0 oy
977 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimin amcaoglunun eşi doğum yapacak cuma günü başka sehirdeler çiçek yollayacakmıs beyzadem. Ben doğum yaptığımda kimse çiçek getirmedi eşim bile. Hediye almadı haliyle zoruma gitti. Kimsenin umurunda değildi benim dogurmam üstüne üstlük 2 kere bebeğimin nabzı durduğu halde zor bir doğum gecirmeme ragmen hastaneye zahmet edip gelmediler yani eşimin akrabaları şimdi kalkmış bana diyor çiçek yollayacam insan kendi karısına bi çiçek almayip amcaogluna alması zoruma gitti.. haksız mıyım yani.. migren tavan yine bende.. kızinca da çocuk gibisin diyor haksız mıyım 

24 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Oha :angry: oldu canım başka :angry::angry::angry::angry::angry:

-Reklam-
0 oy
(138 puan) tarafından
Sen doğunca sana almadiysa ve ona gönderiyorsa çok saçma. Bana niye göndermedin de ona gönderiyorsun diye sorunca ne diyor
(191 puan) tarafından
Cevap vermedi canım haklı olduğumu kendisi de biliyor
0 oy
(138 puan) tarafından
Önce karına almayı öğren sonra disaridakine birlikte alırız desene. Hay Allah'ım ya bu erkek milleti saf mıdır nedir
0 oy
tarafından
Kendı kocası yollamıyodur senın kocana ne oluyo acaba. Hastane cıcek kabul etmez sanmyoem bızım burada canlı cıcek yasak. Hoş değil cıcek yollaması bence. Birde kendı esıne almamısken aıleden kmse yannda olmamısken hakkaten senın kocaya ne oluyor acaba
(191 puan) tarafından
Anlatamıyorum ki anlatsamda anlamıyor maalesef :((

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,071 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 534 göst.
0 oy
11 cevap 520 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy