0 oy
1,283 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Ne zamandır sizlere anlatıcam çekiniyorum yanlış anlaşılmaktan korktuğum için şimdi bizim 1 katta oturan komşu kızı var kız 12 yaşında ve pandemiden okulların kapandığından beri hergun bizde saat 1 .2 de gelir öğlen gibi ta akşam 7 7 buçukta eşim işten ne zaman gelirse o zaman gider anneside çalışıyor ananesiyle duruyor kuzum sen git istersen ben de ev isleyim diyorum sıkıntı değil ben tv bakarım dio markete gidicem diyorum iyi bende geleyim diyo çöpe dahi inemiyorum ki gördüğü an hemen geliyo ben köyden geliyorum yorgunum direk ertesi günü hemen geliyo uyuyorum canım diyorum olsun diyo giriyo ve ben gündüz banyo yapan birisiydim kız sürekli geldiği için uzanıp keyif dahi yapamayorum biyere gidicem hazırlanıyorum kız geliyo ablam gezmeye gidicekdim diyorum ben biraz durup gidicem diyo ve 1 2 saat duruyor en az ve ben kalbini kırmak istemiyorum yada benmi kötüyüm diyorum kötü mü düşünüyorum kız beni sevmese gelmez onuda düşünüyorum hep geldiğinde yetişkin biri varmış gibi hurmetimi yaparım ama sıkmaya başladı biraz nolur beni yanlış anlamayın ne yapmalıyım yada iyi düşünceler şöyleyinki kötü dusunmeyim artik umarım bu durumu yasayasınız vardır illa 12  yaşında bi kız çocuğuyla  değil ne kaynana görünce komşu kuzen arkadaşıyla öyle işte fikirlerine ihtiyacım var düşünceleriniz benim için çok önemli ❤

25 Cevaplar

0 oy
(57 puan) tarafından
Canım iyi dayanmışsın hayatta çekmem hergun hergun. Kesinlikle acma bila kapıyı mecbur değilsin yani. Yeterince ilgi göstermişsin yeter ;))
(3,163 puan) tarafından
Sabirli davranmaya calistim kizdigim nokta ben 1 ay koyde durmusum dusun ve geldigim gun direk geldi o zaman asiri sinirlenmistin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence çocuğa bişey söyleme arkadaşın biri şey demiş annesine söyle diye ona çok hak verdim bencede ailesine söyle ben seviyorum ama devir kötü sorumluluk alamıyorum hergun gelmesin de başına bi iş gelse benden bilinir bundan korkuyorum de eğer anlayışlı insanlarsa bi daha göndermezler. Baktın yine geliyor her gün bu kez çocukla uygun bi dille konuşmayı deneyebilirsin. Maalesef önceden böyle şeyler çok vardı ben kendimi anımsadım bi an küçüktüm 9 10 yaşlarında sokagimiz da bı abla vardı yeni doğmuş bebeği vardı hergun ama hergun giderdim saatlerce kalirdim hatta gitmesem o çağırdı gel çocuğu sev diye. Ama şimdi öyle değil maalesef Allah korusun en ufak bişey olsa sorusturulsa duyulacak bu çocuk hergun o eve gidiyor diye. Mecburen ileriyi de düşünmek gerek. Senin adına ben gerildim.insallah atlatırsın biran önce 
(3,163 puan) tarafından
InsAllh canim ayni apartman olmasi cok kotu iste
0 oy
(163 puan) tarafından
Kız annesi sanıyor seni heralde   yazık ya valla milet 1 çocuğu olsun diye neler neler yapıyor varlarını yoklarını harcıyor bazılarıda çocuğu komşuya gönderiyor yanlış anlama ama kızda değil sorun anasında sen 12 yaşında kızı nasıl yoluyosun izin veriyosun 
(3,163 puan) tarafından
Iste canim daha once sana guveniyorum falan demisti ama kiz laftan anlamiyor cok inat biri
(163 puan) tarafından
Açma kapıyı annesini uyar beliki kız seni çok seviyor annesine de böylelikle kızıda üzmemiş olursun
0 oy
(16,096 puan) tarafından
Biraz fazla yüz vermişsin sanırım. Ben kıza değil de annesi söylerdim. Kızın her gün geliyor kalbini kırmak istemiyorum ama işim gücüm var rahat edemiyorum diye 
(3,163 puan) tarafından
Demeyi dusundum ama uzulur diyede korkuyorum of of
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Önceden bnmde karsı komsumun kizi geliyordu 9 yasindaydi bnide bunaltmisti sürekli kapiyi caliyordu bikmıstım resmen. 3-4 gün kapiyi acmadim geldiginde ve cok şükür gelmeyi bıraktı 
(3,163 puan) tarafından
Demekki yanlız değilmişim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 869 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 861 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bal oglum (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 500 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,214 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu

381,337 soru

11,416,081 cevap

34,967 kullanıcı

...