0 oy
532 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2 yıllık evliyim 3 ay sonra 3 yıl olacak ne bayram alışverişi nede bir şey alamadım  şeker bile almadım ama insan bir uğrar 7 kayinımın evi hurda 4 tane de görümce ama kimse gelmedi 

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kiz gelmemesi daha iyi bence keski banada kimse gelmese ahhh
tarafından
:))))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kız eşin 12 kardeşler mi abooo
(399 puan) tarafından
Bende onu hesapliyordum yalniz değilmişim
tarafından
Bende hesapladım: D
tarafından
Sayımız gittikçe artıyor kızlar :))
+1 oy
(1,186 puan) tarafından
Siz büyükmüsünüz yoksa küçük mü
tarafından
Nasıl yani
(1,186 puan) tarafından
Eşim kardeşlerinin küçüğü mü yoksa büyüğü mü canım
tarafından
Canım eşim büyük ondan 4 tane küçük var eşim 37 yaşında
+1 oy
(948 puan) tarafından
Bence şen çok şanslısın çünkü ben nekadar uzaklassam onlar zorla kapıma giriyor kiz bence sevinmelisin gelmedikleri için 
+1 oy
tarafından

Aynıyım canım kapıyı çalan kimsemiz olmadı  insan o kadar üzülüyor ki çok yanlız hissettik eşimle kendimizi

tarafından
Aynen öyle canım
+1 oy
(240 puan) tarafından

Kız ben kimse gelmesin diye bayramda eşimi alıp anamın evinde geçirdim sende kimse  gelemdi diye dert yaniyon :D

0 oy
(202 puan) tarafından

Valla cnn bana da kimse gelmedi hiç takmıyorum :ermm:

0 oy
(1,113 puan) tarafından
Aranizda bir sorun mu var yoksa esin en küçük mu cok istiyosaniz siz gitseydiniz neden hep karsidan bekleniyoki
tarafından
Eşim en küçük deyil eşimden 4 tane küçük var
0 oy
(82 puan) tarafından
İnsan kendini çok kötü hissediyor kuzum haklısın benim eşim astsubay bizde memlekete yakınız aramızda 2 saat var her neyse işte memlekete abimler halamlar filan gelmiş bizim izin olmadığı için gidemedim sonra dedim belki onlar gelir ama yok hiçbiri gelmedi artı bizim burdan geçip başka biyere gezmeye gidiyorlar çok kırıldım gerçekten kendimi çok kötü hissediyorum çok kötüyüm cokkk hepsi beni silmiş gibi hissediyorum :(
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Virüs zamanı biz gelmesin kimse diye kapıya kilit vuruyoruz sen gelsinler diye dert yanıyorsun daha bu virüs bitmez 
tarafından
Canım durumumuz olmadığı için gelmediler sanki ne isteyecem onlardan
0 oy
tarafından
Bunzamanda gelmedikleri daha iyi seneye inşallah ortalık düzelirde gelen giden çok olur bayram bayram  gibi olur inşallah 
(105 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
tarafından
Kız virüs var haberin var dimi gelmemeleri daha mantıklı olmuş bak sayı gün geçtikçe artıyor 
tarafından
Kız ondan deyil her kes toplamış bide bana resim atıyor lar
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla keske bizede kimse gelmese cocugum ufak annemlerdeyim babam rahatsiz annemde astim var gelen gelene sinir oluorum bebegimi kucagina almak isteyene kimseye vermiorum malum virus var diorum 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bi zahmet gelmesinler virus var
0 oy
(774 puan) tarafından
Banada kimse gelmedi ama ben dert etmiyom:)
0 oy
tarafından
Maslaah kaç kardeşler biz bize yeteriz gibi  siz daha yeni evliymissiniz siz gitseydiniz  
tarafından
3 yıllık evliyim neredeyse gelmeme sebepleri durumumuz olmadığı için sanki bir şeyler isteyeceğiz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 932 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 832 göst.
0 oy
3 cevap 228 göst.
0 oy
9 cevap 557 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,648 soru