0 oy
965 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bunlarin bu kadar cogalmasinin sebebi cezalarin caydirici olmamasi mi? Yoksa p*rno siteleri mi? Bence ikisi de. Şok oldum. Bu kadar cok oldugunu bilmiyordum. Allah belalarini versin. Bir de anneleri nasil fark etmedi bunları? Illaki bir degisiklik olmustur !

image

20 Cevaplar

+10 oy
tarafından

En İyi Cevap
Basimiza gelenler bosa degil. KULA BELA GELMEZ HAK YAZMADIKÇA, HAK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA. 
(5,436 puan) tarafından
Artiliyorum seni biz farkindayiz ama azanlar farkında degil birde şu aklima geldi rabbimin varlığına inanmayanlar görmediğimiz virüse nasil inaniyorlar
tarafından
Ölünce inanırlar belki
(5,436 puan) tarafından
Aynen :(
-Reklam-
+3 oy
(5,323 puan) tarafından
Kanım dondu resmen. Allah hepsinin belasını versin pislikler
tarafından
Igrenc ya. Insan oz kizina nasil bu gozle bakar. Cehennemin odunu bunlar. Sabilere nasil kiyar insan
(759 puan) tarafından
bunlar insan deyil bunlar idamı hak eden kisiler
tarafından
Keske gelse idam. Kisasa kisas yapilsa. Yagli kaziga oturtulsa
(5,323 puan) tarafından
Bunların şeyini kesecekler aleme ibret olsun diye. İnsanlar öz babası Ada mi guvenemiycek yazık Allahım hangi günlere geldik
(759 puan) tarafından
doru dedin bunları yapanlara idam yetmez gece gündüz iskence görmeyleri lazım iyrenç mahlukatlar
+2 oy
tarafından
Allah kahretsin iğrenç mahluklar iblisler bunları idam edeceksin idam aşacaksın o çok kıymetli s.klrnden kopama kadar bekleteceksin altta da kazıklar düşen oturacak kazığa düşen oturacak kazığa allah bin türlü belâlarını versin 
tarafından
Katılıyorum. Kiyamet alametleri bunlar.
tarafından
Kopsada kiyamet bitse artik su eziyet dayanamıyorum artık bu dunyayida düzenini de midem almıyor
tarafından
Biz daha cok cekecegiz. Basimiza gelen musibetler bosuna degil
+1 oy
(1,329 puan) tarafından
Devlette sizin babanız bunlar normal diye aynisini yapsalar onlara....
tarafından
Devlet anca hapsihaneye atsin. Cok uslaniyorlar ya
0 oy
tarafından
Allah belalrni versin okurken kanım dondu asyalik şerefsizler cezalar kesinlikle caydırıcı değil bunları direk oldurmicksn isgencd edecksn ölmek için yalvarcklar 
tarafından
Idam gelse bi nebze durulurlar belki ama hapishaneler 5 yildizli otel gibi. Ekmek elden su golden. Para derdi yok, calisma derdi yok. Bi de saliverilenler var tabi
(3,274 puan) tarafından
Hatceee cnm sen boyle diyince bir adamın dediği laf geldi aklıma karnım çok açtı ekmek çaldım diye beni hapise atıp günde 3 öğün yemek verdiler demişti çok manidar geldi
tarafından
Dogru söze ne denir. Adam da hakli olarak kendini savunmus. Ulkenin durumu ortada.  Dışarıda bir sey çalar,  caldigi seyi iceride bedava verirler
0 oy
(759 puan) tarafından

Allah belanızı versin sizin Lanet olsun bunlara insan kızına nasıl kıyar anlamıyorum ya:angry:

tarafından
4.5 yasindaki cocuga tecavuz ne demek ya. 3 yasindan beri tecavuz demek. Tovbe ya Rabbim minicik bebege seyin nasil kalkti pislik adam.
0 oy
tarafından
Allahm sen seytana uydurma rabbim kıyamet alametleri resmennn
tarafından
Bunlar seytanin ta kendisi. Seytan bunlara uyar artik. Benim merak ettigim konu anneleri hic mi fark etmedi. Illaki bi degisiklik olmustur bu sabilerde
0 oy
(15,966 puan) tarafından
Bence baba kelimesi kullanılmamalı pedofoli değil. Onlar babaysa benim babama ya da eşime ya da diğer iyi olan bütün babalara haksızlık oluyor. 
tarafından
Haklisin. Ben diyecek bir sey bulamıyorum. Ama aklima bisey takildi anneleri hic mi fark etmedi
0 oy
(986 puan) tarafından
Allah'ın kanunları işlemedikçe dünya gitgide daha da iğrençleşecek. Tecavüz edeni halk elleriyle taşlayarak öldürmeli ki ibreti alem olsun. Herkes haddini bilsin diye 
tarafından
Bence de. Ya idam edilmeli, ya ezerek öldürulmeli, ya da şeylerinden sallandirilmalilar
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Bunu şerefsizleri içeri atıyorlar sezsiz sezsiz durunca iyi halden indirim yapıyolar adaletin zayıf oldugu bu ülkede hak edene hak ettiği ve aklını basına aldıracak bi ceza gelmediği sürece bu millet akıllanmaz resmen kanım dondu ya insanın kendi canına nasıl o gözle bakar bide ben senin babanım bunlar normal diyen bi zihniyet

Bu vürüs bize hak kızlar
(2,565 puan) tarafından
O değil insan bu devirde evlat büyütmek bile o kadar zor ki kim hangi gözle bakıyor bilemiyorsun mesela kız evladın var ve cinsel egitiö veriyorsun diyosun ki burası ozel bölge izinsiz kimse dokunamaz kız babasına güvenip de izin verdiğinde nolacak ben anlamıyorum nasıl mideniz alıyo
tarafından
Demek ki en buyuk eksikliği egitim verirken biz yapiyoruz. Kurdugumuz cumleleri tam ayarlayamiyoruz
(2,565 puan) tarafından
Bnm oglum var ama artık kızı oglu kalmadı yapan o iğrençliği her türlü yapıyo
tarafından
Aynen oyle. Allah islah etsin
(2,565 puan) tarafından
Amiinnn canım amin
0 oy
(971 puan) tarafından
Okurken tuylerim diken diken oldu bir baba oz evladına nasıl böyle yapar idam edilmeli bunlar 
tarafından
Hepsi kötü ama 4 bucuk yasindaki kizina 1 bucuk yil tecavuz eden bir serefsizzz. Inanamiyorum. Cocuk daha yumurtaya gagga derken neler neler yaşamış. Tuylerim diken diken oldu.
(971 puan) tarafından
Yaa peki kızının doğurduğu cocuga da tecavuz eden Allahim nasil bir zihniyet buu boylelri doğarken ölmeli diri diri yakilmali tecavuz ettikleri yer kesilmeli
tarafından
Kökten satirla kesilmeli. Hadım edilmeli. Gaylerin icine atilmali
0 oy
(759 puan) tarafından
Bu ******** mahluklar idamı hak ediyorlar .Allah belanızı versin
(759 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
******** olacaktı
tarafından
Insanin agzina geleni soyleyesi geliyor ama ne soylesek bos
(759 puan) tarafından
doru ama insanın içi yanıyor Hepimiz anneyiz hepimizin evladı var  bən çocugumu markete göndere meyecekmiyim
tarafından
Bu devirde gonderme tabi.  Toplu tasima araclarinda bile baskasinin yanina, kucagina oturtulmamali cocuklar. Ne kadar kucuk olursa olsun
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Arkadaşlar  elbetteki bunlar cok  iğrenç  seyler ama benimde merak ettigim bisey var babanin nefsi  öz  evladina uyanmazmis hic aranizda duyan oldumu ama bir degil iki degil hepsindemi karisiklik olsun dimi  ? Rabbim cümle cihan sabilerimizi kötü emelli es dost akraba konu komşu yabancı kim varsa hepsinden korusun insallah bunlardan insan olamaz bunlar yaşamamalı...
tarafından
Evet canim onu ben de duydum. Ama binlerce boyle vaka var. Hepsi üvey evlat olamaz
(2,710 puan) tarafından
Ben daha hala bunu düşünüyorum  ama bir degil on degil demekki gercekten kiyamet yakin baba diyip guvenemicekse bi insan kiyamet kopsunda topluca bizde ölelim :(
tarafından
Dur daha ne ölmesi. Bunlarin bedeli odenmeden ölur muyuz sence?
(2,710 puan) tarafından
Rabbim hakkimizda hayırlısı  neyse  hep onu versin kendi rizasinda kullar olmayi nasip etsin bunlarida kahru perişan  eylesin insallah dicek söz  yok
tarafından
Amin aminnnn :(
0 oy
tarafından

Ayy yemin ediyorum tansiyonum düstü. Allah belasini versin bunlar baba olamaz. Tüylerim diken diken oldu :(

tarafından
Dunya tersine dönse sasirmam artik. Kula bela gelmez hak yazmadikca, hak bela yazmaz kul azmadikca
0 oy
tarafından

Bu nasıl insanlık  nasıl bir zihniyet bu çocuklara tecavüz edilirken anneleri nerdeydi kendi canından kanından olan yavrusuna nasıl yapar bunu baba kelimesini kirleten mahluklar  yaşamayı  hak etmiyorlar:'(:angry:

tarafından
Kör gibi görmüyorlar kuzu beni de abim taciz ediyordu ve annemin ruhu duymuyordu 3 yaşındaki kardeşim kurtardı beni de şimdi abim annem herkes pişman ama olan benim çocukluğuma oldu
tarafından
Öz abin ha. Inanamiyorum
tarafından
Evet cnm niye şaşırdınki  yaşadığımız ülke türkiye bilmiyormusun
tarafından
Inanamadim
tarafından
Ben yaşadım isteyen inansın isteyen inanmasın
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Içim bir tuaf oldu gerçekten bunlar insan degil
tarafından
Kalbim midemin icinde atiyor resmen ben de bir tuhaf oldum. Bir insan babasina bile güvenemeyecekse ....
0 oy
(2,589 puan) tarafından
ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.  YARATIKLAR MİDEM BULANDI 
tarafından
Senin miii, benim mi? Inan paylasirken bile ikilem icinde kaldim. Ama nasil bir dunyada yasadigimizin bilincinde olalim istedim
(2,589 puan) tarafından
Bu tarz şeyleri daha cok yaymamız lazım kuzum herkes cocuklarına daha cok sahip cıksın diye cok iyi yapmıssın... ****** bunlar insan olamaz aynı havayı bunlarla solumak bile midemi bulandırıyor
tarafından
Onceden yabanci da olsa cocuklarla sakalasirdik, operdik, gulsun diye goz kirpardik. Simdi yapsak linç ederler. Tabi haklilar
0 oy
tarafından
4 yasindaki çocuga nasil yapmis annesi hic mi gormems Allhmm kahroldum suan
tarafından
Onu ben de sorguluyorum. Tehdit bile etmis olsa hic bir anne cocuguna bunu yapilmasini kabullenemez
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah hepsinin belasini versin bu dünyanin üstü varsa altida var bakalim o zmn ne bokk yicek şerefsizler..
tarafından
Bunlari yaptiklarina gore onu dusunmuyorlar demektir
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Birsey diyecem ayip kacacak ama dicem kendi seyinden inen evlada insan bunu nasil yapar pislik serefsizler
tarafından
Insanin dusunceleri sapkın olunca yapıyor demekki

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,320 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 104 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (11 puan) tarafından soruldu