0 oy
5,585 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Varmı aslı astarı kızlar anneannemle konuşurken napiyosun dedim tuvalete gircem dedim kapatayın telefonu gir sonra ararım dedim yok ezan okunuyo günah sen bunu bilmiyonmu dedi ilk kez duyorum dedim :ermm:

31 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Bende bilmiyodum üniversitede öğrendim yurtta tuvalet sırası bekliyoduk bana sira geldi tam gircem arkadsm dur dedi noldu dedim ezan okunuyo dedi niye ki dedim ezan okunurken girilmz dedi ama cok sıkıştım altıma yapcam o sira kizin biri geldi o zaman ben bi gireyim dedi girdi bende bekledim ole :)) arada aklima gelnce girmeyim bari diyorum ama illa unuttugum oluyodur :)

tarafından
Ben girmem daha bilmiyodum öğrendim ama iblisler oluyormuş
(1,964 puan) tarafından
Okudum canım vala bende bilmiyodum
tarafından
Carpilacaz haberimiz yokmuş vay bee
(1,964 puan) tarafından
Ahahhh aynen vala neyse ogrendik:) ama unutuyorum bazen :) sen nerelisin canim konuşmaların dikkatimi çekiyo gii falan :)
-Reklam-
+1 oy
(354 puan) tarafından
Ezan dinlemek ve tekrar etmek sünnettir ezanı tuvalette dinlemek adaba aykırıdır bu yüzden girilmez derler 
(354 puan) tarafından
Anneannene teşekkür et bence :))))
tarafından
O zaten ne diyosa çok doğru konuşur bana bazen cok kızar sesimi bile yükseltemem çünkü beni anneannem büyütmüş kafamı kirsa sesimi çıkarmam canım minnosum :)))
(354 puan) tarafından
Ne güzel hakkı ödenmeyecek bir insan demekki :)
tarafından
Evet canım bemim çok özlüyorum ama işde onunda bir hayatı var işde
(354 puan) tarafından
Allah hayırlı uzun ömür versin inşaAllah canım benim
0 oy
(822 puan) tarafından
Banada annem öyle söyler bende girmem beklerim
tarafından
O vakit bana günah mı oldu hepde denk geliirim aksine
(822 puan) tarafından
Bilmeden yapılandan  sorumlu olmuyosun die duydum canım
0 oy
(10,046 puan) tarafından

O an altımıza mi işeyelim yani tövbe tövbe :D ben ilk kez duyuyorum canim

tarafından
Giii ne bilim bende ilk kez duydum hatta kızdı bana birdaha yapma diye
(295 puan) tarafından
Ezan okununca girilmez ve wc ye geçeeken destur denir banyoya geçerkende destur diyeceğiz..Ezan en fazla 3 dk sürüyor o süre beklenebilir..Çünkü banyoda wc de lavabo deliğinde üç harfliler bulunur siz destur derseniz çekilirler...Ezan okununca tüm hayvanlar zikir eder ama üç harfliler huzursuz olurlar wc de de çok bulunduğu için ezan okununca girilmez...Lavabolarınıza sıcak su döktüğünüzde lütfen destur diyelim ki sonra sorun yaşamayalım..
tarafından
Çok hassas konular bunlar aslında
(295 puan) tarafından
Hassas ama bilmemiz gereken konular..İlmihal okumamız lazım şimdi bu kadar huzursuzluk muhabbetsizlik hep bilmediğimizden oluyor..Evlilik ilmihali var her evli çiftin okuması lazım ibret alması lazım ..Bilgi sagibi olmalıyız çok eksiğimiz var çok...
tarafından
Ayy olmazmı yarabbim allah ın karşısına nasıl çıkacaz biz bilmiyorum
0 oy
tarafından
Günah mi bilmiyrm annemde girilmez derdi. O yüzden girmem. 
tarafından
Bende aksi gibi giriyodum ama günah olduğu aklımdan bile geçmedi ben günaha mı girdim acaba simdiye kadar
0 oy
(305 puan) tarafından
Oyle bsey oldgunu bende duydum ezan okunurken grmem eger yakalanmissamda hmen cikmaya bakarim 
tarafından
Ayy benimde aksine hep ezana denk gelir allah affetsin ancak bilmiyordum ki
(305 puan) tarafından
Olsun canmm herkes herseyi bilmiyoki :)
tarafından
Birdaha yapmam artık
0 oy
tarafından

İlk kez duydum :ermm:

tarafından
Bende yeni duydum ve anneannem kızdı bana birdaha ezanı bekle dedi
tarafından
Şimdi küçük bir tırstım o yüzden bende bir daha gitmicem
tarafından
Bende iblisler oluyormuş tuvalette ayyy
0 oy
(849 puan) tarafından
Canım benim bildiğim kadarıyla ezan okunduğu vakit iblisler tuvalete kacarlarmis ondan dolayı girilmez kaynağı varmı bilmiyorum ancak bazı hocalardan bu şekil de duydum 
tarafından
Onu bende yapmam nedendir bilemem ama takıntı gibi bişey o bende
(295 puan) tarafından
Mertin annesi banyonun kağısına kıyafette konulmaz çünkü banyoya geçerken destur deyip geçememiz lazım ki üç harfliler tarafından rahatsız olmayalım..Biz banyoya geçerken destur deyip geçiyoruz o zaman onlar çıkıyor kıyafetin üstünden atlayıp geçiyor ve hastalık müsübet bulaşıyor...
(849 puan) tarafından
Bunu ilk kez duydum canım asmiyorum zaten ay korktum:)
(295 puan) tarafından
Korkman içim yazmadım tatlım bilinçlenmek amacıyla yazdım kuzum...Rehavet olur huzursuzluk olur hastalık bulaşır ..Ben bildiklerimi paylaşıyorum canım..Hep besmele çek sürekli oku dua et Allahın izniyle birşey olmaz canım...
(849 puan) tarafından
Amin canım insallah
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Banada annem derdi hep bende hoc girmem beklerim ezani
tarafından
Bende beklerim artık iblis oluyomuş baksana ayyy onlar gidene dek beklerim
(2,931 puan) tarafından
Evet bnde öyle duymuştum wc ve banyolara saklaniyolarmis ezan okunurken
0 oy
(153 puan) tarafından
Canim sana bı hikaye anlatım vaktinde bir adam varmış ezana o kadar saygı duyarmis ki iş yaparken ezan okunsa o işi bırakır öylece bitene kadar beklermis bir gün bu adam ölmüş cenazesi kalkiyormus millet tabutunu sirtlamis defnetmek için götürürken ezan okunmuş ve kimse tabutu ileri tasiyamamjs oylece kalakalmislar ezan bitmiş ve hareket edebilmisler yani demem o ki aslında doğru olan bu tuvalete ben de girmem ezan okunurken rahatsız olurum yani mesela muzik sesi kisarim tv kisarim uzaniyorsam toplanirim saygı işte :) 
tarafından
Hani aynısını yaparım hatta mezarlıktan geçerken müzik dinlemek de çok günah mış mesela dinlemem ben tuvalet meselesini bilmiyodum iyikide öğrendim
(153 puan) tarafından
Aynen canım benim
0 oy
tarafından
Hiç duymadım öğrendiğim iyi oldu  canim
tarafından
Bende yeni duydum bilmesek halen aynısını yapacakdım iyiki demiş anneannem
tarafından
Aynen canim  yoksa hiç dikkat etmiyoz  allah affetsin
tarafından
Valla yaaa anneanneme sorucam birde mezarlıktan geçerken müzik dinleme dua oku çok sevap olur sen okurken onlar ayaklanır dinler seni diyo bende hep öyle yapıyorum mezarlıktan geçerken müzigi komple kapatırım duamı okurum dikat edecem ama
0 oy
(1,390 puan) tarafından

Ben de biliyorum bunu canım. Bir arkadaş daha yazmış ben de öyle biliyorum. Ezan okunurken şeytanlar fln tuvalete pis yerlere kaçarmış. O yüzden girilmez diye biliyorum. Çoğu zaman uygulasam da çok sıkıştığımda giriyorum mecbur :ermm:

tarafından
Ben giremem daha duydumyaa ezan bitene kadar beklerim artıkın :)))
(1,390 puan) tarafından
Bekle bekle en iyisi :))
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Allah afetsin cnm valla hiç bilmiyordum 
tarafından
Öğrenmiş olduk vala giren öğrenmiş oluyo bu sayede anneannemde saolsun iyiki demiş birdaha girmemki
(1,816 puan) tarafından
Aynn cnm ;)))
0 oy
(207 puan) tarafından
Bende girmem ezan okunurken tuvalete aslı astarı varmı yokmu bilmem ama girmedim hiç girmemde
tarafından
:)))))))))))))) ben bu 12 karakterinnnnnnn
(207 puan) tarafından
Bu 12 karakter ne oluyor rahime
tarafından
Şimdi cevap yazıyosunya diyelimki 12 harfden olmuyorsa kabul etmiyo evet yazcam mesela yanına gülücük yada evettttttttttt diyerek uzaltmak zorunda kalıyoruz bize bir eveti bile çok görüyorlar valla
(207 puan) tarafından
Hee doğru gerçekten ya kısa yazınca olmuyo anladım:))
tarafından
Hahayy allah seni napmasın denedinmi
0 oy
tarafından
Ezana saygıdan olabilir
tarafından
Günah mış şimdi arkadaşlar dediya iblisler giriyomus ezan bitene dek daha girmem
0 oy
tarafından
evet doğru çok acil ise musluk açılır duyulmasın diye ezan sesi
tarafından
Valla daha neler bilmiyoruz aslında
0 oy
(296 puan) tarafından
Günah oldugunu düşünmüyorum sadece saygıdan olması gerektiğini düşünüyorum çünkü tuvalette ezan sesi duyma durumu söz konusu ama benim evime cami uzak ben duymuyorum kolay kolay kaç defa girdim kim bilir 
tarafından
Bizim burdan duyuluyo cami çok yakin yaa birdaha yapmiycam ama iyikide öğrendim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Cok aşırı sıkışmadıysam dayanacak kadar zamanım varsa bende girmem beklerim canım. 
tarafından
Bende öyle yaparım bilmediğim birşeyi öğrenmek çok güzel bişey
(7,118 puan) tarafından
Aynen kuzum.
0 oy
tarafından
Canim ben de buyuklerimden böyle öğrendim bi de tuvalette konuşulmaz onu da biliyorum
tarafından
Yaa varya aslında neler neler bilmiyoruz öğrenmeyi çok seviyorum
tarafından
Aynen canım insan her gün yeni bişey ogreniyo
0 oy
tarafından
Gunah denemez canim edeben girmemek gerekir eger cok sıkışık degilsen beklemelisin
tarafından
Ezanı diyorum zaten burda yakın ya artık girmem bende

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 243 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 443 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 346 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu