0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Arkadaşlar ilk kızım iki buçuk yaşında ikinci kızım 1 aylık ikinci çocuk zormuş insan zorlanıyor ilk kızım kıskanıyor üzülüyor bazen iki çocukla markete bile çıkmak zormuş küçüğü zaten durmuyor genelde ağlamalı geçiyor bazen güzel uyuyor bazende uyumuyor ikinci çocuk olunca gerçekten çok zor oluyor ya varmı aranızda benim gibi yada fikri olan şuan yanımda görümcem kalıyor sağ olsun 1aydir yanımda ama aileden bu konularda destek yok tabi görümcem de yakın zamanda gidicek bidaha kalmaz bu kadar

11 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Senin zorluğun ilk 1 yıl canım.benim çocuklarımın arasında 6 yaş var ben zorlanmadim tam tersi büyük oğlum cok destek oldu.
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Allah sabır versin 3,5 aylık kızım var eşim şimdiden ikinci de şu zamanda olur birlikte büyür vs diyip duruyor korunmak istemiyor valla hap aldım kullancam ben anamin evine gelip çocuk bakayım beyfendi iki çocuk da iki çocuk deyip daha şimdiden diretsin valla yok öyle yağma zaten bebeğim onun ısrarları ile bu zamana geldi ben daha beklerdim iyiki var ama ikinciyi cokistiyirzan bakıcı tutcan diyorum annem gelir bakar diyor benim riskli gebeligimde gel yardım et dediğinde ee maaşımi alamicam o nolcak diyen düşünceli ana gelip bakcak işte 
0 oy
(180 puan) tarafından
Postun şuanda beni korkuttu 27 haftalık hamileyim 20 aylık oğlum var nasıl olacak diye düşünmeden edemiyorum ve benim bana destek olacak ne görümcem var nede kardeşim 
tarafından
Aynıyız biliyor musunuz bende korktum 8 haftalık hamileyim bebeğim 11 aylık daha. Benimde yardımcı Olcak kimsem yok belki başlarda 1 2 haftalığına oda.
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Aynı senin gibiyim bende tek başıma idare ediyom işte çöpe gidemem markete gidemem gezmeye çok zor
0 oy
(415 puan) tarafından
Valla ilk kizim 1 buçuk yaşında ikinciye 32 haftalık hamileyim destek olacak kimsem  yok varda yoklar konusmuyrz esimin ailesiyle bakalm nasıl olcak
0 oy
(202 puan) tarafından

Oğlum doğduğunda kızım 2 yaş 3 aylıktı çok zor oldu bebeğe çok ilgi göstermesenize rağmen 1 hafta hastalandı ateşlendi zarar vermiyordu seviyordu ama demekki kıskanıyordu  şu an oğlum 11 aylık kızım 3 yaşında çok sever ama 1 o kadarda kıskanır bazen zarar vermeye kalkıyor  ama beraber oynuyorlarda yanı diyeceğim o ki iyi yanına var kötü yanıda ama zorluğu bir Kaç yıl sonra en iyi arkadaş olacaklar<3

0 oy
(510 puan) tarafından
Bır kızım bır yasında bırı 25 günlük va yanımda kımse yok kucuguyle fazla ilgılenmıyom zaten ilgı iztemıyor buyuk kızımla ilgilenıyom
0 oy
tarafından
Ah canım ah ben iki oğlan büyüttüm 2 yaş var aralarında hemde tek başımaydım kimse yoktu bana destek olacak eşim bile yoktu çünkü sürekli çalışan biri sabah 6 buçukta gider gece 11 de gelir hep kendim uğraştım bazen oturur ağlardım hüngür hüngür zordu yani ama büyüyünce çok rahat oluyor emin ol ikisi birden büyüdü gitti şimdi onlar bana destek oluyor :) 
0 oy
(121 puan) tarafından
Canim bende 4 tane var son ikisinin arasinda bir bucuk yas var  cok zor hemde  ama rabbime sukur kimseden yardim almadim iyi kotu bakiyorum bende onlarla buyuyorum ama cok yorucu   uyku duzenim yok  bazen karnimi doyurduguma sukrediyorum 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Daha ilk kizin cok kucukmis canim ilgiye daha muhtacken ikinci dusunmemeli hemen ben kizim kotu olmasin kiskanmasin bilinc altinda olsun diye 4 yasina kadar bekledim kardesi dogana 5 oldu simdinoglunda 7 aylik cok rahatim kiskanma gibi bisey yok herseyi biliyo akli yetiyo kardesler  arasinda bana gore en zaz 4 yas olcak anneyede zor oluyo cunku simdi tecrube edindin 3 cu yapmak istersen  asla acele etme ikiside iyice buyusun 3 cu yu cok rahat buyutursun o zaman
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Benimde oglum 4 yasina girecek agustosta

Kucuk oglum 4.5 aylik

Yalniz yasamamama ragmen cok zorlaniyorum, daha aksam esimle dertlestim yetemiyorum kendimi kotu hissediyorum diye. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 422 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Moryel (1,081 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 233 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 385 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 350 göst.