosuna ben hamileyken hiç düşünmedim kilosunu az mı çok mu diye başka sorunlar vardı doğum olunca zaten başka sıkıntılar oldu diceğim Allah hayırlısını versin üzülünce bir şey değil normal doğumdan sonra sezeyanlıların olduğu yere aldılar beni yan yatağımda yatan kişi 40 hafta kız bebek dünyaya getirdi 2250 gramdo bebeği ve hiç bir şeyi yoktu gayet sağlıklıydı kilosuna haftasına bakmayın Allah sağlık versin
(983 puan) tarafından
InsaAllah sagol en onemlisi saglik tabiki en büyük nimet
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sizin kilo alip almamaniz bir sey ifade etmiyor siz kilo alinca bebek almiyor ve doktor normal demis kilosuna haftasiyla uyumlu olmasa soyler zaten
(983 puan) tarafından
Normal dedi sukur ama bana az geldi ne zayif ne cok kilolu bir bebek olur dedi
0 oy
(154 puan) tarafından
3.500 doğdu 39. Haftada
(983 puan) tarafından
Masallah canim Allah bagislasin benimde o kadar olsa cok guzel olur ama sanmiyorum
0 oy
(102 puan) tarafından
35+2 de 2750 gramdi şuan 36+2 olduk 3 olmuştur heralde
(983 puan) tarafından
Allah saglikla kavusmayi nasip etsin gayet iyimis bakalim benimki ne kadar haftaya ogrenicem

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 717 göst.
22 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
0 oy
5 cevap 127 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra0666 (2,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

374,624 soru

11,204,600 cevap

34,506 kullanıcı

...