0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (93 puan) tarafından
Merak ettim kizlar çünkü birisine desem anlamıyor yaşayan bilir ..ne yapıyorsunuz nasıl yaşıyorsunuz veya yendiniz mi hastalığı. Benim ömrümden ömür alıyor neredeyse hicbisey yapamıyorum odadan odaya bile gidemiyorum ışıklara vb binlerce şeye kafamı takiyom ..bı kahve yapayım diyorum kaç dk anca yapıyom bütün mutfaktaki fişlere fırına ocağa taktiriyor çok zor..ilacım var icecem ama bebeğim 4 aylık sütten kescem ..ama hergun öyle deyip içemiyorum bari bugünde anne sütü içsin diye :) sizde durumlar nasıl 

6 Cevaplar

0 oy
(3,400 puan) tarafından
Okb değil ama takintilarim var ileri boyutta değil ama olmasından korkuyorum artık 
(93 puan) tarafından
Başta bnmde öyle idi sonra çoğaldı çoğaldı çoğaldı sonuç bu tedavi olup kurtulmak istiyorum eğer cogalirsa benden sana tavsiyem git tedavi ol ..ama şu da var herkeste azda olsa takıntı olur ama bnmki farkli
(3,400 puan) tarafından
Önceden misafir falan geldiğinde umursamazdim şimdi etraf dagildimi kalbim sıkışıyor gibi oluyor kendime engel olmayıp orayı burayı düzenlemeye kalkiyorum WC takıntım var kim girip çıkarsa çıksın çamaşır suyu dokmem lazim
(3,400 puan) tarafından
Şey düşünüyorum hep gelen sanki benim evime bakıyor pis mi dediki şunu nasıl buldu ikramlarimi begendimi
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Benimde var bir deil birkaç takıntı birden artık onlarla yaşamayı öğrendim diyelim ilaç kullandım doktora gittim falan ama bitmedi malesef
(93 puan) tarafından
Ben ilaç kullandım da ne gzl duzelmistim sonra bıraktım sebebini boşver ah ah keşke devam etseydim
0 oy
(1,191 puan) tarafından

:D

Gece kalkıp ocak kapalimi firin kapalimi kapı kilitlimi tüp kapalimi diye bakarim bazen bakarim yatağa geçerim tekrar kalkatlr bakarim hastalik değilde bence tedbir

(93 puan) tarafından
Dedim ya her insanda azda olsa olur ama bnmki sadece bu küçüğü ..ben her an bişey düşünmeden duramıyorum iş edemiyorum
(93 puan) tarafından
Yaptığım her işi tekrar ağzımla söylüyorum yaptığım iş değil beynim beni yoruyor dolap silecem orayı silmismiydin bura temizmi çamaşır katlicam o çamaşırın içinde başka eşya kalmismidir ohoo bissuru
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Bende zor durumdayım baya biseye taktım takiyorum yapiyosam dört dörtlük hiç kusursuz olacak dedimki misafir bekliyorum ne zaman gelecekleri belli değil bi de annemlere gideyim 1 hafta kalayım gitmeden de dip köşe temizlik yapayım ikramlık hazırlayım buzluğa koyayım 3 gün temizlikle uğraştım yapıyorum kendi yaptığımı beğenmeyip tekrar yapıyorum balkon derzlerini 3 kere falan fircaladim evin içini sen düşün ikramlık yapcam pogacalari boyutları aynı olmadı tek tek onunla uğraştım buzlukta herşey muntazam bütün kiymalar aynı şekilde bi tanesi 1 cm daha ince değil hepsi aynı 3 kere mutfak dolaplarını sildim canım çıktı kaç gündür arkadaşım yok eşim yok desem yeri e anne baba uzakta konu komşu hep yaşlı bi çocuk bi ben canım sikilmiyo diye takilmiyorum şimdilik ne zamana kadar böyle gidecek bilmiyorum 
(93 puan) tarafından
Ovv sende baya takintilisin bence tedavi ol çünkü iyileşmiyor her şeyi iki üç defa yaparsan hayattan bikarsin onun yerine bir kere temizleyip keyif yapabilir veya çocuğunla ilgilenebilirdin bu illet hastalık çok zaman kaybettiriyor
(7,043 puan) tarafından
Ve giderek artiyo durdursmiyo insan kendini
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Bana yapılan haksızlıkları cok takıyorum 
0 oy
(804 puan) tarafından
Benim yok ama eşimin okb mi takıntı mi bilmiyorum sık sık tüm prizleri mutlaka kontrol eder kapıları camları sonra sigara içtikten sorna kulluğe su döker kesin sondugunden emin olmak için sonra çakmaklari lavabonun içine koyar patlar vs bisi olur diye sonra kızıma karşı da çok takıntılıdir aman çok yemek verme tıkanır ama saçı Bi gram ıslak kalmasın hasta olur yani hala bebekmis gibi önlemler alır 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 197 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 445 göst.
9 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,123 puan) tarafından soruldu

380,233 soru

11,383,807 cevap

34,882 kullanıcı

...