0 oy
2,167 göst.
Diğer kategorisinde (13,687 puan) tarafından

Gece gece nereden geldi aklıma bilmiyorum ama bi gülme tuttu beni gene :D

Kaçarak evlendik biz.

Okula diye çıktım evden. Sabahın 8i.

Geldi aldı beni ,otobüse bindik kaçıyoruz :D

:D

Ben başladım trip yapmaya :D

Beni otobüsle mi kaciriysn ne biçim insansın falan :D

İndik taksiye bindik :D

Ne saçma dimi :D

Ahahahhahahahahhahahahahhahahahahah

32 Cevaplar

0 oy
(345 puan) tarafından

Migrosu ariyorduk yolda yuruyen iki genci durdurduk migros nerde gençler dedi eşim ikiside gülmeye başladi diyoz niyr guluyo ki bunlar komik bisi mi sorduk abi arkanda dedi biri bi baktik kocaman migros yaziyo onune dikilmisiz migros soruyoz cok gulmustuk :D

(345 puan) tarafından
Ilk gunler oluyo öyle insan yoruluyo ev cocuk koca ugrasmaktan kafa kalmiyo bi gunde annemlerde unutmustum yavrumu arabaya bindim herkez gülüyo noluyo ya dedim neye gülüyonuz çocuğu bize mi birakiyon dediler nasil koşmuşum geri iceri :))
(48,643 puan) tarafından
yok vefat etti canim sabah kalkmis araniyomus halamda uyanmis ne ariyon demis dislerim yok onlari ariyorum diye saatlerce ne yorgan ici ne cop tuvalet bahce heryere bakmis halam yorulmus uzanmis babannemde ikbal gelsin bulur o evdeki kayiplari o buluyor derken aa buldum demis halamda nerde diye sormus agzimda demis ☺️☺️☺️☺️ bi gunde bahce cakina çağırmış halami gel bak nur geldi bahceye dua et diye halam gidip bakiyo ates bocegiymis ☺️☺️ yine bi gece halami çağırmış ay dolunay gel dua et sevaptir demis halam gidiyo bakiyo arka evin cami agac dallarindan isik ay gibi duruyo ☺️ neler vardi babannemde koskoca bursada halama tas tasitmis cantasina koymus gobegi kacardi hep tas koyardi lazim.olur diye atmis cantasina halam demis ne bu ya sanki icinde tas var aciyo bakiyo tas cikiyo icinden ☺️☺️ rahmet istedi tontisim ne anilarimiz var onunla
(345 puan) tarafından
Komedi kadinmis desene :)) Allah rahmet eylesin
(13,687 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin insalllahhhhh ;)))))
Ne şanslı insanlar büyükleriyle vakit geçiren insanlar..

Benim anneannem zaten benim şuan olduğum yerdeydi seneden seneye gelirdik.
Hep istanbuldaydik. Lise1de vefat etti.
Babaannem daha. Anm babam evlenmeden ölmüş.
Büyükbabam 9 yaşında öldü,oda burdaydu hep.
Diğer dedem de 3 sene olcak Eylül'de.

Şimdi  hep duA ediyorum kaynanama anneme kayınpederime babama uzun ömür ver oğlum büyükleriyle büyüsün diye
(48,643 puan) tarafından
ben hep babannemlerde dururdum canim. babamlarin evi babannemin dogup buyudugu evin yeri. bi sene arkadaşlarım memleketlerine gittiler biri orduya digeri bayburta ben memlekete gidiyorum bir alt kat o sene cok soylenmistim insan uzaga tasinir ben hep memleketimde duruyorum canım sıkılıyor diye ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Komik mi bimemde ben 41 hafta oldu daha doguramamistim tabi ozele gidoyordum ama ben devlette doguracagim dedim esimde ozelde dogurursan sigarayi birakacagim dedi.benden esim ise gidince ozele gittim suni sanci vermeye basladilar doktor 10 saatte ancak dogurursun esin yetisir dedi esimin iste tel kullanmasi yasak oldugu icin haber veremezdim cunku.ben 3 saate dogurdum esim yetisemedi ve esime arkadaslari haber vermis.yanima geldi arkadaslariyla ama halini gormeniz gerek arkadaslari nasil guluyolar yazik sok gecirmis saatlerce kendine gelemedi adam eli ayagi titriyo zor getirmisler hastaneye :D

(13,687 puan) tarafından
Bende sırf bu şok u aileme yaşatmak için 8 cm acilmayls hadtsneyr gitmişim, ilk doğum çok tedirginim ağlıyorum ara ara, hala gorumceme sakın anneme soylrmeyn sürpriz yapcam diyorjm ssjjsjsjs
Doğum odasının cami girişe bakiyodu vallahi gördüm babamın arabasını :D
 Aramis zilli haber vermiş :D
tarafından
Ah haaa ay cok guzel oluyo ama ya o sokla elleri ayaklari dolaniyo ya cok degisik ama sunu derim 4 saate dogum bitmisti dogum haneden cikmistim 10 saatte doguranlara Allah yardimm etsinnn cok zormus ama iyiki tek yaptim cunku benim esim asiri panik birisi azcik bisey olsa ne yapacagini sasirir.deli ederdi beni heralde :) bu arada sigarayi birakti 3 ay sonra geri basladi
(13,687 puan) tarafından
Bnmde 4 saatte bitti ama  8 cm le girmeme rağmen.
Ayyyy çok zordu
tarafından
Valla canm en son ebenin adimi sordugunu hatirliyorum bilmiyorum demisim ve kadin üzerime cikti bastirmak icin anam agladi yaaaa :)
0 oy
(34 puan) tarafından
canım harıka  bır anı olmuş ama yaa ne tatlı 
(13,687 puan) tarafından
:D çocuktum ya 16 ysdindaydim
(34 puan) tarafından
Aynı yaşatayız  bende suan 26 oldum. Benım eşim hep komık  bana bazen maymunum  der nende gorillam derim sacama sapan sonra guluyoruz bunun dişinda  adamın her hareketi komık allah razı olsun guluyom sayesinde
0 oy
tarafından

Töbe ya bu nasıl kaçma hikayesi aksiyonlu maceralı okul hikayesi hahha   :D

(13,687 puan) tarafından
Ahahhahahs
Deveye sormuşlar boynun neden eğri?
Deve demiş ki
Beren düzgün ki :D
tarafından
Allah ım ya  :)))
0 oy
tarafından

Canım benimkide seninkine benziyor bende kaçtım komşudayım küsüz o ara aradı açmadım kapıya geldi biraz konuşalım diye bindim arabaya Niğdeliyim bu arada eşim ankarada oturuyor meğerse beni ankaraya kaçırıyormuş bunu iki saat sonra Aksaray tabelasını görünce anladım :) 

(13,687 puan) tarafından
:D senin olay tam olay hani haaaaaaa :D
tarafından
Aynen öyle resmen kaçırıldım :)
0 oy
(247 puan) tarafından
Nişanlıyız o zamanlar eşimin ufak bi operasyon geçirmesi gerekti. Neyse hastaneye gittik odaya geçtik yerleştik vs. Eşime önlük terlik vs. Getirdiler giyinmesi için lavaboya geçti giyinmeye 5 dk 10 dk çıt yok canım iyimsn diyorum iyiyim aşkım diyo e gelsene diyorum yok bu halde gelemem diyo ben bakmam arkana merak etme yatağa uzanınca söyle arkamı öyle dönerim dememle bastı içerden kahkahayı meğerse ameliyat önlüğünü ters giymiş bizimki agbskalabsjakanshjalalakq :D öyle giyilir sanıyormuş. Günlerce güldük buna. Üzerine ne espriler döndü sizler düşünün artık:)
(13,687 puan) tarafından
Ahahahhahahahhahahahhahahaha ya olay olaaaaaaay ahahhahahahahhahahhagaga
(247 puan) tarafından
Sorma adamın fantazi dünyası rengarenk hahahhabahaha
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Gecen uyuyoduk bebegin gazini cikarsin diye esimi uyandirdim "kalk gazini vikar" diyorum bana telefonu uzatmis al burdan ara diyor "dedim kimi ariycam kalk gaz cikarcan" adam hala telefonu uzatmis "al iste benden ara" diyor :D Dedim sen eyi deeelsin gocum :D
(13,687 puan) tarafından
Enisteeeeeeeeee :D agagaggagahaha
Ulan neler okuyo bu gözler bu akşam yaaaaaa ahahahhshahhs

Bahçede havlayan köpeğe yataktan host diyen mi dersin
Gaz çıkar deyince telefon uzatan mi dersin
Otobüste kocasının kafasına vurup kaçan teyze mi dersin:D agahahga
(6,203 puan) tarafından
Teyze favorim :D
0 oy
(13,843 puan) tarafından
Ay bizde eşimle evlilik icin kan vermeye gittik durağa doğru yürüyoruz , bineceğimiz otobüsun geldiğini gördüm aşkım hadi koş dedim. Ikimizde kosarken aynı anda yere 2 metre serildik. Otobüstekiler bize bakıp güldüler. Ben önce rezil olduk diye biraz utandım sonra başladık bizde gülmeye. 
(111 puan) tarafından
Ay gece gece kahkaha attım resmen :D
0 oy
(658 puan) tarafından
Valla benimki trajikomik :D ben internet şirketinin bir ofisinde çalışıyordum eşimle yaklaşık 1 aydır konuşuyoruz hiç görüşmedik oda ofise gelmişti. Bölgedeki tüm internetler bana bağlı yaklaşık 800 daire. Eşimde düşündüğümden daha yakışıklı çıkınca heyecan yaptım bende :D kahve yapayım derken eşime bakacam diye kahve makinesini yanlış oturttum şartel attı tüm internetler kesildi. Patronda yan cafede ordada elektrik kesildi saatler bir diye. Telefon susmuyor makine kendini 30 40 dk da toparladı ancak verdik interneti eşimde beni bekledi malesef telefonlara cevap vermekten konuşamadık. Ufak bir kaos yaşamıştım öyle :D
0 oy
(499 puan) tarafından
Komik degil ama trajikomik bizimki. Eşimle kırk yılın bası bı mum ısıgı yemek yapalım dedik. Neyse foto falan cekindik ben kırmızı elbise saç makyaj falan filan.normalde tesetturluyum hemde baya  baya... Hatıra kalsjn dedik. Kavgasız nadir gunlerdendi :) eşimin telefonu ile cektim deidm ki sen telefonu orda burda unutuyon bana at kendi telinden sil fotolar bırinin eline gecmesin tamam dedi. Attı. Beklıyorum gelmıyo attım diyo ya gelmedi dıyom. Neyse baktım durum da bildirim var bizim şaşkoloz fotoları atmış duruma.. Bakıyorum boyle bikaç foto ilerledi... Ayyyy diye cıglık attım ne yaptıııınn sennn...eşim ayagın bosaldı. Abim hemen mesaj attı eşime o fotolar ne oyle kızın sacı bası acık niye duruma attın...

Neyse sildik zar zor whatsapı da sildi eşim. ben nasıl aglıyorum zarıl zarıl rezil oldu mm bittim ben rehberinde bin tane erkek varr. Ya hu gormemişelrdi gece saat 3 dedi. Neyse dedim ama aglıyorum .eşim whatsapo yıne yukledi ama sildik ya gitmişlerdir sandık 

Sabah oldu. Annem arıyo kız o fotolar ne oyle niye durum yaptınız onları. Sabah derken oglen 12.. Benim şal. ak koca farkında bile degıl... Benim de net paketim yok bakamıyom.. Ama nasıl aglıyorum  eşimi aradım deidm cabuk sil whatsapı... Eşim bu arada durum muhabbetini hiç bilmez . Nasıl oluyo ne oluyo hiç bilmez... Neyse kaldırdı..

Arrık kim gordu kim gormedi bilmiyprum ama fotolar cok beterdi ya. Yeminle sakınan goze çöp batar misali carsaflıyım neredeyse 10 yıldır kimsenin karsına siyah ortu olmadan cıkmadım. Ama o gece herkes beni ki herkes de eşimin cevresi beni kırmızı dekolte elbisem ile gordu. Valla gunaha da girdim mi onu da bilmiyorum ama istemeden oldu ya cok berbattı ya. Komik seyin altına yazılacak bişsey degıl Aslında bu tam bi talihsizlik 
(111 puan) tarafından
Offf kötü olmuş ya keşke tek tek silseydiniz önce :)
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Esimle ayni magazada çalışıyorduk tabi o zaman sevgiliydik ikimizde sabah vardiyasindaydik tabi uykusuzluk ve yorgunluk ikisi bir arada esim yukari cikmis beni magazanin yan tarafında bekliyormuş bende ciktim yukarı ayni esimin montuna benzer biri bi anda arkasini donunce o sandim o aradada telefona bakiyodum tabi ben git guzelce adamin koluna gir adam bi anda irkilmisti :D tabi bende kendini geri cekince bi baktim esim degil o kadar utanmistim kii esimde arkamdan kosmus ama tabi yetisemedi :D o gunu hic unutmam hatta bazen koluna girdigimde hatirlarda guleriz 
(111 puan) tarafından
Adam şok olmuştur şimdi :D
0 oy
tarafından

Komik çok var elbette ama ben baya ilginç bir olayı anlatmak isterim evliyiz 5 ay olmuş kadıköy üsküdar yaptık eve dönüyoruz eşimle çiçeği burnunda oturmuş el ele tutusmusuz konuşup güluşuyoruz  bir grup aile Faşist pislikler kolumda bilezikler parmaklarda  yüzükler birden bağırmaya başladılar edepsizler sizi ne yapacaksanız dışarda yapın nasıl el ele tutuşursunuz diyo polisi arıcam diyor hostt köpek beynin kıt gözünde mi kör evliyiz biz senden önce ben arıyorum polisi dedim 1 durak sonra indi pezevenkler: yanlarında 1 erkek 3 kadın vardı cemkirende kadınlardı özellikle benim.yaslarimda bir meymenetsiz kız ::D 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 198 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifbn12 (118 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 627 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 397 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 2,078 göst.