0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bebegim ezan okunurken agliyor nebe suresini actim uyumasi icin acmadan once sesi cikmiyordu ama aglamaya basladi niye agliyor hala anlamadim televizyon sesinde sarki sesinde halbuki aglmaz

5 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Okuyanın sesinden korkmuş olabilir mi ki canım
tarafından
Olabklir canim ama bizim ev camiye yakin ezan okununca surekli agliyor youtubeden acincada agliyor anlamadim necin agladigini biturlu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ezan sesi birden başladığı için ve yükses ses olduğu için ağlıyor olabilir sureleri de biraz kısık ses de açmayı deneyin
tarafından
Yok cam butun sesleri hep ayni ses yuksekliginde dinletiyorum aglamiyor ama ezan veya dua olunca agliuor
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Canım bebeklerin göz perdeleri açık, ezan okunurken şeytanların kaçtığını görüyo olabilir. Sen okurken de aynısını yapıyor mu
tarafından
Yok biz okuyinca sesini etmiuor ama telefonda acinca agliyo surekli nini falan aciyorum cisgi film aciyorum sesi cikmiyo ama ezan veya dua acarken icli icli agliyo
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim yeğenim 1 yaşında diğeri 4 onlar da korkuyor
tarafından
Ne icin acaba korkuyorlar bilmiyorum ki benim kizim bildigin icli icli agliyor kapatinca susuyor
(3,107 puan) tarafından
Bilmiyorm vala. Ama yeğenlerim annemdeyken korkuyor çünkü cami yakın çok ses geliyor uyuduklari odaya. Onların evine cami uzak o yüzden fazla gelmiuo sesi. Belki de alışkın değiller diye
tarafından
Olabilir canim
0 oy
tarafından

Helle bunu bir hocaya sor ...

tarafından
Soracam canim muhakkak

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 244 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy