0 oy
740 göst.
Aile kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Yahu gün geçmiyor ki vaka olmasın aramızda kayınvalide ile dün daha gece post açtım. Geçen gün boya falan yapıldı. Ben de halıyı storları verdim firmaya bugün getirdi adam taktı 2 genç çocukla yanında. Ama 10 dk sürmedi. Kayınvalide de yukarı çıkmadı yanıma yalnızım. Ama adam da efendi. Sonra uykum geldi uzandım adamlar gideli yarım saat falan olmuş tam dalmışım aradı aşağıdan perdeci hala evde mi mavi tişörtlü adam varmış evde halan öyle diyor. Hala da karşıda oturuyor. Ne perdecisi be anne dedim adam gideli 1 saat oldu. Bir bak demi gelirken gördün adamın arabası kapıda mı Allahın adamını ne yapayım evde. Direk uyanınca yazdım eşime anan böyle yaptı diye. Kudurdu saçmalık diye zaten akşamdan aramızı hafif yollu bozmuştu. 13 yıllık tanıdığı 8 yıllık gelinini tanıyamayan insan. Söylendim eşime nasıl tavır alacağımı bilmiyorum kavga edersem fazla pisleşirim çünkü. 

9 Cevaplar

+1 oy
(614 puan) tarafından
S. Et kendini mi ispatlayacan. Kız benim kaynana bildiğin o... Etti beni çalışıyom diye. Hiç takma bile kendini üzme
(13,202 puan) tarafından
Yok kız ne ispatlıcam öğrenemedi mi hala. Çok üzüldüm sadece bu tavrına.
(614 puan) tarafından
Şırfıntı... Allah onu bildiği gibi yapsın
(13,202 puan) tarafından
Amin hala da bir ilginç kendi gelinini takip et diyeceğim görünce.
-Reklam-
+1 oy
(3,024 puan) tarafından
Olayi anlamadim
(13,202 puan) tarafından
Kız perdeci geldi 10 dk da gitti adam hala üstünden yarım saat geçmiş evde mavi tişörtlü adam geziyor diye kaynanamı aramış o da beni arıyor adam hala gitmedi mi? Tövde estağfurullah adamı koynuma aldım.
(3,024 puan) tarafından
Ouahahahhahahhaha yeni anladim ay Allahim ya
(13,202 puan) tarafından
Saçmalıyor artık nerden saldıracağını şaşırdı bana.
+1 oy
(1,307 puan) tarafından
Aman bırak edepsz sana yakştrp da onu sorması hata terbiyesiz lk ona mı kalmş senn namus bekçiliğin eşin var senn 

Eşine de söylediyse dert etme o söylemeden senden duymadı iyi olmuş 
(1,307 puan) tarafından
He iyiii bari nolur nolmaz daha
Ne kadar ayıp ya sen gelnsn onn
(13,202 puan) tarafından
Yaaa halada da ne cüret kayınvalidemde yok artık dedirtti bana
(1,307 puan) tarafından
Dedrtrler bacım yaparlar nefret edersin artık yakmadan düşsün ler dersin
(13,202 puan) tarafından
Bu seneye kadar bu kadar kaynana olmamıştı ama bu sene buraya kadar getirdi eşime de dedim dün adam gibi ağzının payını ver vermezsen alcam kendimi annemin yanında doğurcam aramızı bozdu durduk yere üstüne bu oldu. Bakalım gelmedi daha
(1,307 puan) tarafından
Ah canmm 2 senedir benim burn dan geliyor eşimle aramı bozdu hep zaten o ayrı konu kndi de neler neler yaptı hala daha aynı
Azıttılar iyice insanlıktan anlamıyorum ben lohusa ym şuan ama burnumdan geldi ben hüngür hüngür ağladım
Akşam eşin gelnce o çenesi ni tıkar
+1 oy
tarafından
Allah hakkını hak etsin inşallah. Islah etsin diyecek söz bulamadım. Sıkma canını herkes yaptığının karşılığını alır er ya da geç 
(13,202 puan) tarafından
Bu ara benden ötürü başına gelecek var kadının zaten hergün ayrı bir olay sabır çekmeden gün geçmez oldu.
tarafından
Rabbim yardımcın olsun. Onun gelini onun namususun.. Söylediği hoş değil umarm anlar hatasını
(13,202 puan) tarafından
Eşim bozmazsa iyidir. Ki inşallah bozar. İnşallah da lafını esirgemez bu ara aşırı fazla oldu.
+1 oy
(3,136 puan) tarafından
Yaa insan gelininin namusuna da laf eder mi anlam veremiyorum. Gelin olabilir yabancı olabilir ama artık senin namusun olduysa nasıl o gözle bakabilirsin ki. Terbiyesiz kadın. Ordan laf etmesini biliyor da madem gelip yanında dursaydı 
(13,202 puan) tarafından
Ah sorma keşke bende yapabilsem daha iyi gelin olurdum.
(3,136 puan) tarafından
Aynen öyle olurdun ama ben olmazdım o zaman o kesin. Çünkü büyük eltim ağzına geleni saymış kaynanamı hatta dövmüş o gelinle konuşmuyorlar görüşmüyorlar silmişler.
(13,202 puan) tarafından
O da dövmüş hepten. Ben de olmam muhtemelen
(3,136 puan) tarafından
Aynen o kökten kurtulmuş
(13,202 puan) tarafından
Valla en iyisi benim kaynanaydı.
0 oy
(111 puan) tarafından
Sen hele git önce o hala denen şeytan a hesap sor kim var evimde ne biçim konuşuyorsun diye valla sendeki sabır mi saflık mi anlamadım sinir oldum resmen ayy ne ***** insanlar var allah da onların başına versin inşallah namusun onlara kalmış sanki 
(13,202 puan) tarafından
Kız sabır sabır valla saflık değil dişlerim ezile ezile bir hal oldu artık. Zaten göreyim halayı diyeceğim kendi gelinini takip et dicem. 8 senedir evliyim ilk defa başıma geldi.
(111 puan) tarafından
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye boşa dememişler allah onlardan çıkarır merak etme kendi namuslarini korusunlar onlara ne senden inşallah esin çok kızar bi daha da ses edemez konuş eşinle anca o yapar ne yapacaksa
(13,202 puan) tarafından
İnşallah lafını esirgemez bu sefer.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah Allah iftiradan korusun, hiç mi korkuları yok allahtan ya, insan görse bile bunu söylemez böyle şey mi olur Allah ıslah etsin. 
(13,202 puan) tarafından
Kız hacılık çıkmıyor da ne eksiğim var diyor da kendine bakmıyor. Valla kocam bilmese beni azıcık sorun olsa aramızda yandık
0 oy
(99 puan) tarafından
Halaya bak sen demek eve kaç adam girdi kaçı çıktı onu gozluyo durbunden.  Duyduktan sonra tutup getirecektin eve bak bakiyim bul çıkar diye.  Ne pislik insanlar var ya . Bence ağzının payını vermen lazım yoksa çok açığını arar
(13,202 puan) tarafından
Yatıyordum kafam basmadı hele bi basaydı o anda kalkar giderdim kapısına sen ne diyorsun diye. Gördüğüm ilk yerde söyleyeceğim zaten ne zaman namus bekçisi olsun hala diye.
0 oy
tarafından
Yuh artık dıyecek soz bulamadım
(13,202 puan) tarafından
Sorma ben de şoka girdim uyuyordum uyanınca kafam bastı.
tarafından
Rezıllık kepazelık. Ne curretle soyler aklm almıyor
(13,202 puan) tarafından
Benim de almadı.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 406 göst.
0 oy
7 cevap 497 göst.
9 Eylül 2020 Aile kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 881 göst.