0 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
Kizlar biraz ozel ama danismak istedim 

Simdi  aksam  cocugu 8 de uyuttuk esimle sonra biz esimle uzsndk beraber  tv izliyorduk somra guzwl boyle konu acilinca kocama iyi yaklastim oda bana dedimi boyle perde acik aileyiz biz ayip dedi bnde koseme cekildim

Tamam istemiyorsun acik acik soyle dedim

Oda ne alakasi car perde acik pencere acik diyorum kapat  anlaminda dedin diyor

Sonra bnde soğudum  felan  dedim oda moreli bozuldu ne o ne ben yaklasmadk ama bnm icimde istek var onun adim atmasini bkledm sonra gurur yptim bn yatiyrm dedim sonra geldi bna sarildi elimden tuttu morelim bozuk.s.s 

14 Cevaplar

+1 oy
(1,100 puan) tarafından
Çok gereksiz bişey olmuş
(450 puan) tarafından
Ya onmli degilde taktim ne bilim kocamda ayip feln diyene kadar direk perdeyi  cek desydi bu kadar kirilmazdm ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Munasebet aşamanız gozumde canlandı taktıysan bence ıcınde takmalısın
(450 puan) tarafından
Ya  cokmu  alinganlik yapiyorm  kafama cok taktim esim boyle ypti ilk defa sasrdm ne bilim
tarafından
Olabılır evlılıkte ıkı tarafta hep ısteyecek dıye bır durum yok kafanuza takmayın.
(450 puan) tarafından
Ya bide sanki hep bn istiyorm adim atiyorm butun erkeler biyleni ya guzel okunca ya  aci giyinincr yada yaklasinda adim atarale of
0 oy
(345 puan) tarafından
Canım bence moralini bozma o tür anlarda pencere açık vs dwdigi zaman bence ani bozmamak adına sen kalk hemen kapat sonra tekrar geç yanına otur eğer ki pencereyi yada perdeyi kapatırken niye kapatiyksun vs derse o zaman takıntı yap ama suanlik bişey yok gibi takma kafana canım 
(450 puan) tarafından
Ya oylede basta sadece miltte ayip dedi bn cekildim tavr yapinca cami perdyi kapat anlaminda dedim dedi bnde basta desene dedim uzatacagina dedim
(345 puan) tarafından
Yanii canım bak o da millet görür ayıp anlaminda demiş bende öyle şeylere dikkat ederim oturacağımiz zaman bile oturmadan kapatirim perdeyi o tür seylerde alınacak bişey yok bence anı bozmamak adına sen kapaat kafana da takma canım benim
(450 puan) tarafından
Tak ederm yorum icin   ya ondan dedide dvam da etmedi yani
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence kocan edebinden perde cam açık ayıp olur demiş
(450 puan) tarafından
Ya evet basta deseydi gder hemen kaoatrdim  ztn yapismisim adam 10 tane laf edene kadar canim perde acik kalms kapat  desydi
0 oy
tarafından
Kız adam birşry dememiş perde açık demiş o an trip atmayı nasıl başarıyorsunuz hayret ediyorum ya  hemen kapayıver nolucak :)) bazen gurursuz olmak lazım :) 
(450 puan) tarafından
Kizz ama yanidayken iyice sadece aileyiz miktt gormesin dedi yanina  gectim neyms perdeyi kapat demk istems basta dese   uzamicak  10 kere konusttu cene yapti  bosa icimdeki hevese gitti
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Gelmiş sarılmış elinden tutmus hals ne için bozuk moralin hakaret etmemiş saygısızlık etmemiş sonuçta evlilikte olur böyle şeyler:)
(450 puan) tarafından
Icimdeki hevesi kirdi peryi kapat dese hemen uzamazdi kiz gelms cene yapiyor en son perdeyu kapatak diyir hanzo kocam
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Canm fazla alıngan olma isteksiz olsa gelip sarılmaz sana bnm eşimde her seferinde yakınlaşnca perde açık diyo yada ben diyorum aştık onları artık 7 sene oldu zamanla alışırsın daha 2 3 senelik evlisin herhalde zamanla herşey rayına girr boşuna soğutma kendini eşinden 
(450 puan) tarafından
Bizmde 4 sene oldu esim basta perdeyi cek desydi hemen cekerdim devami gelirdi ama bnm hanzo kocam on saat konustu en son kapat dedi iyleda lafbgirince icine sicildi valla
(1,233 puan) tarafından
Heee belki o an aklı başka şeylerle meşguldur canım sen daha iyi hisedersn eşin sonuçta
0 oy
(942 puan) tarafından
Çek pencereyi perdeyi bak işine. Gel yavrum.buraya çok fazla acimicak anam de
(450 puan) tarafından
Yaa esim basta desydi perdeyi kapat anlicaktim 10 saat konustu oyle perde aciknis kapat anlaminda demsde
(942 puan) tarafından
Aman büyütme yaaa. Alan almış satan satmış bosver. Kocanla mutlu olmana bak sen. He tamam tamma de gül yüzüne gel kollarıma yiğidim de. Ben öyle yapıyorum yani işten yorgun geliyo sırtı terli elimde atletle bekliyorum
(450 puan) tarafından
Ayenem abska sorunmuz yok allaha sukur yaocak bise yok
0 oy
tarafından
Ortada bozulcak bı durum yokki sen abartmissin adam haklı gören olur vs. Bimkide der hemen bunda Soğucak bı durum yokki kaldığı yerden devam 
(450 puan) tarafından
Ya kaldgin yerden devamda esim once yok miltte var dedi anlamadmkikocami ben sinirlenin yokperde acikmis ozaman perdyi kapat desene dedim
0 oy
tarafından
Bence bunda bişey yok cam perde açık demiş adam edepten sen soğudum demişsin ben eşime asla bunu demem mesela çok ufak bişey bu kadar kafanıza takmayın
(450 puan) tarafından
Vala oylede ne bilim sasrdim  kocama basta demedi perdhi cek diye
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Sesinizin gidebileceğini düşünmüş ayıp demiş kalkıp kapatıp yine uzansaydın yanına
(450 puan) tarafından
Ya once konustum aileyiz ayi dedi anlamadm  yanina koseye gecrim sonra gelms perde  acikt anlamadin mi diyor bnde on saat konuscagina hemen perdehi cek desene dedim
0 oy
tarafından
Kiz sen ne anlattin simdi gozunu seveyim birsey olduyu yok dert mi ariyosun kendine :D kac yasindasin sen
(450 puan) tarafından
Ya bnm sinirlendhim nokta esim basfadesydi perde acik bokunmesdi ama esin once konustu bos bos sonradaperdeyi acik demek istems onun yuzunden  bos bos  gecti
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Benım eşimde perdeye takıntılı canım sürekli bizi izliyorlar sanki perde açıkken oda aynı kapatırm heryeri öyle yaklasırım yanına kımısi oyle oluyo rahat edemiyo perde açıkken  

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 468 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde ptrck (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde heygirls (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.