0 oy
661 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Gecenlerde esime kahvaltı hazırladım eşim de o sıra bebeğe bakıyordu sonra bebeğe de bir seyler hazirlayayim dedim eşime sen sofraya otur beş dk ye gelecem dedim baktım eşim geldi üstüne çay dökmüş kizlar çay dokuldu dedi ben neee cocuga bir şey oldu mu diye salona koştum  sonra buna benzer bir olay daha oldu eşim kızdı insan dedi bir şey oldu mu yandın mi der senin yaptığına bak sonra düşündükçe hak verdim ama ben de bir anneyim benim için bu hayatta en ama en önemli şey oğlum o benim bütün dünyam eşimi de çok seviyorum ama yalan yok oğlum artık birinci sırada eskiden karanlıktan korkuyordum şimdi oğlumla uyuyorum bir gram korkmuyorum oğlum için ne yapsam az geliyor gözüme siz de benim gibi misiniz 

Eşinizin üstüne çay dokulseydi aynı durumda siz ne yapardınız benim gibi eşinizle ilgilenmeyi o salona mi kosardiniz:)

16 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından

Hahaha kesinlikle yaparim hep diyorum zaten esime cocuklar olduktan sonraartik senin pabucun dama atildi diye :D

(909 puan) tarafından
Ama ben o gün öyle dediğim için çok utandım :(
(7,098 puan) tarafından
Ay ne utancam be soz konusu cocugum :D o aciyi ceker ama bebek oylemi daha minnacik
(909 puan) tarafından
Burda belirtmedim ben bebekken kaynar su dokulmus bir bacağım bir kolum yanmış sonra sekiz yaşındayken de bir bacağım yandı çok önem veririm bu yüzden bebek ve sıcak şeyler aynı ortamda olmamali
(7,098 puan) tarafından
Kesinlikle oyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlun aglamiyo demekki bişey olmamış eşini sorsan daha iyi olurdueger oğluna bişey olsa senden önce eşin cabalardi ilk o gördüğü için bu kadar sıkma kendini
(909 puan) tarafından
Aynen ya en ufak düşse kıyameti kopartir oğlum ama eşime öyle yaptığım için çok ama çok üzüldüm:(
0 oy
(1,908 puan) tarafından
ilgi bekliyor seninki mesaj veriyo aslında tamam evlat tabiki birinci geliyo ama bu eşini de ihmal etcegin anlamına gelmez pohpohla arada erkek milleti işte :)
(673 puan) tarafından
İyi canm napim bende iş güç çocuk öyle geçiyo günler.  Özlettin kız kendini hamilelik nası gidiyo kaç haftalık oldunuz
(1,908 puan) tarafından
13 oldu stresli geçiyordu uzak duruyorum kötü insanlardan hamilelik fiziksel olarak güzel geciyo bunaltı falan yok kilo almamak için uğraşıyorum şimdilik doktor da öyle istedi senin çocuk ne kadar oldu
(673 puan) tarafından
Aman canm iyi yapıyosun uzak dur stres yapma inşallah sağlıcakla alırsın kucağına. Benimkide 8 aylık oldu bugün teyzesi))
(1,908 puan) tarafından
oy masaallah büyüdü paşa :)
(673 puan) tarafından
Evet canm büyüdü valla
0 oy
tarafından
Bance haklisin, sonucta koskocaman adam. Ustume cay dokuldu diye yanina gelecegine kiyafetini degistirsin sen dokmedin ki. Bende olsam ayni seyi yapardm. 
(909 puan) tarafından
Bak hiç bu açıdan bakmadim farklı bir bakış açısı hoşuma gitti
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bnde aynisini yapardim hep laf arasinda gecer sen cocuklari benden fazla.seviyorsn diye trip atar 
(5,436 puan) tarafından
Hayir 3 tane
Biri 4 yasinda
Biri 4,5 aylik
Biri 30 yasinda :D
(909 puan) tarafından
Kız 30 yaşında olanı at gitsin :)))
(5,436 puan) tarafından
Ama o benim canim canim
(909 puan) tarafından
Maasaah kız sana
(5,436 puan) tarafından
Sagl cnm o olmasa ufaklar olacak miydi ;)
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ben herhalde o an eşimle ilgilenirim. Allah korusun da çocuğa dökülmüş olsa o kadar sakince gelip bana söyleyemezdi çünkü :D bir kez çocuk aniden uzanıp çayın kalanını ağzına götürdü eşim ışık hızıyla banyoya sokup her tarafını ısladı çocuğun. Neyse ki çoktan soğumuş bir çaydı. O anı gördükten sonra sakince gelip çay döküldü demesi beni hiç panikletmez sanırım :)

(909 puan) tarafından
Ya normalde bizim bebek yürüyor yaşına girmedi henüz biri masada oturup yemek yese o masanın dibine kadar gelip girer ben de o an onu düşündüm :(
0 oy
(71 puan) tarafından
tabiki önce bebeğime bakardım bisey olmuşmu diye. sonuçta esim kendini koruyabilir yansada ayı postu gibi derisi var bisey olmaz :) 
(909 puan) tarafından
Allah seni ne etmesin :))))
0 oy
tarafından

İlm fırsat cocuguma bakardım esim de küser dolaba saklanırdı sonra onunla ugrasırdım:D

(909 puan) tarafından
İyi fikir söyleyeyim benim eşim de öyle yapsın:)
tarafından
Dertsiz basına dert acma kız sonra benim gibi herif acaba nere saklandı diye aranırsın evde :))
(909 puan) tarafından
Bazen ben şakasına öyle yapıyordum eşim arıyordu dolaptan aniden çıkıp böhhh diyordum
tarafından
Esim yapıyor biz de de bulana kadar cıkmıyor csnım :)
0 oy
tarafından
Zaten ogluma bisey olsa kendinden once esim oglumla ilgilnir o yuzden esime soraram   dirk ikimz icinde ilk sira oglumz  insanin cani  nasil sorulmaz ki  
(909 puan) tarafından
Benim eşimin yanında oğluma bir şey olsa adam şok geçiriyor hemen donuyor :) bir kere boğuluyordu eşim kaskatı kesildi müdahale edemedi ben hemen ilkyardimda bulundum öyle çocuk kurtuldu
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Ahaha ben bide neeee sakın halima çay dökmüş olma derdim ahaha:D

(909 puan) tarafından
Yok kız halı koltuk nereye istersen gel evimde çay dok hiç umursamam:))
0 oy
(592 puan) tarafından
Esimin ustune dokulduyse esime kosarim, zaten bebege dokulse bebek aglar esim de pervane olurdu  oradan anlardim. 

Tabi esin yandigi icin senin ilgini beklemis sen de bebise kosunca alinmis, olsun bir sey olmaz takilma :)
(909 puan) tarafından
Bu sadece bir örnek ya daha neler neler fark etmeden yapmisim
(592 puan) tarafından
O zaman buna dikkat et demekki esin dikkat ediyor gozlemliyor. Daha cok ilgilenmeye calis, ona bu hissi verme
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah korusun böyle bir durum da kızım ağlamıyorsa birşey olmamış demektir.  Hızlıca bakar gelirim yine de eşime yardımcı olurum sonra. Evlatlar herşeyimiz ama eşlerimize de üvey evlat muamelesi yapmayalım. 
(909 puan) tarafından
Haklısın canım :(
0 oy
(333 puan) tarafından

Sanirim ben bisey oldu mu cok yandin mi cocuk iyi mi derdim daha doğmadığı icin tam kestiremiyorum. Ama esini ihmal etmemelisin ne kadar caninda olsa ilerde gene seninle esin kalacak o da anne evladiydi senle evlendi annesinden ayrildi senin evladinda büyüüp yuva kuracak esinle bas basa kalacaksin :) ikisi de eminim cok degerlidir ama bebek fazla ilgi ister diye esinide boslama canim. Gecmis olsun

(909 puan) tarafından
Kız bu bebiş bana çektiyse evlenir karici olur :))
0 oy
tarafından
Eşimin ustune cay dokulseydı esımle ılgılenırdım cunku her ıkısınede dokulmus olsaydı eşim acıdan ölsede oglumuza bakardı kendı canının derdıne dusmezdı bunun rahatlıgı ıle cocuk aklma gelmezdi kuzum. Ama tabıkı benm de ılk oncelıgım cocugum eşimimde oyle.. Hayatımızın en guzel anlamı. 
(909 puan) tarafından
Ben aşırı taraf tutuyorum galiba :(
tarafından
Kuzum taraf tutmak degıl bu sakın uzme kendini. Ama babası da dusunur yanı evladı yansa gelıp ben yandm bana bak demez onu idrak et zamanla duzelır hepımız korkuyoruz evlatlarımız ıcın. Senn hareketınde anormal degıl sadece zmanla alısacaksın. Bazen mesela bende esıme guvenmyorm sen yapamazsn sen bakamazsn vs ama emanet edınce bır bakıyor aklm hıc kalmyor. Sende esıne emanet et onla vakıt gecırsın eşine guvenmeyı ogrenrsun hem. Bız anneler bıraz pımpırıklıyız olur oyle
(909 puan) tarafından
Sağol canım <3
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Eşim çocuğun üstüne dökecek yada yanlışlıkla da olsa zarar verecek  sorumsuz değil ki öyle bir şey olsa hem beni çağırır hem de çocuk ağlardı bu  yüzden eşime koşarım ilk Bi şeyin var mı diye 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Haklısın canım .Ben de senin yaptığını yapardım.Benim eşim de kıskanıyor :) Evlat daha ağır basıyor gerçekten

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 359 göst.
23 Nisan 2020 Aile kategorisinde Talha nin annesi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 342 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 200919 (654 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 373 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 313 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...