0 oy
807 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından

Kızlar kaç haftadır burdayım herkes değil tabiki ama burda bi kaç kişi var eskilerden sadece birbirleriyle yorumlasiyolar kendimi dislanmis gibi hissediyorum o kadar yorum yapıyorum bana cevap gelmiyo kendi arkadaş grubuna cevap veriyolar buranın sohbeti güzel üzüldüğüm de oluyo güldüğüm de ama bu bikac kişi yüzünden giresim gelmiyo bazen :D 

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim ♡♡♡♡

23 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Evet bunu yapiyorlar ha birde dobrayim ayagina cirkef olanlar :D
(1,037 puan) tarafından
+++++ :)
-Reklam-
+3 oy
tarafından
İsme bakmam bile herkese yazarım adam seçmem Bi kaç kişi hariç 
(1,037 puan) tarafından
Aynn bende öyle isme bakmadan yazıyorum bildiğim.biseyse yazıyorum isme bakmadan
+2 oy
tarafından
Kimmis onlar :D
(1,037 puan) tarafından
Işte onlar sohbete devam ediyo aynı yorumun altındayız kendimi tınlamamış gibi hissediyorum amann neyse :) benim de taktima bak
(48,657 puan) tarafından
ben post acinca herkese.+ oy verip bide cevap yazarim beni saymis cevap yazmis diye o an muait degilsem ilk müsait oldugun zaman mutlaka bastan sona bakarim bide cevapsiz bıraktığım kalmasin diye. sürekli post acip isine gelene cevap yazanlara sinir oluyorum
(48,657 puan) tarafından
bende öptüm seni ve minnak bebisini ☺️☺️☺️
(1,037 puan) tarafından
Mihriban ikbal aynı düşüncede olduğumuza sevindim ♡ :D
(48,657 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız ben ilgi alanıma giren şeylere yazıyom :D eskiden tanıdıklarıma da ayrı ekstra yazıyorum ama evet :D 
(1,037 puan) tarafından
Postlara değil.canim yorumlara cvp vermiyolar demek istedim
+1 oy
(14,079 puan) tarafından

Ben olmadığıma göre kimmiş onlar de hele:D

(1,037 puan) tarafından
Kız onlar kendini biliyo bildikleri için katılmamışlar bile postuma : D
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Bildiğim bir konuysa kişi farketmeksizin yazarım 
(1,037 puan) tarafından
Posta değil canim yoruma cvp yazarken yazmıyorlar kendileri yorumlasiyolar sen kaliyon öyle cvpsiz
+1 oy
tarafından
Kuzum bılgım olmadığı konuda yazmam 

Yada okurum çıkarım cevap yazmaya vakit olmaz 
(1,037 puan) tarafından
Yazdığıma cvp alamadım canim laf atıyorum tik yok :)) kendileri kaka kiki msjlasiyo neyse babaneyse :))))))
0 oy
tarafından

Rica ederim :D

(25,224 puan) tarafından
Hahaha kız öyle deme bana ciddi olasım geliyo :D
tarafından
selinne öğretmeniydin
tarafından
:D :D çocuklara ciddimiydin
(25,224 puan) tarafından
Hahaha anaokulu kız:D eh yeri gelince tabi ciddi oluyon:D özel hayatımda neşeliyimdir ciddiyeti sevmem:D
tarafından
Ben de çocuk gelişimi mezunuyum 1sene 6 ay çalıştım Bi kurumda. Çok seviyorum mesleği ama ilahiyata yöneldim 4-6 yaş mevzusu var malum.  Hayırlısıyla okulu bitirirsem diye dua ediyorum virüsten önce okul biter heralde :D
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Ay İnan seninki sadece kuruta asla öyle bir şey yok asla öyle bir şeyle karşılaşmadım
tarafından
Demi ya:)
(1,037 puan) tarafından
Yok merve lafim herkese değil zaten canim sen de yorumlarıma katılmstin bilmiyorum bazı eskiler öyle kendimi askeriye de hissediyorum hatta bazen dede torun gibi :D
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Kim giz onlar

(1,037 puan) tarafından
Orta ya attım artık lafı canim onlar biliyo kendini :)
0 oy
tarafından
Aman kuzum takilma 
(1,037 puan) tarafından
Ay yok takilmiyorum da cevapsız kalınca ;)) onlar kamara kiriri ben kalmışım cevapsız ortada:D :D
0 oy
(2,209 puan) tarafından
Birçok kişi var onlar daha yakin geliyorsa birşey yapamazsin ki herkes özgür fikirlerinde :) özel sohbetlere fazla katilmamayi tercih ediyorum
(1,037 puan) tarafından
Bundan sonra ben de senin gibi yapicam galiba canim arkadaş kurmaya değil de özel sohbete girişmicem:)
(2,209 puan) tarafından
Bencede :))
0 oy
tarafından

Yeni katılınca oluyo cnm öyle ya bende ilk başta öyle düşünüyodum zamanla yorumlaştıkça fikrin değişir ve arkadaş ortamı kurarsın ben hala krtaya yorum yapıyorum arkadaş ortamım falan yok :D

(1,037 puan) tarafından
Onların ortami onların olsun zaten de bisey sorunca tenezzül etmiyo hanımlar
tarafından
Eh bazen oluyo bazende olmadık cevaplar çıkıyo  cnm valla
(1,037 puan) tarafından
Bak buda doğru :) hiç yazmasınlar daha iyi diyosun yani
tarafından
Ortama bağlı valla canm nerde ne olacağı belli olmaz :))
0 oy
tarafından

Kim ki onlar Lee Lee:D

(1,037 puan) tarafından
Sen :D şaka şaka
Posta yazmamışlar bile canim biliyolar kendilerini
tarafından
Ben olmiyayım daa :)))))
0 oy
tarafından

Oy çen üjüldün mü :D

Canım 1 yıldır burdayım ben yorum yaparken isme bakmam pek anladığım bir konuysa yazarım sen niye kendini dışlanmış hissediyorsun ki çokta şeetmemek lazım:D 

(1,037 puan) tarafından
Yok sey etmedim de :) yazıyorum adamlar sohbet ediyo cevap vermiyolar kendileri grup halinde yazısıyolar
0 oy
tarafından
Aynı kız bak post açtım cevap veren yok teeahh
(1,037 puan) tarafından
:D aman vermesinler zaten ben vazgeçtim
0 oy
tarafından
Bi de şu var sen post açarsın onlardan biri cevap atar ve diğerleri o yorumun altında konuşmaya başlar senin poatunla alakası yoktur ve sana sürekli bildirim gelir bu daha sıkıcı bence
(1,037 puan) tarafından
Hahaha senin postu hatirladim şimdi:D
tarafından
Yok kuzum benim postım değil sadece herkeste oluyo bu ben çok post atan biri değilim o yüzden beni rahatsız etmiyo
0 oy
(664 puan) tarafından
Benim de başıma geliyor bir çok posta yorum yapmama rağmen cevap gelmiyor bende yorum nadir yazıyorum yazacağım şey yazılmış oluyor bende artiliyorum hatta geçen gün farkettim bi postta bütün yorumlara cevap vermiş sadce ve sadce bana cevap vermemiş bu arada burda ne arkadaşım var nede problemim olan biri 
(1,037 puan) tarafından
Bende de oldu çok bakıyorum herkes cvp li bana cvp yok alla alla diyorum:D beğenme di galiba beni diyorum:D
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 burayı Fazla ciddiye alma:) 
(418 puan) tarafından
+++++ katılıyorum
(1,037 puan) tarafından
+++++++++++++ ♡
(2,891 puan) tarafından
:) ❤️❤️
0 oy
(48,657 puan) tarafından
☺️ ben bakmıyorum eskisine yenisine herkese yaziyorum